Şimdi Ara

HP Touchpad Anakonu / Kullanıcılar Kulübü (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.717
Cevap
8
Favori
83.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu takibe aldım.16 Gb Touchpad'im var.Cms 9 Kurulu şuanda..

Çok şükür bir sorun yok , Ancak Kamera özelliği çalışmıyor..
  • Arkadaşlar HP Touncpad cm-9-20121028-NIGHTLY-tenderloin versiyonunu yükledim ancak açılışa ekran dokunma kilidi koymuşlar. Bu kilidin şeklini bilen varsa paylaşabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekranımda fazla konstrat var( bulutlanma). Aşağıya resim ekliyorum. Sadece siyah görüntülerde belli oluyor. Teknik servisle görüştüm gönderin bakalım dediler. ( istanbul bilişim ) Üstünde android kurulu olması sıkıntı yaratır mı?

HP Touchpad Anakonu / Kullanıcılar Kulübü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

quote:

Orijinalden alıntı: ozhanoz

Paylaşımlardan usb port etme işini çözdüm sıkıntı yok emeği geçenler sağ olsun. Fakat usb den sadece jpeg ve mp3 dosylarını açabiliyorum. mp4. PDF ve Office dosyalarını açmıyor nedeni nedir acaba ? Webos yüklü tablette...

Dostum nasıl yaptığını anlatsana. Usbden bağladığım hiçbirşeyi algılamıyor

youtube de video var <hp tounchpade usb port etme> diye aratırsan çıkıyor. ona bakarak yaoabilirsin. ama neden pdf ve mp4 dosyalarını açmıyor. bu konu da bilgisi olan yok mu???
  • Arkadaşlar merhaba herkese.

Ucuz yollu bir Android tablet mi alsam, TouchPad mi alsam arada kaldım ama, TouchPad kullanıcıları tavsiye ederler mi ortalama bir Android tablet yerine acaba? Oyun vs. kovalamıyorum zaten, o yüzden Mali'dir, Rockchip'tir çok mühim artılar değil.
    Ekran kalitesi, genel olarak arayüzlerin hızlı çalışması en kritik nokta. Ve bazı App'leri kullanabilmek için muhtemelen DualBoot olarak kullanacağım; Cyanogen modları ile 95% oranında, sorunsuz ve uyum sorunu yaşatmayan bir Android tecrübesi yaşanabiliyor mu gerçekten? Yoksa emulasyon olayı biraz göze batıyor mu?

Teşekkürler ;-)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tersagun

Arkadaşlar merhaba herkese.

Ucuz yollu bir Android tablet mi alsam, TouchPad mi alsam arada kaldım ama, TouchPad kullanıcıları tavsiye ederler mi ortalama bir Android tablet yerine acaba? Oyun vs. kovalamıyorum zaten, o yüzden Mali'dir, Rockchip'tir çok mühim artılar değil.
    Ekran kalitesi, genel olarak arayüzlerin hızlı çalışması en kritik nokta. Ve bazı App'leri kullanabilmek için muhtemelen DualBoot olarak kullanacağım; Cyanogen modları ile 95% oranında, sorunsuz ve uyum sorunu yaşatmayan bir Android tecrübesi yaşanabiliyor mu gerçekten? Yoksa emulasyon olayı biraz göze batıyor mu?

Teşekkürler ;-)

herhangibi çin vs tableti yerine kesinlikle touchpad tercih edilmeli

dokunarak şarj olabilme gibi şuan çoğu üst düzey tablette olmayan özellikleri var

üzerinde çalıştırılabilen android 90-95% oranında, sorunsuz ve uyum sorunu yaşatmıyor

dual botta androidi seçinde normal android tabletlerden farkı yok..

şuana kadar üzerinde çalışmayan uygulama yada programa rastlamadım ben

• aşağı yukarı tüm uygulamalar çalışıyorsa Cyanogen ile, o halde sorun yok ;-)

Çok teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isok

quote:

Orijinalden alıntı: tersagun

Arkadaşlar merhaba herkese.

Teşekkürler ;-)

herhangibi çin vs tableti yerine kesinlikle touchpad tercih edilmeli

dokunarak şarj olabilme gibi şuan çoğu üst düzey tablette olmayan özellikleri var

üzerinde çalıştırılabilen android 90-95% oranında, sorunsuz ve uyum sorunu yaşatmıyor

dual botta androidi seçinde normal android tabletlerden farkı yok..

şuana kadar üzerinde çalışmayan uygulama yada programa rastlamadım ben

dostum tableti gönderdim. geldiğinde sizi de bilgilendiririm

• Arkadaslar merhaba bende bugun aldim ikinci el kutusu garantisi var iki haftalik faturasida mevcut simdilik co memnunum cok seri makina samsung s2 de kullaniyorum.ondan daha hizli geldi aldigim ada, 4.0.4 yuklemis bi yandanda hp web os yede girebiliyorum. Ama bi sorum olcak sim karti takamadim az daha icinde kalcakti zor cikardim

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa2237

Arkadaslar merhaba bende bugun aldim ikinci el kutusu garantisi var iki haftalik faturasida mevcut simdilik co memnunum cok seri makina samsung s2 de kullaniyorum.ondan daha hizli geldi aldigim ada, 4.0.4 yuklemis bi yandanda hp web os yede girebiliyorum. Ama bi sorum olcak sim karti takamadim az daha icinde kalcakti zor cikardim

dostum simkartı kullanamıyosun ki zaten....

• quote:

Orijinalden alıntı: haylazromeo

quote:

Arkadaslar merhaba bende bugun aldim ikinci el kutusu garantisi var iki haftalik faturasida mevcut simdilik co memnunum cok seri makina samsung s2 de kullaniyorum.ondan daha hizli geldi aldigim ada, 4.0.4 yuklemis bi yandanda hp web os yede girebiliyorum. Ama bi sorum olcak sim karti takamadim az daha icinde kalcakti zor cikardim

• quote:

quote:

quote:

gülme
    kullanılıyor da ben mi bilmiyorum yoksa

• quote:

quote:

quote:

quote:

gülme
    kullanılıyor da ben mi bilmiyorum yoksa

Sokmaya çalıştığı yere güldüm

• @Mr.Loney hee zor çıkarmış bi de adam....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0rmantik -- 13 Kasım 2012; 15:53:10 >
  • HP Touncpad cm-9-20121028-NIGHTLY-tenderloin versiyonunu yükleme videosu veya görsel olarak tarifini yapan bir site var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurfeci

HP Touncpad cm-9-20121028-NIGHTLY-tenderloin versiyonunu yükleme videosu veya görsel olarak tarifini yapan bir site var mı?

Dostum tablete at. Tableti yeniden başlat. Başlarken clockworkmod u ardından da install zıp from sd card ı seç ve attığın dosyayı bul. Yes i seç
  • quote:

quote:

HP Touncpad cm-9-20121028-NIGHTLY-tenderloin versiyonunu yükleme videosu veya görsel olarak tarifini yapan bir site var mı?

Dostum tablete at. Tableti yeniden başlat. Başlarken clockworkmod u ardından da install zıp from sd card ı seç ve attığın dosyayı bul. Yes i seç

win 8'den haber yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trolls Trolls Everywhere

quote:

quote:

win 8'den haber yok mu

Hayır henüz yok

• quote:

quote:

Dostum bu dediklerini yaparak daha evvel kurdum. Kurarken UPDATE bölümünü de etkinleştirdim. Kurulum yapıldı ve açıldıktan sonra ana ekranda çizerek yapılan şifreleme çıkıyor ve ben Androidin bu çizim şifresini geçemediğimden kullanamıyorum. İki defa aynı kurulumu farklı CM9 NIGHTLY-tenderloin sürümlerinde yapmama karşın ikisinde de bu şifre ekranı ile karşılaştım. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim bir türlü çözümünü bulamadım. Böyle bir sorunla karşılaşıp çözebilen arkadaşlardan yardımlarını esirgememelerini rica ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.