Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

Hp pavilion 15-n012st Yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkeze merhaba. Ben bu hafa hp pavilion 15-n012st notebook aldım. Windows 7 ultimate yükledim kurulumda. oyun attığımda mesela gta sanandreas'ta bile takılıyor. Şuanda kullandığım ekran kartı (DXDİAG) İntel core family'i yazıyor ama benim bildiğim Nvidia GT 740M diğer ekran kartına nasıl geçmem lazım lütfen yardım edin...

Saygılarımla. İyi forumlar...

• Çift kartlı sistelerde dxdiag'da her zaman dahili kart gözükür.Masaüstü sağ tıklayın nvidia dentim masası 3d ayarlar otomatik seçilir yazar onu nvidia yapın aynı yerde program ayrları bölümü var orada özelleştirilmiş program seçeneğini oyuna ayrlayın hemen altında kart seçeneği var onuda nvidia yapın.
  • Cengaver53 C kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Hocam şuanda iş yerindeyim ama eve gidince bakıcağım birde başlat'tan nvidia yazıyorum hiçbir şey bulmuyor. nedeni ne olabilir?
  • Denetim masası program özellikler bakın nvidia sürücüleri yüklü mü,bakın birde şekilde arattığınıza bağlı bende yazdığımda direkt nvidia denetim masası çıkıyor.
    Hocam eğer yok ise ekran kartının güncellemesini atarmısınız? Olmadı ben eve gidince yüklerim.
  • Altta linki verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 21 Mart 2014; 16:16:01 >
    Hocam win 7 ultimute yüklü win 8 yüklemedim zaten pc'yi alalı 2 gün oldu kurulumu iş yerindeki abiye yaptırmıştım.
    Hocam eğer bu ekran kartı driver'ını yükler isem düzelir dimi ? Yani GT 740M ekran kartını değiştirebilirmiyim?
  • Yüklü olup olmadığını aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarından bakabilirsin dahili kartla birlikte gt740 da görünür ama sürücünüzün güncel olması açısından verdiğim linkide kurun.
    Hocam şuanda yüklüyorum eve gidince güncelliyiceğim yardımların için çok teşekkür ederim. Eğer bir sorun olur ise akşam eve geçince gene msj atarım saolasın hocam.
  • Rica ederim sıkıntı yaşadığın konuyu buraya yazarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearlespy2

Hocam şuanda yüklüyorum eve gidince güncelliyiceğim yardımların için çok teşekkür ederim. Eğer bir sorun olur ise akşam eve geçince gene msj atarım saolasın hocam.

Mrb.bilgisayarınız hayırlı olsun.bende bu bilgisayardan almayı düşünüyorum.oyunlarda sıcaklık ve sesi nasıl rahatsız ediyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben memunum bu pc'den bir sorunu yok şuanda tavsiyede ederim ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.