Şimdi Ara

HP DV7 6c00et Oyunlarda Bozuk Görüntü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
     HP DV7 6c00et Oyunlarda Bozuk Görüntü
    Merhabalar arkadaşlar başlıktaki ürünü kullanmaktayım amd ekran kartında resimlerdeki sorunlar oluyor oyuna girdiğim zaman hangi oyunu kurduysam hepsinde bu sorun var ne denediysem olmadı belki bi umut forumdan bi sonuç çıkar diye yazıyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
    Not:Donanım değişikliğini de denedim lakin sorun değişmedi anakart dahil değiştirdim

• Aynı pc bende kullanıyordum 1 ay önce sattım genel olarak bu bilgisayarın ekrankartı sorunlu 2 ekran kartı olması birinin intel birinin amd olması çok problem çıkarıyor linkdeki ekrankartı sürücüsünü indir ve amd nin tüm ekran sürücülerini kaldıran proğramını çalıştır internette var temizle sürücüleri ardından indirdiğin dosyadan önce intel kur sonra yeniden başlat sonrasında amd sürücüsünü kur bunları yapmadan önce internet baglantın kesili olsun ve donanım yükleme seceneklerinden oto gunceleme ile donanim yüklemeyide kapat ki sen suruculeri temizledin ardından pc interneten oto sürücü indirecektir bunu yapmaması icin genel olarak bir cok sorunun çözülecektir

https://mega.nz/#!NV5gyZQJ!GtugYCoHkTDMMvPFt99Gwpe4Seyp17Nw1332eKbIWRM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• selçux kullanıcısına yanıt
    önerin için sağol lakin linkini verdiğin driver şuan ztn kurulu ve hiç bir faydası olmadı maalesef
    ama tekrar sil yükle yapmayı deneyeceyim

edit: denedim aynı şekil faydası olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarmangon -- 9 Şubat 2017; 23:28:8 >
  • tarmangon T kullanıcısına yanıt
    Aklıma başka birşey gelmiyor valla benimde kart bozulmuş olabilir.

• selçux kullanıcısına yanıt
    Son çare BIOS sürümünü degistirmeyi deniyecem pek alakası yok ama denemekte yarar var

edit: değişiklik yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarmangon -- 10 Şubat 2017; 15:27:27 >
  • tarmangon T kullanıcısına yanıt
    En iyisi Elden çıkarın hocam ben öyle yaptım 5 6 yıl olmuştu neredeyse masaüstü toplayacağım şu amd zen işlemcilerini bekliyorm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.