Şimdi Ara

HP OMEN KULLANICILARI KLUBÜ&ÜRÜN İNCELEMESİ (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.123
Cevap
26
Favori
96.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de yaklaşık birkaç gün önce aldım bunu. Her şey güzel ancak vlc den bir video açtığımda ve durdurup başka işlerle uğraşıp (browserlarda falan) geri dönüp tekrar play e bastığımda bilgisayar bi kitlenir gibi oluyor ve ses 1-2 sn sonra senkrona geliyor. Önce görüntü oynuyor sonra ses geliyor falan. Yeni bi program yüklerken exe dosyasını açınca çıkan evet/hayırlı pencere gelmeden hemen önce de oluyor o bi tık mouse un donması. Niyedir acaba? Genel ve olağan bir şey midir?

Oyun falan da açtım çünkü ve oynarken bi sıkıntı yok gibi. Böyle basit eylemlerde neden oluyor anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gozcan G kullanıcısına yanıt
    Saniselik olarak bende de oluyor mause donmalari. Ama sorun yaratmadigi icin takmadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozcan

Arkadaşlar selam,

Ben de yaklaşık birkaç gün önce aldım bunu. Her şey güzel ancak vlc den bir video açtığımda ve durdurup başka işlerle uğraşıp (browserlarda falan) geri dönüp tekrar play e bastığımda bilgisayar bi kitlenir gibi oluyor ve ses 1-2 sn sonra senkrona geliyor. Önce görüntü oynuyor sonra ses geliyor falan. Yeni bi program yüklerken exe dosyasını açınca çıkan evet/hayırlı pencere gelmeden hemen önce de oluyor o bi tık mouse un donması. Niyedir acaba? Genel ve olağan bir şey midir?

Oyun falan da açtım çünkü ve oynarken bi sıkıntı yok gibi. Böyle basit eylemlerde neden oluyor anlamadım.

Hafta ici hpyi ararsaniz uzaktan bağlanip bakarlar. Ben usendigim için ugrasmadim :D

• cesar_x C kullanıcısına yanıt
    Bende hiç olmuyor donma ya

• independent_21 kullanıcısına yanıt
    Donma değil de saniselik bir takılma. Oda cok nadir. O yuzden takmadim. Muhtemelen yazilimsal bir sey. Devam ederse 3-5 ay sonra bir ugrasirim :D

• Valla bnde sknti yok çok şükür canavar gibi pc. Pubg ye sardim iyi sarıyor :)

• Creators update kuran varsa yorum alabilir miyim bende de pavilion var merak ediyorum ?

• BAHSETTİĞNİZ 2-3 SANİYELİK DONMA BENDE DE OLDU. MAUSE İMLECİ AĞIR AĞIR HAREKET EDİYOR.
    OYUN OLARAK SNİPER 4DENEDİM DONMA KASMA HİÇ BİRŞEY YOK AKICILIK SÜPER.
    SICAKLIK 64 OOLARAK ÖLÇTÜM.
  • Selim_1905 kullanıcısına yanıt
    Oyunlarda vsync kapat. Yoksa 60 a sabitliyor

• Miyovsdinie kullanıcısına yanıt
    Nerden kapatip açıyoruz?

• cesar_x C kullanıcısına yanıt
    Oyunun grafik ayarlarından.

• Miyovsdinie kullanıcısına yanıt
    VSYNC NEDİR HOCAM NERDEN KAPATILIYOR, NE İŞE YARIYOR?
  • Ileride gpu yukseltme yapabilirmiyiz buna? Mxm slot var degil mi

• Hp para iadesi hala gecerlimi

• Geçerli olması lazım

• azizravza A kullanıcısına yanıt
    www.google.com.tr

• Benim laptopta lol oynuyorum limitisz yaptığımda 130 140 fps yi geçmiyor , csgo indirdim oynadım alt tab yapınca iki saat kasılıyor ve fps 100 civarında . Bu sebepten dolayı disbiritör firmaya yolladım sorun yok diye geri yolladılar. Cihazın tüm güncellemelerini yaptım acaba problem neden olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miyovsdinie

Oyunlarda vsync kapat. Yoksa 60 a sabitliyor

Tamam hocam bilgi için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: gozcan

Arkadaşlar selam,

Aynı minik takılma oluyor hocam ilerdeki güncellemelerden sonra da düzelmezse bi çözüm bulmak lazım hp destekten

• Ürünün fiyatı neden arttı arkadaşlar bilgisi olan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.