Şimdi Ara

HSBC - 100 TL Harcamaya 10 TL NakitPuan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
2.589
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MTV de iş görür mü dedim ama MTV kampanyası şartlarında "HSBC Advantage kredi kartlarıyla yapılan motorlu taşıt vergisi, trafik cezası ve idari para cezası ödemelerinde Advantage NakitPuan kazanımı ve kullanımı geçerli olmayacaktır." demiş. O da yaş gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KERGUL

Puanlar Hepsiburada da kullanılabiliyor.

Eminmisiniz?

Şuan yeniden girdim puan kullanımı yok hepsiburaada
  • Sınırlama var mı acaba ?
  • 100 tl harcayınca 10 tl puan hak kazandığımıza dair bir mesaj geliyormu?
  • Gelmiyor hocam
  • chatlaxs kullanıcısına yanıt
    üye iş yeri şartı varmı puan kazanımı için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • puanlar opet te kullanılıyor tüm opet lerde varmı bilmiyorum tuzla da kullandım ilk taksit bizden kampanyası puanlarını

• üye iş yeri olmayan altun gold sitesinden 10 x 100 küsür tl lik alisveris yaptım 10 günde bakalım 100 puan gelecek mi

• quote:

Orijinalden alıntı: N920C

üye iş yeri olmayan altun gold sitesinden 10 x 100 küsür tl lik alisveris yaptım 10 günde bakalım 100 puan gelecek mi

Gelir..

Hsbc sürekli veriytor..
  • HSBC coştu bu ara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu karta nasıl başvuru yapılıyor Akbank ve garantiden daha iyi kampanya yapıyor bu aralar

• s.volkan kullanıcısına yanıt
    İptal ettirmistim..yuksek limit li idi tablet almistim samsung...bedavaya..

• aon birkaç aydır bu kampanya var başkada bişey yok zaten, boşuna kart limitinizi doldurmayın hsbc ile.. yeniden tablet falan verirlerse o zaman başvurursunuz.

• hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Valla her ay şartsız surtsuz veriyor 100 TL. Yok market yok elektronik yok sarıkız yok şu yok bu düşündurmuyor.

Bence piyasadaki çoğu karttan daha iyi durumda. 100 harca yüzde 10 hediye

• quote:

Orijinalden alıntı: emekci35

Bu karta nasıl başvuru yapılıyor Akbank ve garantiden daha iyi kampanya yapıyor bu aralar

Şubelerden sadece başvuru alınıyor..Birde bu şartı var

Advance müşterisi olmak için vadesiz hesaptan biri otomatik fatura talimatı olmak üzere en az üç düzenli ödeme talimatı verilmeli ve bu talimatların aylık toplam en az 500 TL olarak ödenmesi gereklidir.
    Tüm Advance avantajları talimatların toplam en az 500 TL tutarında ödenmesi durumunda bir sonraki aydan itibaren geçerlidir.
  • Advance kartin iyi yani vergi ödemesinde taksit olmazsa sonradan 6 taksit yapabilirsiniz..vergiyi ornek verdim , kanunen taksidi ürünler hariç herseyde 6ya faizsiz bölüyor..

DüZenli eft işini kendinİze ait başka banka hesabına her ay 500 tl aktarma talimatı vererek halledebilirsiniz..ve 2 fatura ödeme talimatı

Her ay bes hesabıma en az 100 tl 10 kere ek ödeme yaparak 100 lira puan kazanıyorum..hangi bankada var böylesi ? HSBC Yeniden yapilaniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: aydin.c

Advance kartin iyi yani vergi ödemesinde taksit olmazsa sonradan 6 taksit yapabilirsiniz..vergiyi ornek verdim , kanunen taksidi ürünler hariç herseyde 6ya faizsiz bölüyor..

DüZenli eft işini kendinİze ait başka banka hesabına her ay 500 tl aktarma talimatı vererek halledebilirsiniz..ve 2 fatura ödeme talimatı

Her ay bes hesabıma en az 100 tl 10 kere ek ödeme yaparak 100 lira puan kazanıyorum..hangi bankada var böylesi ? HSBC Yeniden yapilaniyor

peki neden internet başvurusu almıyor ? Neden illa hesap açmak gerekiyor..zaten posunu kullanan parmakla gösterecek kadar azdır kime bu hava
  • quote:

Orijinalden alıntı: Misafir Çocuğu

quote:

Orijinalden alıntı: emekci35

Bu karta nasıl başvuru yapılıyor Akbank ve garantiden daha iyi kampanya yapıyor bu aralar

Şubelerden sadece başvuru alınıyor..Birde bu şartı var

Advance müşterisi olmak için vadesiz hesaptan biri otomatik fatura talimatı olmak üzere en az üç düzenli ödeme talimatı verilmeli ve bu talimatların aylık toplam en az 500 TL olarak ödenmesi gereklidir.
    Tüm Advance avantajları talimatların toplam en az 500 TL tutarında ödenmesi durumunda bir sonraki aydan itibaren geçerlidir.

şartlar epey ağır böyle yaparsa batar .
  • yattımi puanlar

• Daha yüklenmedi, yarın yüklenecek.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.