Şimdi Ara

HP bilgisayar 'Karşıdan Yüklemeler' dosyasını sildim. Kurtaramıyorum, YARDIM LÜTFEN!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

HP marka laptop'um var. Karşıdan yüklemeler kısmındaki "Video, Compressed, Programs, Music, Documents, vs" dosyalarını içeren "Karşıdan yüklemeler dosyasını silmişim. Geri dönüşüm kutusundan ulaşamıyorum. İçerisinde çok sayıda film, program ve muzik, vs dosyam vardı. Dosya çok büyük olduğundan geri dönüşüm kutusuna da atılmamış.

Bana yardımcı olurmusunuz? Lütfen çok önemli!!!

Teşekkür ederim.

• Merhaba,

Mutlaka ne olursa, olsun Geri Dönüşüm kutusuna atılması gerekir. Fakat durumunuz farklı, bu yüzden ilk olarak bilgisayarınız da arama yapmalısınız.

Bir film adını, windowsun arama uygulaması ile aratın bakalım video nerede çıkacak? Bulursa eğer, videoların ve belgelerin tümü orada olacaktır.

Ek olarak, bu işlem olumsuz olursa sistemi sorunsuz bir zamana geri yükleyerek deneme yapmalısınız.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: overmus

Arkadaşlar,

HP marka laptop'um var. Karşıdan yüklemeler kısmındaki "Video, Compressed, Programs, Music, Documents, vs" dosyalarını içeren "Karşıdan yüklemeler dosyasını silmişim. Geri dönüşüm kutusundan ulaşamıyorum. İçerisinde çok sayıda film, program ve muzik, vs dosyam vardı. Dosya çok büyük olduğundan geri dönüşüm kutusuna da atılmamış.

Bana yardımcı olurmusunuz? Lütfen çok önemli!!!

Teşekkür ederim.

Dosya kurtarma programları deneyebilirsiniz. Recover My Files programı işini görür. Ama geri gelirmi bilemem.
  • Tesekkur ederim arkadaslar.

Problem! hocam. Bilgisayarda arama yaptım fakat içerisindeki dosya isimlerini sistem bulamadı. Dosya adı, video, program exe'si, film adı vs. yöntemelr denedim ama banamısın demedi. "karşıdan yüklemeler" dosyası çok büyk olduğundan (buyuk ihtimalle 35GB civarında olması lazım) geri dönüsüm kutusuna atmadı, direkt sildi.

Stainless hocam, bahsettiginiz "Recover My Files" programı iyi bir program mıdır? Yoksa daha profesyonel bir programa ihityaç olurmu? Bu arada ben bu tür bir programı daha önce kullanmadım. Nasıl bir yol izlemem lazım?

Çabuk desteğiniz için tesekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: overmus

Tesekkur ederim arkadaslar.

Problem! hocam. Bilgisayarda arama yaptım fakat içerisindeki dosya isimlerini sistem bulamadı. Dosya adı, video, program exe'si, film adı vs. yöntemelr denedim ama banamısın demedi. "karşıdan yüklemeler" dosyası çok büyk olduğundan (buyuk ihtimalle 35GB civarında olması lazım) geri dönüsüm kutusuna atmadı, direkt sildi.

Stainless hocam, bahsettiginiz "Recover My Files" programı iyi bir program mıdır? Yoksa daha profesyonel bir programa ihityaç olurmu? Bu arada ben bu tür bir programı daha önce kullanmadım. Nasıl bir yol izlemem lazım?

Çabuk desteğiniz için tesekkür ederim.

Forumda bir arkadaş bu programla 1,80 tb veri kurtardı. Ben de o günden beri kullanıyorum, işimi görüyor. Bu program gib bir sürü program var. Ama ben bunu kullandım bunu öneriyorum.

Programı yükledikten sonra karşınıza iki seçenek çıkacak. Bunlar yanlış hatırlamıyorsam; dosya arama, ve sürücü arama. Siz sürücü aramayı seçin. Oradan dosyayı sildiğiniz bölümü seçin. Mesela masaüstünden sildiyseniz C'yi işaretleyin. D'yi boşuna taramasın. Siz C'den sildiniz çünkü. (Örnek) Yalnız program tam sürüm olsun. Yoksa taradıktan sonra dosyayı alamazsınız. Kesin kurtaracak diye bir şey de yok. Kolay gelsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.