Şimdi Ara

HP Probook kullananlar kulübü (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
1
Favori
18.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, bende i7 işlemcili modelinden almak istiyorum ama iki farklı ürün kodu var H5V02ES ve H0W46ES . Bunlardan hangisi parmak izi okuyuculu olanı? Bir de ekran kartları aransıda fark var mı? Çoğu yerde birinde hd7650m diğerinde hd7550m olarak yazmışlar kafam karıştı cevap yazarsanız sevinirim
  • Biraz araştırma sonucu cevabımı aldım.

Silinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ruud_ -- 25 Eylül 2013; 11:26:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatboyurap

Merhabalar, bende i7 işlemcili modelinden almak istiyorum ama iki farklı ürün kodu var H5V02ES ve H0W46ES . Bunlardan hangisi parmak izi okuyuculu olanı? Bir de ekran kartları aransıda fark var mı? Çoğu yerde birinde hd7650m diğerinde hd7550m olarak yazmışlar kafam karıştı cevap yazarsanız sevinirim

yanlış yazmışlardır hd7650m var bir tek :)

2 üründe de parmak izi okuyucu yok diyor ama resimde var :s firmayı arayıp daha net bilgi alabilirsiniz..

http://www.pcdepo.com/hp-probook-4540s-h0w46es-notebook-urun10335.html

http://www.pcdepo.com/hp-h5v02es-4540s-notebook-urun9432.html

• Sadece notebook'u arayıp sordum; bana iki modelde de parmak izi okyucusunun olmadığını söylediler ama şansıma bana gelen modelde parmak izi okuyucu vardı Bu arada alette linux yüklü, windows kurmam için yapmam gereken ayar vs. var mı?
  • arkadaşlar synaptics in hangi versiyonunu kullanıyorsunuz benimkinde bir terslik var sanırsam versiyondan kaynaklı :/
  • synaptics midir neyse iste :) onun sitesinden indirdim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatboyurap

arkadaşlar synaptics in hangi versiyonunu kullanıyorsunuz benimkinde bir terslik var sanırsam versiyondan kaynaklı :/

Aygıt Yöneticisinden güncelleyin derim
  • arkadaşlar sizin bilgisayarlarda cd-rom boşken her 10 dakikada sanki cd-romda cd varmışçasına vıjjjj diye cd okuma sesi geliyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hendivli

arkadaşlar sizin bilgisayarlarda cd-rom boşken her 10 dakikada sanki cd-romda cd varmışçasına vıjjjj diye cd okuma sesi geliyormu?

10 DK olmasa da oluyor evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

quote:

Orijinalden alıntı: hendivli

arkadaşlar sizin bilgisayarlarda cd-rom boşken her 10 dakikada sanki cd-romda cd varmışçasına vıjjjj diye cd okuma sesi geliyormu?

10 DK olmasa da oluyor evet

Sanırım bu sorun tüm hp lerde var. Ben servise verdim cd-rom değişip yolladılar fakat ses tekrar çıkıyor aradım servisi önce normaldir dediler , sonra win 8 yükle dediler, win8 yükledim ses devam etti servisi tekar aradım dalga geçer gibi bu sefer win7 yükle dediler. Dalgamı geçiyorsunuz dedim önceki aramamda win 8 yükleyin dediniz falan biraz tartıştık.
    Sonra onlar aradı cd-roma cd koyarsanız ses çıkarmaz dediler. Yok dedim ben bu yöntemi kabul etmiyorum o ne koca karı yöntemi gibi cd koy içinde kalsın :). Sonra eleman başladı bu yeni nesil bilgisayarlarda normaldir falan , normalse neden lenovo z580 de yok samsung un aynı özelliklerindeki bilgisayarlarında yok dedim, onların çalışma prensibini bilmediklerini söyledi.Bu sesin beni rahatsız ettiğini söyledim ve tüketici haklarına başvuracağımı belirttim. Bilgisayarınız için değişim talebiniz var mı dedi yok dedim .Sonra onarım kaydı açtı bilgisayarı tekrar gönderin bi daha bakalım dediler. Hafta içi kargocuyla denk gelemediğimizden bi türlü gönderemedim. Kargo aradı pazartesiye randevulaştık :) . Bilgisayar geldiğinde cd-rom tekrar ses çıkarıyorsa tüketici haklarına başvuracağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hendivli -- 6 Ekim 2013; 2:19:43 >

• benim pc de dvd-rw var.. cdrom da neymis sizinki ilk probooklardansa bilmiyorum ama bende sadece acilista bir tik diye ses geliyor mavi lambasi yanip sonuyor sonra daha 1 saliselik dahi ses cikamiyor lambasi da yanmiyor.. 2 ay once ssd aldim icinden cikan 750gb yi de dvd-rw yi cikarip hp upgrade bay dvd to hdd ile o kisma yerlestirdim..

• Dvd- rw işte. Cd- rom yazmak kolay oldugu icin yazmayi tercih ettim.

• hendivli kullanıcısına yanıt
    PROBOOK 4340s var bende ses gelmiyor. win7 64 bit yüklü.

Burdan servise düşmememiz gerektiğini düşünmeye başladım:)
  • hp upgrade bay dvd to hdd 4340s için nerden alabilirim? Fiyatları nedir?
  • bu cihazın 4530s modelinden çok çektim artık asus alıyorum gayet memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: saiguinu

hp upgrade bay dvd to hdd 4340s için nerden alabilirim? Fiyatları nedir?

ebay araciligiyla hong kong dan getirttim.. maliyeti kargo dahil 20tl tuttu.. Turkiye de 80 den 90 dan asaga yok.. dvd-rw nin kendisi zaten bu fiyatta dis kutusuna niye bu kadar para verelim ama degil mi :)

• quote:

ebay araciligiyla hong kong dan getirttim.. maliyeti kargo dahil 20tl tuttu.. Turkiye de 80 den 90 dan asaga yok.. dvd-rw nin kendisi zaten bu fiyatta dis kutusuna niye bu kadar para verelim ama degil mi :)

bencede :) baktım şimdide bendeki modele göre yok gibi duruyor 6570 gibi modeller var genelde. ben ssd alasıya çıkar belki.. tüm probooklar standartda olabilir. alırken bi sormak lazım tabi.
  • Saın probook kullananlar klübü üyeleri
    http://www8.hp.com/tr/tr/products/laptops/product-detail.html?oid=5229455#!tab=features

hp probook 4540s ürününü gerçekten tavsiye edermsiniz. iş yerinde sunum ve işyerlerimini evraklarını hazırlamada kullanacağım genelde sadece iş içinönerirmsiniz yarına kadar cevap lütfen fiyat 1200

saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: regedit_2

Saın probook kullananlar klübü üyeleri
    http://www8.hp.com/tr/tr/products/laptops/product-detail.html?oid=5229455#!tab=features

hp probook 4540s ürününü gerçekten tavsiye edermsiniz. iş yerinde sunum ve işyerlerimini evraklarını hazırlamada kullanacağım genelde sadece iş içinönerirmsiniz yarına kadar cevap lütfen fiyat 1200

saygılarımla

4540s ürünü tam bir iş bilgisayarı ama sadece bu tarz işler içinse ultrabook öneririm ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: regedit_2

Saın probook kullananlar klübü üyeleri

saygılarımla

sadece model olarak sorduğuna göre kasa sağlamlığı olarak soruyorsun sanırım.
    Sağlamlık konusunda bana göre en güven veren modeller arasında hp probook serisi.
    1200 tl de güzel fiyat i5 işlemci ise kaçırma derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saiguinu -- 10 Ekim 2013; 16:45:40 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.