Şimdi Ara

HP OMEN 25i FHD Gaming Monitör 165Hz IPS 1Ms HDR400 - G-SYNC - FreeSync Premium Pro - Adaptive Sync

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Monitör Türü #LED
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 HP OMEN 25i FHD Gaming Monitör 165Hz IPS 1Ms HDR400 - G-SYNC - FreeSync Premium Pro - Adaptive Sync

İlan açıklamasında gerekli olan tüm bilgiler mevcuttur, lütfen tamamını okumadan mesaj atmayınız.

Ürünü 07.12.2023 tarihinde Hepsiburada üzerinden satın aldım.

Hali hazırda laptop kullanıyorum, bu monitörü de ona bağlamak için tercih ettim. Konfigürasyon değişikliği yapmaya karar verdiğim için boşa çıktı, ihtiyacım kalmadı.

Ürün hakkında sık sorulabilecek soruların yanıtlarını aşağıda belirtiyorum;

Panelde ölü piksel, gölgelenme, ışık sızması, renk bozulmaları gibi kusurlar yoktur.

Kozmetik olarak tertemiz durumdadır. Ezik, çizik, darbe vb. gibi kullanım kaynaklı kusurlar söz konusu değildir.

Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync desteğine sahiptir.

Omen gaming hub yazılımı üzerinden monitör üzerindeki joystick kullanımına gerek duymadan birçok ayarı yapabilirsiniz.

Omen (HP markasının) üst seviye oyuncu serisidir, malzeme ve ürün kalitesine diyecek söz yoktur. 

Kutu içerisinde Displayport 1.4V kablosu mevcut, ekstra olarak satın aldığım KabelDirekt markasının 1 mt hdmi 2.0 kablosunu da ücretsiz vereceğim.

Bu modelde kullanılan panel kendi sınıfınca rakipsizdir, AU Optronics markasının M250HAN01.B model koduna sahiptir.

VESA DisplayHDR 400 sertifikalı, gerçek 8Bit, IPS, 165Hz, 1Ms panele sahiptir.

Bağlantı seçenekleri olarak; 1 x USB 3.2 (Type-B; Gen 1; upstream), 2 x USB 3.2 (Type-A; Gen 1; downstream), 1 x HDMI 2.0, 1 x DisplayPort 1.4, 1 x 3.5 mm Audio Out giriş/çıkışları mevcuttur.

Garantisi 07.12.2025 tarihine kadar devam etmekte olup, faturası ve tüm kutu içeriği ile birlikte teslim edeceğim.

Monitörde asansör ve pivot özelliği bulunmadığı için, North Bayou F80 (USB'li, beyaz renkli) monitör standı ile birlikte kullandım.

Ürünün kullanım süresi 657 saattir, takribi 27.5 gündür.

Lütfen konum olarak yakındaysanızbizzat gelip elden teslim alabilecekseniz mesaj atınız. Konum olarak uzaktaysanız elden teslim alma şansınız yoksa, tüm sorumluluğu almanız halinde kargo ile gönderebilirim.

Takas veya pazarlık mesajları ile ilgilenmiyorum.

Herkesin vakti kendince değerlidir, lütfen bilincinde olalım.

HP OMEN 25i FHD Gaming Monitör 165Hz IPS 1Ms HDR400 - G-SYNC - FreeSync Premium Pro - Adaptive Sync

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 6500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 7 Aralık 2025 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.