Şimdi Ara

HP G6 CPU FAN SORUNUNUN ÇÖZÜMÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar siz değerli forum kullanıcıları.

BU cihazdan servisimize sık sık gelmektedir ve sorun hep aynı cpu fan aşırı hızlı çalısıyor veya sıcak üflüyor.
    Bunun çözümünü genelde cpu fan değiştirerek çözmekteyiz. zaman zamanda göbek pervane değiştirerek çözmekteyiz.

Yardım ıcın iletişim: 505 635 14 94

• valla kasanın alt taraf, orta-sol bölümü biraz ısınıyor yan kabul edilebilir bir sıcaklık. ayrıca sol köşeden de soğuk üflüyor. fan esas bios yüklemede aşırı çalışıyor ve ıslık çıkarabiliyor artık kaç rpm var ise o esnada. ayrıca F.24 bios yüklü durumda şu anda. lakin kimse sevinmesin bios' a beklenen özellik bu sürümde de gelmemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The souls migration

valla kasanın alt taraf, orta-sol bölümü biraz ısınıyor yan kabul edilebilir bir sıcaklık. ayrıca sol köşeden de soğuk üflüyor. fan esas bios yüklemede aşırı çalışıyor ve ıslık çıkarabiliyor artık kaç rpm var ise o esnada. ayrıca F.24 bios yüklü durumda şu anda. lakin kimse sevinmesin bios' a beklenen özellik bu sürümde de gelmemiş.

benim bildiğim sol alttaki ısınma ekran kartının kablolarımı ne geçiyormuş ondan bu arada biosta harbi harbi nasıl ötüyor fan ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda

Merhabalar siz değerli forum kullanıcıları.

BU cihazdan servisimize sık sık gelmektedir ve sorun hep aynı cpu fan aşırı hızlı çalısıyor veya sıcak üflüyor.
    Bunun çözümünü genelde cpu fan değiştirerek çözmekteyiz. zaman zamanda göbek pervane değiştirerek çözmekteyiz.

Yardım ıcın iletişim: 505 635 14 94

acaba turbo bost özelliği açık kalmış olabilir mi veya anakartta ki ısının artması dolayıyla olabilir mi? aynı cihazın amdlisini kullanıyordum bi aralar aşırı işlem yüzünden olabilir pek bi sıkıntısı yok ama bu konuda ama dediğim gibi cihaz sıkıntılı aşırı ısınıyor ama dediğim gibi belki sistemde ki virüs yüzünden de olabilir soruyu tam anlayamadım ama anladığım kadarıyla sorun cihazın fanının aşırı ısınması cevabım bu şekilde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.