Şimdi Ara

HP Pavilion DV6-6020ET (LL045EA) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.055
Cevap
19
Favori
298.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 70den sonra duyulmassa bır problem vardır zaten fan sesı :D:D
    ben bı atının sıtesınden arastırıyım su cozunurluk olayını :) performansı tahmınımce 550mden yuksek olur zaten bırde bıldıgım kadarıyla 1 gb ram yetmezse normal ramden alabılıyor 8 gb ram olacagı ıcın rahat eder gıbıme gelıyor.
    bır ıkı ay sonrada paraya kıyar ıyıce ıyı bır sogutucu alırım yada kuvvetlı bır fan kendım yaparım masraf az ıscılık cok olur elımde eskı vantılator var onu bıle yapabılırım ama abartmıs olurum gercı oyle bıseyde ısınma dıye bısey kalmazdı :D:D
  • baktım cozunurluk fazla fazla desteklıyor
    Dual-link DVI with HDCP12
    Max resolution: 2560x160013
    DisplayPort 1.2
    Max resolution: 2560x160013
    Multi-Stream Transport
    21.6 Gbps bandwidth
    High bit-rate audio
    HDMI™ 1.4a with Stereoscopic 3D Frame Packing Format, Deep Color, xvYCC wide gamut support, and high bit-rate audio
    Max resolution: 1920x120013
    VGA
    Max resolution: 2048x153613
  • quote:

Orijinalden alıntı: bthnblby

cok sagol dostum hıc denedıgın yenı bır sey var mı yada oynadıgın oyun

valla çoğu oyunu xbox360 ve ps3 te bitirdiğim için oyun olarak deneme amaçlı Crysis2 yi yükledim ilk sayfada değerleri var.Bir de ilk Crysisi denedim herşey ultra high ta sadece aa kapalı yağ gibi aktı oyun Ayrıca dün gece Red Faction Gerillayı denedim .Onda da ATİ ler için optimizasyon sorunu varmış ayarları ne kadar kısarsam kısayim 50 FPS nin üzerine çıkamadım.Ayarları tam fulleyince FPS 20-30 aralığında sürünüyor Oyun güzelmiş bu arada ama 1.5 sene konsolda oyunların kasmamasına alışınca pc garip geldi O yüzden bu oyunu da konsola alıp bitirmeyi planlıyorum

• http://www.exa.com.tr/lenovo/tasinabilir_bilgisayarlar/lenovo_z560-323-12819.html
    http://www.vatanbilgisayar.com/hp-ll006ea-g6-1040et-core-i5-480m-2.66ghz-4gb-500gb-15.6-dvdrw-1024mb-hd6470-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=53448

arkadaşlar yardım edin lütfen. ikisinin arasında kararsız kaldım.lenovanın özellikleri filan daha güzel,hp de kimse önermiyor ama lenovanın tasarımı hoşuma gitmedi yoksa hemen alacaktım. sizce hangisini almalıyım hp nin bütün ürünleri aynı mı? memnun olan yok mu ?

• @kenankc sorunu burda sorman daha ıyı olur.
    http://forum.donanimhaber.com/m_42643230/mpage_1/f_/key_//tm.htm#42643230

@abux ve scorn ram mhzlerı 1333 dimi ?
    urunu almaya karar verdım yanında bıraz paraya kıyıp bluetooth klavye ve full hd bır ekran alıcam oyle dusunuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bthnblby

@kenankc sorunu burda sorman daha ıyı olur.
    http://forum.donanimhaber.com/m_42643230/mpage_1/f_/key_//tm.htm#42643230

@abux ve scorn ram mhzlerı 1333 dimi ?
    urunu almaya karar verdım yanında bıraz paraya kıyıp bluetooth klavye ve full hd bır ekran alıcam oyle dusunuyorum

Evet 1333 mhz tek 4 gb ram var yani 2*2 değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABUX -- 25 Nisan 2011; 13:22:49 >
  • tamam dostum tek parca oldugunu bılıyordum ama hpnın sıtesı yazmamıs mhzsını cok sagol
  • ati sistem belliği kullanabiliyor mu bilmiyorum ama 1gb halihali yeter. 2gb a ihtiyaç duyulduğu zaman zaten teknolojisi de geri kalmış olur, fx5200 10gb olması gibi :D ama en azından iki yıl kadar istediğimiz oyunu oyanayabileceğimiz kesin bence, sonrası için grafik kısarak 1, bütçeye göre 2 yıl daha gider kanımca.
    Sonuçta teknoloji bu, bugün aldığım yarına eskiyor..
  • valla oyle dostum 2 yıl daha unıversite var sonra askere gıderız allah kısmet ederse donusunde zaten yenı alet alırım 2 yıl bılemedın 3 yıl gotursun benı yeter :D ılk kasama fx5200 512 mb ekran kartımı hatırladım bırden ılk call of duty oyununu oynamıstım onunla :D
  • ben de nfs carbon çıkıncaya kadar kullanmıştım, çalıştırmayınca "babaa bilgisayar eskidi" diyerekten 9800gt'ye terfi etmiştim :D
  • ekleme, arkadaş boşta kullanırken de kasa oda sıcaklığında değil imiş, şimdi fark ettim. sanki elinizi kaldırmış da sonra tekrar koymuş gibi hafif bi sıcaklık var, ama oyundaki gibi hissedilir değil. şu an ortam kısmen soğuk olduğu için farkettim. biraz sıkıntılı olacak sanki...
  • sıcaklıgı ıletmesınden cok derece onemlı degıl mı dostum?
    nasıl bı sıcaklık bu rahatsız edıcımı oyundaykende rahatsız etmeye basladımı dostum? yenı bırseyler deneme fırsatınız oldumu?

not asusumu servise yolladım hafta sonuna kadar kesın karar vermem gerek almak ıcın eger olumsuz bır yon gorursenız bıldırmenızı rıca ederım
  • aslına bakarsan dv6 çok ısınıyor demeseler bu kadar dikkatimi çekmezdi ama birkaç saat evvel okulda iken birşey yazmak için elimi klavyeye dayadığımda sol bileğime hafif bir sıcaklık hissi geldi. başka bilgisayar olsa büyük ihtimalle dikkat etmezdim umursamazdım ama adı çıkmış bi kere rahatsız etmiyor ama soğutucu olmadan laptop klavyesi ile kullnırken sanırım sıkıntı çıkarır. imzamdaki dandik soğutucu bile rahatsızlığı büyük ölçüde gideriyor, biraz daha kaliteli ile sorun iyice azalır diye düşünüyorum.
  • rahatsız etmıyorsa sorun yok ama boyle dıyınce ıcıme kurt dustu
  • ekleyim gene, hd ready televizyona bağladım, 1920*1080 çözünürlük tdu2 ve sc-convinction sıkıntı yapmadı. hd ready sistem fullhd çözünürlüğü düşürüp gösteriyor diye biliyorum, oyun ayarından da full hd seçildiğine göre bu ekran kartı bu iki oyun için sorun çıkartmadan çalışabiliyor.
    doğrusu tdu2 kascak diye bakarken aa full high az biraz takılma yaptı, saygı duydum. aa br iki azaltırlarak yeterli akıcılıkta oynanabilir
  • pekı bu sırada hıc sıcaklık degerlerıne yada kasa sıcaklıgına baktın mı kasa alev gıbımıydı
  • yanlış hatırlamıyor isem gene 50 derece civarı idi. Bileşen ısınması çok fazla değil zaten.
  • o zaman bılege ısı ıletmesı dısında bır sorunu yok urunun gıbı duruyor
  • Arkadaşlar Eksen'den sipariş veriyorum şimdi.. cafilliğime verin ölü piksel falan çıkması durumunda 7 gün koşulsuz iade kapsamında geri gönderebilirim değil mi? Tüketici haklarında böyle bir olay vardı yanlış hatırlamıyorsam?
  • internetten aldıgında begenemsen bıle gerı gonderebılıyorsun urunu rhat ol :) aldıgında fotoları paylasıp oyun goruslerını yazarsan sevınırım :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.