Şimdi Ara

HP Pavilion DV6-1245 c2d T6500 - 1 gb Harici HD4650 - HDMI - eSata 1399 TL 6 AY 0 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
6.062
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: maxelll

kocaman 1 yıl garanti yazmıslar

2 Yıl Garantisi var her resmi İthalatcı ürününde olması gerektiği gibi
    Ayrıca aldığınız tarihten itibaren 1 yıl sigortası var

yapmadan önce bi okursanız
  • * Aynısını ben de iki satır yukarıda yazdım, siz de bir okursanız.
    quote:

Orjinalden alıntı: runawaycan
    quote:

Orjinalden alıntı: maxelll
    kocaman 1 yıl garanti yazmıslar

2 Yıl Garantisi var her resmi İthalatcı ürününde olması gerektiği gibi
    Ayrıca aldığınız tarihten itibaren 1 yıl sigortası var
    yapmadan önce bi okursanız

• hp pavyon pc sorunlari icin sikayet-var sitesini bir goz atmanizi oneririm. HP alacaksaniz is laptoplari serisinden ya da compaq serisinden almanizi oneririm. cok janjanli goruntusu nedeniyle 2 sene evvel aldigim notebook'u 5 defa (5x30 is gunu laptopsuz kalip, sonra da formatlanmis olarak notebook'u geri almak ne kadar isgucu kaybina neden oluyor bir dusunun) servise verip sonuncusunda para iadesi talep ettim. 3 ay sonra da odedigim ucret geri ondendi. kurtuldugum icin cok sukur mutluyum. genel olarak, 2 defa pili degistirildi,2 defa asiri isinma sonucu kapandigi icin anakarti degistirildi, 1 defa yuksek sesli oldugu icin cpu fani degistirildi, dis kasasi soyuldugu icin degistirildi, touchpad'i sorun cikardigi icin degistirildi, son defa yine ankarti degisecekti ama 3. oldugu icin ve geciktigi icin kurtardilar benden aleti.
    pavyon pcsi kullaniyorum cok da memmunum diyen varsa onlar da goruslerini yazsin belki benim kullandigim dv2000 serisindedir tek sorun.

http://www.sikayetvar.com/index.php?ara=pavillion&loc=ara

• bu aralar sanırım laptop olarak samsung reveçta, yakından takip etmesem de yeni notebook tercihim samsung dan yana olacak, zira oasisngn de belirttiği gibi HP nin servislerinde hiç bir şey yapılmadığına dair şikayetçi olan arkadaşım çok,
    Toshiba ve Sony ise antipatik geliyor nedense bilmiyorum, elimdeki dell i satabilirsem samsunglara bakıcam,
    özellikle de r522 ye
  • Arkadaşlar vatanda çalışan bir arkadaşım var geri dönen HP 'lerle müşteri hizmetlerinde yaşanan rezillikleri ağzım açık dinliyorum. İnsanın parasıyla çekeceği eziyet değil bence. Bu HP ye bu parayı vereceğime Samsung R-522 alırdım.
  • Genelde hp sorunlarından bahsediliyor ancak hepsini satan biri olarak benim fikrimi sorarsanız tartışmasız en iyi servis hp dedir
    Arkadaşımın hatta 1099$ lık notebook unu 30 iş gününde tamir edilemedi diye 1699$ lık laptop la değiştirdiler

Farklı bi kaç müşteride adaptor arızalandı dedik adatoru bile istemediler yeni adaptor gönderdiler

Çok çok iyi örnekleri var hp nin

ama en çok satılan marka belki olduğundan dolayı şikayet sayısı da fazla

Toshiba ve Asus a zaten allah kimseyi düşürmesin ama hp kadar kötülemiyorlar ne hikmetse bi kaç örnek genele vuruluyor

günde ortalama 4 - 5 adet laptop satıyorum ve hepsinden satıyorum

dünya kadar laptop un garantisi ile tekirdag da servis olmadığı için biz muhattabız hp yi kesinlikle öneririm en azından sorun çözüyo
    en azından diğer markalarda olduğu gibi örn. toshiba gibi 160 gb disk arızasına parça bekleniyor diye aylarca bekletmiyor.

Tabiki hp ile başından kötü olaylar geçen bi sürü insan vardır her markada olabiliyo ama yıllardır tecrubeme dayanarak hp diyorum hepsi ile muhattabız

• quote:

Orjinalden alıntı: runawaycan

Genelde hp sorunlarından bahsediliyor ancak hepsini satan biri olarak benim fikrimi sorarsanız tartışmasız en iyi servis hp dedir
    Arkadaşımın hatta 1099$ lık notebook unu 30 iş gününde tamir edilemedi diye 1699$ lık laptop la değiştirdiler

evet bana da 1700$ a aldigim dv2000 icin para iadesi yapmak yerine dv6000 serisini onermislerdi, onerdiklerinin liste fiyati 1999$ idi ama o da pavyon PCsi, o seri icin de sikayetler genelde anakartin cok isindigi, surekli kullanim icin uygun olmadigi yonundeydi.

quote:

Farklı bi kaç müşteride adaptor arızalandı dedik adatoru bile istemediler yeni adaptor gönderdiler

evet adaptor 85 TL lik bir parcasi ve HP stoklarinda cokca var anladigim kadariyla.

quote:

Çok çok iyi örnekleri var hp nin

ama en çok satılan marka belki olduğundan dolayı şikayet sayısı da fazla

kesinlikle, zaten hp alakacaksaniz is laptoplari serisinden ya da compaq serisinden dusunun derim, hpnin servisi ilgili, payvon pc serisinde is yok.

quote:

Toshiba ve Asus a zaten allah kimseyi düşürmesin ama hp kadar kötülemiyorlar ne hikmetse bi kaç örnek genele vuruluyor

günde ortalama 4 - 5 adet laptop satıyorum ve hepsinden satıyorum

dünya kadar laptop un garantisi ile tekirdag da servis olmadığı için biz muhattabız hp yi kesinlikle öneririm en azından sorun çözüyo
    en azından diğer markalarda olduğu gibi örn. toshiba gibi 160 gb disk arızasına parça bekleniyor diye aylarca bekletmiyor.

Tabiki hp ile başından kötü olaylar geçen bi sürü insan vardır her markada olabiliyo ama yıllardır tecrubeme dayanarak hp diyorum hepsi ile muhattabız

yukarida belirtilen sicak firsat evet sicak firsat velakin, fiyati ucuz diye kamyon tekeri alan ev hanimi ornegindeki kadar gereksiz geliyor benim yasadiklarimdan sonra pavyon pcsi almak. zamaniniz varsa 2 sene bedava bilgisayar kullanip sonra para iadesi almak icin bu seri tercih edilebilir.

• quote:

Orjinalden alıntı: koppa

Arkadaşlar vatanda çalışan bir arkadaşım var geri dönen HP 'lerle müşteri hizmetlerinde yaşanan rezillikleri ağzım açık dinliyorum. İnsanın parasıyla çekeceği eziyet değil bence. Bu HP ye bu parayı vereceğime Samsung R-522 alırdım.

Toshiba ve Asus konusundaki yorumlar nasıl acaba
    bence bu kadar acımasız olmayın hp ye karşı bi sürü laptop geliyor bize de arızaya bizde hepsiyle muhattap oluyoruz farklı bi yerler mi arıyoruz biz abartılıyor diye düşünüyorum

hp nin avukatı falan değilim bu arada hepsinin bayiliği mevcut ama hp nin titiz davranmasına rağmen haksızlığa uğradığını düşünüyorum
  • Şimdi yaşadığımız bir sorun mesela müşteri geldi 1,5 ay olmuş alalı bi sorun var hp yi aradık direk iade ve değişim talebi ile distributorunuzu arayın dedi hiç uğraşmak yok tüketici hakkımız falan filan haftalarca uğraşmak yok aynı sorun başka x markada olsaydı arızaya göndereceksiniz yok bilmemne 2 saat hatta bekleyeceksiniz hakkınızı aramak istiyorsanız tüketici hakem heyetine gideceksiniz

Yani söylemek istediğim tamam sorun bütün cihazlarda çıkabilir çıkmaz diye bişey yok ancak bakış akışı ve yardımcı olmak çok önemli

Demin 85 tl lik şarj aleti ni değiştirmeleri basit gibi algılandı ancak asus ya da toshiba da aynı sorun yaşansa idi laptop saihibi 1 ay laptop suz kalacaktı
  • bu makineden almayı düşünüyorum. Okuduğum yorumlar karşısında gerçekten kafam karıştı. Bazıları iyi diyor bazıları digital ses çıkışı yok diyor. Yardımcı olabilir misiniz??
  • digital ses çıkışı yok onun yerine az öncehttp://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?product=NTBACR0006937 acer sipariş verdim nakit çantasıyla birlikte 1290 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: runawaycan

Şimdi yaşadığımız bir sorun mesela müşteri geldi 1,5 ay olmuş alalı bi sorun var hp yi aradık direk iade ve değişim talebi ile distributorunuzu arayın dedi hiç uğraşmak yok tüketici hakkımız falan filan haftalarca uğraşmak yok aynı sorun başka x markada olsaydı arızaya göndereceksiniz yok bilmemne 2 saat hatta bekleyeceksiniz hakkınızı aramak istiyorsanız tüketici hakem heyetine gideceksiniz

Yani söylemek istediğim tamam sorun bütün cihazlarda çıkabilir çıkmaz diye bişey yok ancak bakış akışı ve yardımcı olmak çok önemli

Demin 85 tl lik şarj aleti ni değiştirmeleri basit gibi algılandı ancak asus ya da toshiba da aynı sorun yaşansa idi laptop saihibi 1 ay laptop suz kalacaktı

Walla 2 yıldır asus kullanıyorum ve servisindende acaip memnunum. siz enson kaç yıl önce servise pc gönderdinis acaba? benim bi tanıdığım yada torpilim vs de yok biyerden. ses çıkışındaki kulaklık kablosu ayağıma dolandı çıkış kırıldı kalkarken hemen sonra touchpad e soda döküldü servise bıraktım 5 gün sonra yeni laptop geldi? bilmem bu nekadar açıklayıcı olur... siz burda hp yi savunup diğerlerine laf atıyorsunuz resmen. hiçbiri birbirinden farklı değil diyip geçseniz anlarım ama birini iyileyip diğerine laf atmak dikkat çekiyor. Asus m51sn sahibiyim taş gibi bi bilgisayarım ve gayet ilgili yüzümü güldüren bi servisim var.. saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lagaluganet -- 3 Ağustos 2009; 12:42:24 >

• daha ucuzu varhttp://www.sadecenotebook.com/?pid=2&uid=1957&u=Hp Pavilion DV6-1245
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

digital ses çıkışı yok onun yerine az öncehttp://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?product=NTBACR0006937 acer sipariş verdim nakit çantasıyla birlikte 1290 tl.

valla hocam senin şu optik çıkış sorununa cevap olan bir laptop bulamadık. sonunda gönlüne göre bulmusun tam da ben 5935g önerecektim sana ama geç kaldım. neyse hayırlı olsun
  • Sağolasın...5935 in ekran kartına göre 6930 -664 ün ki daha iyi. Gerçi ddr3 ama hem fiyatı daha fazla. Neyse hayırlısı olsun gerçekten...
  • ya arkadaşlar ben bu modeli çok beğendim almayı düşünüyorum ama hp ler bilindiği gibi ısınma yapıyor bu modelde aynımı acaba kullanan arkadaşlar varmı acaba???
  • http://www.sadecenotebook.com/?pid=2&uid=1957&u=Hp%20Pavilion%20DV6-1245

1338

peşin fiyatına 10 taksit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linksir -- 11 Ağustos 2009; 0:19:21 >
  • özellikler çok iyi hp nin garantisi de çok iyi ama garantiye gidip gelen ürünlerinden dolayı baya bir soğudum hp den. bir de geçenlerde 2.500 tl verip aldırdığımız hp laptopun ekranının kalitesi yerlerde sürünüyordu samsung ise tartışılmaz şekilde çok daha iyi ucuz fiyatına rağmen. garanti ve şekil güzel ama laptopları laptop değilki
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.