Şimdi Ara

Hotpoint LFS 115 A IX/HA Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hotpoint LFS 115 A IX/HA yarı ankastre bulaşık makinesi hakkında forumumuzda ve internette kullanıcı yorumu bulamadım. Bu konuda fikri olan varmı? İndirimli fiyatına rağmen kimselerin yorumlamaması düşündürücü geldi.

Hotpoint LFS 115 A IX/HA

http://www.hotpoint.com.tr/urunler_h/Bulasik_Makineleri_LFS_115_A_IXHA/pid_F054889TK.do

Estetik
    Yükseklik (cm) : 82.0
    Genişlik (cm) : 59.5
    Dolap genişliği (cm) : 60.0
    Derinlik (cm) : 57.0

Kontrol Paneli
    Program düğmesi ve program akış ledi

Özellikler
    Enerji verimlilik sınıfı : A
    Yıkama verimi sınıfı : A
    Kurutma verimi sınıfı : A
    Standart yıkamada su tüketimi (lt) : 12.0
    Standart yıkamada enerji tüketimi (kWh) : 1.03
    Yemek takımı kapasitesi : 12
    Kurutma sistemi : Doğal
    Yıkama ısıları detayı (°C) : 40.70
    Ses Seviyesi (dB) : 53

Programlar
    Program sayisi : 5
    Duşlama
    Ekonomik yıkama
    Kuvvetli yıkama
    Normal yıkama

Fonksiyonel özellikler
    Üst sepet ayar sistemi : Standart sepet dizaynı
    Tuz göstergesi
    Gizli ısıtma rezistansı

Diğer bilgiler
    EAN13 : 8007842548891

Su Taşma Emniyet Sistemi

İnternet sitelerinde sadece 1 tane fotoğrafın dışında detay yok.

• ne konuda bilgi istiyorsan dm den yaz istersen yardımcı oalyım.

bu cihaz hotpointin giriş seviyesi olan bir ankastre cihazı içi ve filtersi paslanmaz çelik bunun iki katı fiyatına içi koku yapan plastik kazanlı olanları satıyolar.

su taşma emniyet sistemi piyasadaki çoğu cihazdan daha farklı makine kapalı olsa bile elektriğe bağlı olduğu sürece devrede gece su hortumu patlarsa evi su basma riskinden koruyor. çoğu markada bu özellik sadece makine çalışırken devrede.

vs.. vs..

iyi fiyata bulduysan al derim kafan ağrımaz. avrupa üretimi cihaz.
  • Verdiğiniz bilgilere ulaşabilmek internettende olsa kolay değil. Teşekkür ederim. Bugün bir bayide inceledim. İnanınki bayinin sattığı üründen pekte haberi yok. Ürün yarı ankastre bulaşık makinesi sınıfında. Kapağının açılıp kapanması çok rahat. Görsel olarak inox paneli güzel duruyor. Yüksekliği 82-87cm aralığında ayarlanabiliyor. Tek kötü yanı sepetlerinin gözlerinin katlanamaması. Çatal-Kaşık gözü dizaynı sayesinde alt sepette istediğiniz bölgede konumlandırılabiliyor. Üst sepeti ray sisteminden çıkartılarak bir üst tekerlek grubuna alınabilir tipte. 12lt su tüketimi güzel bir rakam.

Hızlı Al - Hotpoint Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi
    linkinde 650TL´den satıyorlar. World kartta kampanyaları varmış. 100TL daha indirim oluyor. Dolayısıyla 550TL´den siparişini bu akşam geçtim. Kurulumunun ardından deneyimlediklerimi sizlerle paylaşacağım.
  • bu fiyata alınabilecek en güzel ve şık model bu sanırım. üründen memnunum. sessiz bir makina. tavsiyemdir

• arkadaşlar merhaba,
    Hotpoint LFS 115 A IX/HA yarı ankastre bulaşık makinesini 1 yıl önce almıştık. 1 yılın sonunda herhangi bir sıkıntı, oynama, bozulma, akma, kokma vs. durum yaşamadık. Makineden memnunuz ve aldığımız rakam 650TL idi, bu fiyata iyi ki almışız diyorum. Ürünü almaya niyetlenen arkadaşlara durmayın, kesinlikle kullanın diyorum.
  • Durum nedir Başar?

Bende 2008 den bu yana var. 2015 te garantisi bitti. İlk defa bugün garanti dışı bir harcaması çıktı. Kapı açma tutamacı çok çabuk kırılıyor. 2015 te ilk defa kırılmıştı ve yetkili serviste değiştirmiştik garantiden. Bugün o yeni kol tekrar kırıldı garantisi yok ve 200 tl. Bakalım. Kol sanırım bu:

https://www.uygunparca.com/bulasik-makinesi-kapak-tutamagi-056219/hotpoint-ariston

internetten kendim sipariş edip takabilir miyim bakacağım. Yoksa yeni bir model arayışım olacak piyasadan. Önerileriniz bar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.