Şimdi Ara

HP 15-DB1001NT - ATHLON 300 + 8GB + 256GB SSD + FULL HD - 1994TL GG (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
12
Favori
14.009
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2000 lira üzeri beyaz eşya, züccaciye alışverişine 100 lira world puan

1000 lira üzeri GG alışverişine 75 lira world puan

100 lira üzeri internet harcamasına Play karta özel 10 lira world puan.

World Mobil uygulamasında var hepsi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet uygun ihtiyacı olanlar için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ya olacak iş değil. kredi kartını beklerken ürün kapandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 8 Ekim 2019; 19:13:7 >
  • Konuyu açtığımda 50 tane vardı ve birkaç saat önce de 30 tane mevcuttu ama ya bir anda satıldı ya da yüksek talepten ötürü fiyatı artırıp tekrar ilan açacak.

Bu arada kargolanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 8 Ekim 2019; 19:50:3 >
  • VYC Majoris kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/ara?q=HP+15-DB1001NT de var 100TL daha pahalı. GG kampanyaları yararlanılmaz.

N11 mağazasında 1000NT modeli var. 1001 yok.

Ulaşamadım tabiki doğal olarak saat yüzünden.

6 gibi konuşmuştum alıyorum diye. İşim çıktı. Sepet ödeme ekranında bekliyordu. Ödeye bastım takıldı. Bi baktım sepette ürün yok. :(

Tek bi çarehttps://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-15-db1000nt-amd-athlon-300u-4gb-ddr4-256ssd-2gb-amd-radeon-530-15-6-dos-480848916 bunu alıp 4gb mevcut rami takmak. O da 2133mhz. birde faturayıo 1 tl fazla keser misin diye yalvarmak. Ee tabi birde 100Tl'lik ürün eklemek.

100TL kuponlada alsam faturayı 2.099 kesecek değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 8 Ekim 2019; 19:54:15 >

• Benim üründe kargolandı saat 4 gibi almıştım .

• Arkadaşlar bu bilgisayarla Android Studio kullanılıp uygulama geliştirilebilir mi?
  • cebo01 C kullanıcısına yanıt
    İşlemci ve ram çok yetersiz kalır. Ram takviye edersiniz ama işlemci sıkıntı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    bir anda satılması zor 30 daha mevcuttu, satıcıya mesaj attım sonucu bekliyorum.

edit: cevap geldi stok kalmamış. nasıl oldu inanamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 8 Ekim 2019; 20:39:47 >
  • eski bilgisayarı kayıt ettireyim derken bitmiş

• Bu ürünü cuma günü kız arkadaşımın gündelik işleri için sipariş ettik fiyatına göre çok çok iyi notebook ihtiyacı olanlar kaçırmasın. malzeme kalitesi sağlam hafif ve kibar duruyor. ssd sayesinde win10u 15 dakikada attım pc 10 saniyede açılıyor ısınma olarak da pubg lite oynadım 30 dk rahatsız etmeyecek derecede ısındı bu da normal zaten oyun bilgisayarı değil ama düşük grafikli oyunları rahatlıkla oynatır.
  • Bayağı niyetlenmiştim almaya kredi kartım yanımda olmadığı için alamadım. Kartın ön yüzünün fotosu vardı ama şu üç haneli kodu bilmediğim için kaldı öyle. Hp g6'ya da elim gitmiyor hem fhd yok hem 4gb ram.

• haksancan H kullanıcısına yanıt
    Ryzen 5 1600 + 16gb ram'li bilgisayarım var, o yeterlidir herhalde. Bunu da okulda olduğum zamanlar ders aralarında falan kodlamaya devam etmek için almak istiyorum. O kadar iş görmez mi? Akşamları masaütünde devam ederim zaten.

Yabancı sitelerde araştırdığımda bazı kişiler Android Studio'nun Cpu'dan ziyade ram canavarı olduğunu söylemişler. Daha güçlü cpu'nun ne avantajı olduğunu anlayamadım henüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cebo01 -- 8 Ekim 2019; 21:7:18 >
    Ram konusunda haklılar.

Bende i5+ 8gb ramli laptop vardı yakın zamanda. Opera 3 sekme + spotify varken Android studio'da emülatör çalıştırdığımda yarım dakika içerisinde bellekte yer kalmadığından AS çöküyordu.

Şahsen 12 veya 16 gb ram öneriyorum.

Tam emin olmamakla beraber işlemcinin kas gücünün build kısmı dışında çok büyük fark yaratmayacığını düşünüyorum lakin bu sadece bir varsayım, hiç test etme imkanım olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaiserG -- 8 Ekim 2019; 21:47:50 >
    O kadarlık idare eder, ben core 2 duo laptopta bile Android studio kullanıyorum ama tam bir eziyet. açılması, kapanması, en kötüsü de build etmesi baya vakit alıyor. yazma ve otomatik tamamlama hızı kabul edilebilir seviyede, anlık kod denetimi ise biraz gecikmeli oluyor. Cpu ne kadar güçlü cpu ise derleme, indexing, yazılan kodun anlık denetimi gibi işler o kadar çabuk hallediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haksancan -- 8 Ekim 2019; 23:19:52 >
  • https://www.hepsiburada.com/hp-15-db0023nt-amd-ryzen-3-2200u-4gb-1tb-windows-10-home-15-6-tasinabilir-bilgisayar-5su31ea-pm-HB00000KPK8U

Şu bilgisayara kıyasla konudaki bilgisayarı almakla iyi mi ettik kötü mü ettik?

Ek: İşlemciyi bilmiyorum da, konudaki bizim aldığımız tabi ki daha iyi (ssd+FHD ile birlikte)

İyi aldık sanırım, 10 liraya Windows 10 lisansı da aldım, bilgisayar gelince kurulum yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fuckulteli -- 8 Ekim 2019; 23:17:35 >
  • fuckulteli kullanıcısına yanıt
    4gb ram daha fazla
    256gb NVMe SSD var
    Ekran Full HD
    Radeon 530 Harici GPU
    200gr daha hafif (diğer modelde optik sürücü olduğundan galiba)

Bu kadar fark ile en azından 700-800 lira daha fazla eder bu laptop ama tam tersine 400TL daha ucuz. Niye aklınız karıştı anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VYC Majoris -- 8 Ekim 2019; 23:34:56 >
    Sonradan kıyasın yanlış olduğunu farkettim. AMD'yi ve işlemcilerinden hiç anlamıyorum.

Maliyeti 1500 liraya geliyor ki, sanırım oldukça iyi.. Parça parça hesaplasak ssd'si 300 lira eder, ramlari bi bu kadar eder :D Kafamı karıştırma gerek yok, incelemesini falan ararken bulamadım, başka modelleri görünce sanırım bir an iyi olduklarını düşündüm.

• stok bitmesi imkansız arkadaşlar akşam 6'da baktığımda 29 adet olan ürün 7'de girdiğimde ürün kapanmıştı. sabah sıcak fırsatlara düşen ürünün akşam 1 saat içerisinde de bitmesi hayal olacağı için satıcı yarın yahut öbür gün yüksek bir fiyattan koyacak kesinlikle talep çok olduğu için

HP 15-DB1001NT - ATHLON 300 + 8GB + 256GB SSD + FULL HD - 1994TL GG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 9 Ekim 2019; 0:16:10 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.