DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Hp Pavilion Ram upgrade yardım
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Hp - Compaq >> Hp Pavilion Ram upgrade yardım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      4 Mesaj
      28 Şubat 2010 02:46:52
      arkadaşlar ben Hp Pavilion Dv6-1120et Kullanıyorum.
      3 Gb ram az geldiği için ram yükseltmek istiyorum(ki zaten 1gb ekran kartına gidiyo).
      Hatta Windows 7 Ultimate alıp x64 kurdum . Ama piyasada Tek modül olarak 4 GB ddr2 800 ram yok.
      Acaba servisine göndersem yükseltirler mi 8 GB olarak???

• Yüzbaşı
      795 Mesaj
      28 Şubat 2010 04:18:24
      quote:

Orijinalden alıntı: showdownx

3 Gb ram az geldiği için ram yükseltmek istiyorum(ki zaten 1gb ekran kartına gidiyo).
      Hatta Windows 7 Ultimate alıp x64 kurdum . Ama piyasada Tek modül olarak 4 GB ddr2 800 ram yok.

4 gb ram wardırda arayıp bulmak gerek.......
      ram ddr 2 800mhz hızında olduğu için 8 gb ram takmanın bir anlamı yok gereksiz olurr boşuna para werme bencee....
      2+2 =4 gb tak gitsin
      servise götürürsen takarlar tercih seninn...kolay gelsinn

SAMSUNG GALAXY S III
      4.8" Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.1.1 (Jelly Bean) İşletim Sistemi
    • Yarbay
      2453 Mesaj
      28 Şubat 2010 16:57:14
      quote:

Orijinalden alıntı: showdownx

sadece ihtiyaç olduğu zaman gider zaten 1gb dahili hafızası var hd4650 nin kafadan 1 daha niye çeksin alet kullanmadığı halde

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.