Şimdi Ara

Hp Laptop yavaşlama sorunu (Şarja takınca)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Hp Probook 4320s modeline sahibim. Bir süredir sorun çıkarmaya başladı; bilgisayarı şarja taktığımda yaklaşık %25'e çıktığı zaman yavaşlamaya başlıyor, her şey çok ağırlaşıyor. Sadece adaptörü çıkarınca ve batarya %100 dolunca normale dönüyor bilgisayar. Ben anlayamadım adaptör bozulmuş olsa işlemciyi etkiler mi? Yoksa batarya mı bozuldu? Başına böyle bir durum gelen var mı?

• eğer oyun oynarken şarjdan oynarsan bütün laptoplar yapar sadece sana özgü birşey değil ama sen batarya sarj olurken diyosan başka birşeydendir
  • Adaptör takınca cpu %100'e çıkıyorsa adaptör bozulmuştur
  • DiAbLoOo_41: Oyun oynamıyorum, normal kullanımda oluyor.
    ThunVolt: Hep yüksekte çalışıyor hocam.
    mila12: Ama şarj %100 dolunca normal seyrine dönüyor bilgisayar adaptör bozuk olsa sizce döner mi? Ben açıkçası bataryadan şüpheleniyorum çünkü dolarken yavaşlıyor tamamen dolduğu zaman düzeliyor.
  • Dediğin olay benimde başıma geldi sebebini bende anlayamadım.Bir pencere açarkan ağır ağır açılıyor kapatırkende aynen ağır ağır kapanıyor.Komiğime gitti açıkçası niye böyle birşey oluyor bende anlamadım.Dosyalar arasında gezerken tıkır tıkır ama bi pencere açılacağı sırada çok ağır açılıyor sanki slow motion gibi :) Bir kere oldu bu şimdilik bir problem yok ama :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.