Şimdi Ara

HP PAVILION 14-al107nt Ana Konu (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
7
Favori
25.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Verecektim bende vermedim vazgeçtim hocam uzun sürer diye. Birde değişmeme ihtimali de vardı benimkinin. Cevap için teşekkür ederim. Umarım kısa sürede hallolur bilgisayarınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mtnei kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.. Vermeden once stok durumunu sorabilirseniz iyi olur kanaatindeyim. Kaldi ki batarya icin 2 3 ay beklemek cok can sıkıcı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seyisulnam kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle hocam. O kadar zaman beklenmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • windows 1809 update i ile sorun yaşayan oldumu?
    hocam geçmiş olsun, durum nedir pil değişimi gerçekleşti mi? bende de aynı sorun var teknik destek pil değişimi için servise yönlendirdi.Ben de dediğiniz gibi pil stok durumunu sordum.Evet sistemde gözükmüyor ama durum farklı olabilir dedi destekteki çalışan. 1 hafta içerisinde cihazınız geri gönderilir. 20 gün içinde gelmezse geçici cihaz temin edebilirsiniz dediler. Ama 20 gün bilgisayarsızlık çok zor şuan tüm işim onunla ama sizde olunlu bi gelişme yaşandıysa göndereceğim hemen :/
  • cemregkpnar C kullanıcısına yanıt
    Hocam 3. Erteleme geldi.. 17 agustosta verilen cihaz icin 22 ekim en erken parca gelis tarihi olarak bildirildi tarafima.. Yani en iyi ihtimalle 3 ayi gecmesi muhtemel. Birebir degisim talebinde bulundum. Ayni model olmak sartiyla tabi. Artik tahammul edilemez bir süreç haline geldi diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seyisulnam -- 22 Ekim 2018; 12:39:11 >
  • Arkadaşlar cihazim sonunda tarafıma ulaştı.. Uzun bir bekleyiş oldu. Kritik derecede sorunlar dışında artık servis konusu bende kapandı. Artan fiyatlar karşısında garanti uzatmayı düşünüyordum ama ondan da vazgeçtim.

• Arkadaşlar cihazı açan oldu mu? Ram vs takviyesi için ya da işlemciyi temizlemek için ?

Ben garantinin bitmesini bekliyorum .. Öncelikli olarak wifi kartını değiştirip AC destekli bir model takmayı düşünüyorum.. Çünkü wifi kartı net problemli. Sinyal ölçümü yapan cihazlarla çeşitli testler yaptım ve belirli aralıklarda kopma gözlemledim. Yine modemin log kısımında yüzlerce bağlantı hata kaydı bulunuyor. 100 - 150 TL Arasında intel ac destekli kartlar mevcut.

Daha sonrada + 8 GB Ram takviyesi yapılabilir. Ama ddr4 bellekler şuan cep yakıyor.

Bu iki değişiklik sonrası cihaz nihai haline kavuşur ve uzun yıllar (Arıza vs dışında) iş görür diye düşünüyorum .
    HP PAVILION 14-al107nt Ana Konu
  • cnuynk C kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam .. Konu başlığına ekledim. Mesajı ilk sayfaya tutturmayı beceremediğimden manuel olarak ekledim. Arkadaşların pek çoğunun işine yarayacaktır.
    İçi çok iyiymiş yalnız, soğutucuya direk erişim var hiç klavyeyi falan sökmeye gerek yok gibi görünüyor.
    Bir şey sormak istiyorum,degisimi yapmalariniçin ne yapmamiz gerekiyor ?

• Veotaar kullanıcısına yanıt
    1 tane daha ssd girişi olsa daha iyi olacaktı.
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri ile iletisime gecin sizi yonlendiriyorlar. Eger resepsiyonlari varsa siz birakiyorsunuz yoksa kargo ile aldiriyorlar..

• Bu cihaza linux kurabilen oldu mu ?
  • wifi sorunundan illallah ettim.. ne denediysem yok olmuyor..yok mu bir çözüm bulabilen??
  • ercuezel kullanıcısına yanıt
    Yok hocam. Ben uygun fiyatlı bir ac destekli wifi kart alıp update etmeye niyetlendim de bir türlü fırsat bulamadım. Tek çare şimdilik bu gözüküyor
    wifi sorunuu ne sizdeki?
  • yiğenlerim batarya baya azaldı. şarjdan çıktıktan sonra 40 dakka ya gidiyo ya gitmiyor. değişiyormu bunların bataryaları ortam nedir ayıktırın bakalım
  • Arkadaşlar selam, bu cihazı 3 yıldır sorunsuz olarak kullanmaktayım. Ergonomi açısından gayet memnumun,
    data science için performansı biraz yükseltmek istiyorum fakat daha önce laptop'ta ram yükseltme deneyimim olmadı. Bu 8GB ram'i 16 yapmak istiyorum. Hangi ram'den almalıyım? Daha önce ram meselesine dair deneyimi olan arkadaşların yorumlarını da bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.