Şimdi Ara

Hp pavilion dv6 ses ve media smart sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben laptopu alalı 6 ay kadar oldu daha önce böyle bi sorun yoktu oyun oynuyordum ve pc sanırım ısıdan dolayı kapandı ve tekrar açtım açtığımda hp media smart menu açılmıyordu ve yukarıdaki dokunmatik tuşlardan sesi açıp kıstığımda ekranda ses göstergesi çıkmıyor ve internetten video izlerken ses çıkmıyor daha önce böyle oldu onu çözdüm idtyi karıştırdım bişiler indirdim sildim tekrar kurdum bişiler yaptım işte ama nasıl yaptığımı unuttum yardım ederseniz sevinirim dokunmatik tuşlarda bi sorun yok her yöntemi denedim son olarak sistemi geri yükle kaldı ama önemli şeyler var pcde o yüzden bunu yapmak istemiyom daha öncede pc ısıdan kapanıyordu ama daha önce pcden sadece ses çıkmıyordu reset atınca düzeliyordu ve idtde dijital çıkış aygıtı (HDMI) diye bişi varya onda kırmızı bi ok işareti var ondan dolayı olabilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fireguard16 -- 20 Şubat 2010; 15:03:54 >

• sorun çözüldü oyun oynarken pc sıcaktan reset attı bende o kapatırken power düğmesine basılı tutarak kapatmıştım aynı işlemi yaptım tekrar yaptım düzeldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.