Şimdi Ara

HP Omen 15 - 2020 Modelleri - Ryzen 7 4800H, i7-10750H, i5-10300H (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.063
Cevap
31
Favori
89.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • forumdaşlar nasılsınız, bir sıkıntım var , omen gaming hub da cpu kısmında kullanım gösteren yerde NA yazıyor ve undervılting de run test tıkladığım zaman teste başlamıyor, sürücüler en güncel şuan , sorun nereden kaynaklanıyor olabilir , çözemedim.

HP Omen 15 - 2020 Modelleri - Ryzen 7 4800H, i7-10750H, i5-10300H

HP Omen 15 - 2020 Modelleri - Ryzen 7 4800H, i7-10750H, i5-10300H

• Beckonn B kullanıcısına yanıt
    N/A olayı son güncellemeden sonra oldu sanırım ben de yeni farkettim. UV olayını bilemiyorum TS kullandığım için deneyemedim.
  • Hicks kullanıcısına yanıt

Aynen son güncellemeden sonra oldu, run test de çalışmayınca şuan, undervolt çalışıyor mu pc de gaming hub üzerinden emin olamadım açıkcası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba cihazı eylül ayının başında satın almıştım, fakat son bir kaç gündür işlemci 79-80 derecede olmasına rağmen throttle oluyor 25 watta düşüyor. Sürücülerim güncel ve undervolt ile kullanıyorum cihazı. Benzer bir problemi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stargazerr -- 16 Ocak 2021; 22:55:54 >
  • sıcaklıkla alakalı olduğunu sanmıyorum yine hwinfo dan bi görüntü atarsanız iyi olur throttle durumlarını ama yazılımsal bir durum olarak bende de vardı aynı olay. throttlestop programının FIVR menüsünde sağ tarafta ''disable and lock turbo power limits'' adlı bir seçenek var buna tik koyup uygularsanız sistem işlemciyi 25w a düşürmüyor 45w sabit tam performans çalışıyor deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkn03 -- 17 Ocak 2021; 21:58:19 >
  • iyi forumlar. Bu aksam pc yi açarken ışıklar kapalıydı bir anda ışık sızması gördüm sol üst köşede baya rahatsız edici bir şekilde. Bu gibi durumda direk garantiye mi vermek gerekir? yada bunun ne kadarı kabul edilebilir bir durum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zodd -- 18 Ocak 2021; 21:33:12 >
  • ek0002nt i7 10750 rtx2070maxq modeli amazonda tekrar satışta 14809 tl. ilgilenenlere duyurulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpyildirimm

ek0002nt i7 10750 rtx2070maxq modeli amazonda tekrar satışta 14809 tl. ilgilenenlere duyurulur.

Arkadaşlar bu bilgisayarı almaya karar verdim. Yine de sormak istedim bu fiyat civarında tavsiye edebileceğiniz başka laptop olur mu?

• Akcura kullanıcısına yanıt
    En iyi seçenek bu gibi
  • Akcura kullanıcısına yanıt
    ben omen kullanıcısı olarak omen ve monster tulpar arasında bir seçim yapmanız gerektiği taraftarıyım kesinlikle omen alın diyemem
  • Hp omen serisinin 2021 modelini duyurdu mu?, amd 5000 işlemcili rtx 3000 serisini bu kasada sunsunlar yeter :) hemen yeni modele geçerim

• i5-10300H + RTX 2060 modeli sizce parasını (10900 TL) eder mi? İleride Thunderbolt 3 ile harici ekran kartı bağlamak istesem işlemci ne kadar yetersiz kalır? Keşke i7 veya Ryzen 7 olsaydı modelde, düşünmeden alırdım. :/ Kullananlar fikir verebilirse çok sevinirim.

• Báistídhubh kullanıcısına yanıt

Bu modele sahibim bence eder, harici ekran kartı takarsan full HD de darboğaz yaşaman mümkün, 2k da ucu ucuna yetebilir ama 4k da artık ekran kartına binen yük çok artacağı için darboğaz yaşamazsınız diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Beckonn

Bu modele sahibim bence eder, harici ekran kartı takarsan full HD de darboğaz yaşaman mümkün, 2k da ucu ucuna yetebilir ama 4k da artık ekran kartına binen yük çok artacağı için darboğaz yaşamazsınız diye düşünüyorum

Çok teşekkürler hocam. Ben de aranıza katıldım katıldım. :)

• Báistídhubh kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın inşaallah :)

• quote:

Orijinalden alıntı: zodd

iyi forumlar. Bu aksam pc yi açarken ışıklar kapalıydı bir anda ışık sızması gördüm sol üst köşede baya rahatsız edici bir şekilde. Bu gibi durumda direk garantiye mi vermek gerekir? yada bunun ne kadarı kabul edilebilir bir durum?

yok mu cevap verebilecek? veya bu problemi yaşayan?

• zodd kullanıcısına yanıt
    Işık sızması lcd ıps panellerde kaçınılmaz bir şey marka model farketmeksizin yaşanıyor. Aşırı rahatsız oluyorsanız servise gönderin ama yeni gelen veya tamir edilen cihazda olmayacağını hiçbir firma garanti edemez çok daha hafif düzeyde olabilir veya ilerleyen dönemde olmaya başlar değişir orası şansınıza göre. Işık sızması herhangi bir soruna yol açmaz ölü piksel gibi değil koyu renk haricinde de belli olmaz zaten, açılışta farkedersiniz ekran renklendikten sonra görülmez kolay kolay dediğim gibi aşırıysa gönderin yoksa pek gerekli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srkn03 -- 22 Ocak 2021; 20:25:59 >
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.