Şimdi Ara

HP 15-BC019NT i5-6300HQ 12GB RAM GTX960M DDR5 4GB [ ANA KONU ] ★KULLANICILAR KULÜBÜ★ (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
557
Cevap
8
Favori
20.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ışık sızması durumuna takıldım.Bende almak istiyorum.100 tl gg indirimi ile birlikte 2999 TL gelecek.100 bonus 320 tl iade dersek.2579 TL yinede çok değil mi yav
    Şöyle 2000 TL'ye düşürseydik süper olur du..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammet atış -- 18 Nisan 2017; 14:50:30 >
  • muhammet atış M kullanıcısına yanıt
    o fiyata bu donanım varsa bunu satıp bizde alalım hocam etraf 950m 940mx cihaz kaynıyor o fiyatlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: anldrms34

o fiyata bu donanım varsa bunu satıp bizde alalım hocam etraf 950m 940mx cihaz kaynıyor o fiyatlarda

Bende 8 yıllık sony vaio var.Taş gibi makina. Ekran deseniz çift florosanlı Sharp. Mükemmel görüntüsü var.FULL HD.Fakat donanım olarak artık eskidi.Yenileyeyim diyorum aynı görüntü kalitesini alabilirmiyim şüpheliyim.Ekran sızması vs.Bu devirde ekran sızmasımı olur.Teknoloji geliştikçe kalitesizleşiyor sanırım.
    Bende AUO marka ekranlı olarak geldi cihaz bazıları LG üretimi diyordu onlarda oluyor olabilir ışık sızması bende yok varsa da ben farketmedim.Ekran kalitesi olarak 1366x768 çözünürlüklü pavilion dv6 dan geçen beni memnun etti.
  • quote:

Bende AUO marka ekranlı olarak geldi cihaz bazıları LG üretimi diyordu onlarda oluyor olabilir ışık sızması bende yok varsa da ben farketmedim.Ekran kalitesi olarak 1366x768 çözünürlüklü pavilion dv6 dan geçen beni memnun etti.

sizin aldığınız cihazın tam olarak model numarası nedir.?

Bu cihaz mı tam olarak ?
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-gaming-nb-15-bc019nt-1bw82ea-i5-6300hq-12gb-ram-1tb-hdd-gtx960m-ddr5-4gb-vga-15-6-freedos-275121564

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammet atış -- 18 Nisan 2017; 17:40:27 >

Evet cihaz bu
  • quote:

Evet cihaz bu

Şimdi bu AOU ekranlar dahamı iyi oluyor.Bu ışık sızması yapan arkadaşların ekran markaları nedir.Bunları öğrenebilecek bir program var mı?
    cpu-z
  • anldrms34 kullanıcısına yanıt
    nereden bakıyonuz ona
  • Save Export (Txt) seçeneğine tıklayın sonra txtyi açın en altlarda Display kısmı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bendeki de AUO ve ışık sızması var hp bc serisinin çoğunda da var zaten bunu bilerek alın. Şansınıza çıkmayabilir elbette.

• anldrms34 kullanıcısına yanıt
    save export nerede hocam :D
  • hasobilo H kullanıcısına yanıt
    Bendeki de auo imiş.Işık sızması yok bende.
  • Bu cihaz nasıl?Kullanan var mı ? 3999 TL 17.3 full hd.Bunu mu alsak.256 gb m2sata ve 16 gb ram var.aradaki 900 TL fark değer mi sizce ?

http://urun.n11.com/diz...-173-fhd-n9q40-P34208444
  • quote:

Orijinalden alıntı: nowo

save export nerede hocam :D

Satan firma cok sıkıntıli ayrıca özelliklerine göre pahalı bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasobilo

Satan firma cok sıkıntıli ayrıca özelliklerine göre pahalı bence.

Neden sıkıntılı.Sorun nedir ?
    Bildiğiniz birşey varsa paylaşırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammet atış -- 20 Nisan 2017; 10:39:29 >
    Daha önce sattıkları ürünlrrin yorumlarına baktım çoğunda açılmış yollamışlar başka bildiğim bir şey yok haberiniz olsun sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasobilo

Daha önce sattıkları ürünlrrin yorumlarına baktım çoğunda açılmış yollamışlar başka bildiğim bir şey yok haberiniz olsun sadece.

Satıcı ile telefon ile konuştum.Cihazları sadece kontrol amaçlı kutularını açtıklarını teşhir doga yenilenmiş ürünler olmadığını söyledi.Zaten bu şekilde de ürün sattıklarını ve ilanlarda belirttiklerini söyledi,

Bu cihazın en ucuzu gittidiyorda 4,500 TL başka yerdede zaten bu fiyat altında yok.zaten üzerindeki m2.sata fiyatı 500 TL ARTI 16 GB RAM 17.3 FULL HD ekran.100 TL indirimim var 3899 TL 480 TL iade ile birlikte 3414 TL Gelir.Fiyat yinemi fazladir?
  • Hocam siz karar vermişsiniz zaten hayırlı olsun. Şahsen o kadar para verip açılmış ürün almak mantıklı gelmiyor lütfen yanlış anlamayın. Ayrıca (eğer oyun amacınız varsa) ekran kartı da hp bc019nt, hp bc017nt hp bc202nt gibi bilgisayarlara göre geride.

Almadan önce hp müşteri hizmetlerini arayın geri ödeme noktasında sıkıntı olma ihtimaline karşı önleminizi alın. Umarım sıkıntısız kullanırsınız.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.