Şimdi Ara

HP 15-AY102NT X9Z24EA ÇOK ACİL TAVSİYE VE YORUM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar fiyattan bağımsız bilgisayarı değerlendirebilir misiniz? Gittigidyordan 2050 civarına alacağım.

http://www.teknosa.com/urunler/125033394/hp-15-ay102nt-x9z24ea-i5-720081tb2gb-metalic-silver-notebook

Çok acil yorum ve öneri bekliyorum.Bugün alacağım.Ofis programları ve web için kullanılacak.Isınma problemi olur mu intel i5-7200 ile ısınma sorunu çeker miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• link bozuk mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SDenge

link bozuk mu?

Hocam link bende çalışıyor ama şuradan da bakabilirsiniz :

http://www.vatanbilgisayar.com/hp-15-ay102nt-core-i5-7200u-2-5ghz-8gb-1tb-15-6-2gb-w10-notebook.html

• hlksnrr kullanıcısına yanıt
    Ofis ve Web için yeterli bir laptop.

SSD'li bir model alabilirsen daha hızlı olur.

Isınma problemi var mı bilmiyorum, belki kullanan arkadaşlar vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SDenge

Ofis ve Web için yeterli bir laptop.

SSD'li bir model alabilirsen daha hızlı olur.

Isınma problemi var mı bilmiyorum, belki kullanan arkadaşlar vardır.

Hocam şu ısınma konusunda bilgi hiçbir yerde yok.Keşke kullanan birisi denk gelse konuya. Yarına kadar karar vermem lazım.

Isınmayla ilgili şöyle yorum yapabilirim.

İşlemci 7. nesil ve düşük güç tüketen 7200-U (ultralow power).

Tek fanlı sanırım bu laptop oyun kastırmazsanız ısınmaması gerekiyor.
  • SDenge S kullanıcısına yanıt
    Hocam bende öyle düşündüm zaten ekran kartı amd bari işlemci intel olsun dedim. Daha önce gt940m'li ve i5-5200u kullanmıştım hiç ısınmamıştı.Alacağım gibi bunu.

Aynı fiyata vatanda hpnin 940mxli modeli vardı onu alsan daha iyi değil mi
  • Hocam zaten fiyat 2050 civarı birşeydi namussuzlar 2400 küsüre yükselttiler.

Bende anlamadım dün hpnin o size dediğim modeli 2500dü ideapad'de 2500dü şimdi 2side 3000 olmuş. İlginç yanı teknosa ve vatanda aynısını yaptı :/ nasıl bir iş anlamadım ben
  • Hocam benim model 2050ydi.

100 lira world puan ile 1950'ye

320 lira HP iadesi ile 1630'a gelecekti ama yetişemedim.Zaten günlük kampanya yapıyorlar birde utanmadan fiyatlarla oynayıp duruyorlar.

• Hocam hp iadesi nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: no-education

Hocam hp iadesi nedir acaba?

Merhaba hocam,

Eğer elinizde ticari olmayan (şahıs adına faturalı) garantisi bitmiş bir HP laptopunuz varsa(Bilgisayar sizin olmak zorunda değil çevrenizden seri no. bulabilirsiniz) , HP çağrı merkezini arayıp bu seri numarası ile kampanya kaydı oluşturuyorsunuz.Kayıt yaptıktan sonra size mail geliyor ve 60 gün içinde Türkiye'den yeni bir HP laptop alıp tekrar yeni laptopu kayıt ettiriyorsunuz ve sonuç olarak laptopun fiyatına göre belirlenen tutarlardan birisi 3 hafta içinde hesabınıza yatırılıyor.

0-999 - iade yok

1000-1999 - 160 lira iade

2000-3199 - 320 lira iade

3200-ve üzeri - 480 lira iade

Ayrıca forumda konusu mevcut buradan ulaşabilirsiniz :

https://forum.donanimhaber.com/eski-hp-si-olup-yeni-bir-hp-alacak-kullaniciya-480tl-ye-kadar-para-iadesi-kampanyasi--116696103

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hlksnrr -- 15 Mart 2017; 17:14:29 >

• Bilgi için teşekkürler hocam. İ3 bi tane ofis işleri için beğendim ama müşteri hizmetleri 18.00'a kadar hizmet veriyormuş. Bugün gittigidiyor kampanyası vardı %5 onla da birleşince süper olacaktı. Ürünü şimdi alıp yarın kayıt yaptırsam olmaz sanırım. Öncesinde eski ürünü kayıt yapmamız lazım değil mi :(

• no-education N kullanıcısına yanıt
    Evet hocam kayıt önce olmalı ama önemli olan fatura tarihi.Eğer kampanya kaçmasın istiyorsanız ürünü alın satıcıya 1-2 gün sonra göndermesini isteyin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.