Şimdi Ara

hp b110a mı epson sx515w mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hp b110a modeli ile epson sx515w arasında kaldım. hangi ürünü tavsiye edersiniz. hangisinin fiyat/performans oranı daha yüksektir. ayrıca baskı maliyeti hangisinde daha düşüktür?

• arkadasım b110a modelini bence tercih etme ben aldım pişmanım yazıcıda çok büyük sorunlar var arkadaşımla birlikte aldık onunkide aynı fotograf baskısında problem var siyah renkler problemli fotograf kalitesi çok düşük ve bunu servise anlatamıyoz . Gönderiyoz yazıcıları baskı kafasıyla kartuşları değiştiriyo yolluyo sorun gene aynı yazıcı siyah rengi renkli kartuşlardan üretiyo renkli kartuşlar 30 çıktıda bitiyo suan elimizde kaldı yazıcılar hp servisi aramaktan bıktım artıkk.
  • aytaç arkadaşın da dediği gibi hp b110a modelinde çok büyük sorun var yazıcı resimde siyah rengi yi basamıyo soluk mat griye benzer çok kötü bir renk çıkarıyor. resim basarken büyük ihtimal renkli kartuşlardan siyah yapmaya çalışıyor bu da renkli kartuşların hem çabuk bitmesine yol açıyor hemde yaptığı siyah dediğim gibi hiç bir şeye benzemiyor b110a almanı tavsiye etmiyorum daha detaylı açıklamayı b110a sorunu başlıklı mesajda okuyabilirsin
  • HP Epson'a göre TR'de daha makbul ve servisi doygun bir marka. Kartuşları sorgulamanız kafi gelecektir. Ben de aynı ikilemde kalmıştım. Tercihimi B110A'dan yana yaptım. Özellikle kablosuz bağlantı özelliğinden dolayı tercih ettim. Kusursuz ve sorunsuz çalışmakta. SX515 yerine HP B110A tavsiyemdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ascentarium

HP Epson'a göre TR'de daha makbul ve servisi doygun bir marka. Kartuşları sorgulamanız kafi gelecektir. Ben de aynı ikilemde kalmıştım. Tercihimi B110A'dan yana yaptım. Özellikle kablosuz bağlantı özelliğinden dolayı tercih ettim. Kusursuz ve sorunsuz çalışmakta. SX515 yerine HP B110A tavsiyemdir.

sizdede fotoğraf çıktısında siyah renkte problem varmı acaba ?
  • quote:

HP Epson'a göre TR'de daha makbul ve servisi doygun bir marka. Kartuşları sorgulamanız kafi gelecektir. Ben de aynı ikilemde kalmıştım. Tercihimi B110A'dan yana yaptım. Özellikle kablosuz bağlantı özelliğinden dolayı tercih ettim. Kusursuz ve sorunsuz çalışmakta. SX515 yerine HP B110A tavsiyemdir.

HP türkiyede 20 yildan fazla geçmişi olan bi firma oldugu için aşiri derecede avantajli bi firma ama B110A Epson Sx515W dan daha iyi bir ürün değil malesef. İkiside 4 ayrı kartuşla caliştigi için diger ürünlere göre avantajlilar ama Sx515W gerek baskı cözünürlügü gerek tarama cözünürlügü ve extra özellikleri (1000 sayfalık kartuşlar,ethernet+wifi,flash bellek girişi vs) B110A ya göre daha iyi bir üründür.

• quote:

daha önce başka bir model hp yazıcın varmıydı ve b110a ile hp a4 glossy kağıda fotoğraf yada poster basmak gibi bir işlem yaptın mı? ve daha önce hp servisini arayıp yardım istedin mi?
  • b110a, SX515w nin yanında hikayedir hikaye...

vatandaş "Kusursuz ve sorunsuz çalışmakta. SX515 yerine HP B110A tavsiyemdir" demiş, kaç tane sx515 kullandın ki? nasıl bir sorun verdi?

HP Officejet Pro 8000 bile sx515w nin yanında hikaye kalır, geçtik b110a yı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: civalı sokak lambası

b110a, SX515w nin yanında hikayedir hikaye...

vatandaş "Kusursuz ve sorunsuz çalışmakta. SX515 yerine HP B110A tavsiyemdir" demiş, kaç tane sx515 kullandın ki? nasıl bir sorun verdi?

burda ne demek istedin çok anlamadım ama biz b110a da ki sorundan bahsediyoruz diğer yazıcı çok iyidir diye bir şey demiyorum ama hp b110a modeli yazıcı hp a4 glossy kağıda en yüksek dpi da resim bastığında siyahlar mat soluk gri gibi kötü bir renk oluyor hp 1410 var birde bende eski yazıcım o b110a dan daha kaliteli resim basıyor. öyle ki b110a photosmart bir yazıcı yani fotoğraf basmak için kullanılacak bir yazıcı. servisi arıyoruz derdimizi anlatıyoruz adamlar sanki bize inanmıyor sanki biz kafamızdan sorun uyduruyormuşuz gibi yazıcıya hiç bir şey yapmadan hatta kartuşlarını çıkma bitik kartuşlarla değiştirerek geri gönderiyorlar oldu diye ama yazıcı hala olmadı şuanda 2. sefer gönderdik hala beklemekteyiz bakalım daha ne kadar bekliyecez.

• quote:

Orijinalden alıntı: devil189

quote:

Orijinalden alıntı: civalı sokak lambası

b110a, SX515w nin yanında hikayedir hikaye...

burda ne demek istedin çok anlamadım ama biz b110a da ki sorundan bahsediyoruz diğer yazıcı çok iyidir diye bir şey demiyorum ama hp b110a modeli yazıcı hp a4 glossy kağıda en yüksek dpi da resim bastığında siyahlar mat soluk gri gibi kötü bir renk oluyor hp 1410 var birde bende eski yazıcım o b110a dan daha kaliteli resim basıyor. öyle ki b110a photosmart bir yazıcı yani fotoğraf basmak için kullanılacak bir yazıcı. servisi arıyoruz derdimizi anlatıyoruz adamlar sanki bize inanmıyor sanki biz kafamızdan sorun uyduruyormuşuz gibi yazıcıya hiç bir şey yapmadan hatta kartuşlarını çıkma bitik kartuşlarla değiştirerek geri gönderiyorlar oldu diye ama yazıcı hala olmadı şuanda 2. sefer gönderdik hala beklemekteyiz bakalım daha ne kadar bekliyecez.

onu sana dememiş sanırsam ascen.. nickli arkadaşin dedigi şey üzerine demiş ki katılmamakta elde deil.

• ya hakkat başka hiç kimse b110a ile resim basarken sorun yaşamadı mı yaa herkez memnun mu bu yazıcıdan bi bizim kiler mi bozuk çıktı yada arkadaşlar resim kalitesinden mi anlamıyo
  • bende sx 515 de var (5 farklı yazıcıdan biri) gerçekten süper ,kaliteli ve çok hızlı tek eksisi var ki çok önemli kartuşları çabuk bitiyor.birde reset felan derken kartuşları çıkar tak aç kapa vb.. yani sözün özü bu yazıcının yanına sürekli besleme tek tuşla restlenenlerden almak lazım.. piyasada var diye duydum.çiplerin reset sorununu çöz bildiğin matbağa....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilevez

bende sx 515 de var (5 farklı yazıcıdan biri) gerçekten süper ,kaliteli ve çok hızlı tek eksisi var ki çok önemli kartuşları çabuk bitiyor.birde reset felan derken kartuşları çıkar tak aç kapa vb.. yani sözün özü bu yazıcının yanına sürekli besleme tek tuşla restlenenlerden almak lazım.. piyasada var diye duydum.çiplerin reset sorununu çöz bildiğin matbağa....

1001 numarali kartuşları deneyin 1000er sayfa baskı alırsınız her birisiyle ;)
  • arkadaşlar nedir bu siyah renk sorunu ben anlamadım bende aldım b110a kullanıyorum mükemmel ötesi fotoğraf baskısı alıyoruım üstelik hp advanced photo paper kullanıyorum en ucuz kağıt denebilir yazıcının yazılımında falan problem olmasın bir güncelleyin böyle güzel bi yazıcıya haksızlıketmeyin mükemmel fotoğraf basıyor saygılar.
  • birde kartuş hizalamayı mutlaka yapın sorun kalmaz güncellemeyide unutmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.