Şimdi Ara

Hotpoint Ariston Derin Dondurucumun Modeli ve Litresi Nedir Bilen Yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar, 4 yıl önce Hotpoint-Ariston derin dondurucu almıştık dükkan için ama hiç kullanmadık şimdi satmayı düşünüyorum ama litresi hangi model olduğunu bilmiyorum. Faturasını da bulamadım kendim metre ile ölçtüm dışardan ölçüsü; En:65cm, Genişlik/Uzunluk:100cm, Yerden Yükseklik:92cm. Birde içeriden ölçtüm net olarak; En:48cm, Genişlik/Uzunluk:83cm, Yükseklik:70cm

Normalde satılan derin dondurucuların verilen ölçüleri içeriden net ölçüler mi yoksa dışarıdan brüt ölçüler mi acaba?
    İnternette bendekini bulurmuyum diye aratınca;https://www.akakce.com/derin-dondurucu/en-ucuz-hotpoint-ariston-cs1a-200-h-a-sandik-tipi-fiyati,5322457.html
    bu sitede görseli tamamen aynı fakat ölçüleri farklı olan model var ve belirtilen ölçülere göre 204lt olarak belirtilmiş. Bendeki nin litresini nasıl bulabilirim acaba? Google da aratınca "Belirlediğiniz boyutlar üzerinden yola çıkarak yapacağınız hacim hesaplaması için kullanılacak formül; (En X Boy X Uzunluk)/1.000'dir. Örneğin; eni 50 cm, boyu 40 cm ve yüksekliği 30 cm olan bir akvaryum için hacim değeri (50 X 40 X 30)/1.000= 60 litredir." şeklinde bir hesaplama çıkıyor buna göre benim dıştan alınan ölçülerle (65*100*92)/100=598, iç ölçülere göre de (48*83*70)1000=278,88 şeklinde bir sonuç çıkıyor. Bendeki fotoğrafları da paylaşayım belki yardımı olur;
    Hotpoint Ariston Derin Dondurucumun Modeli ve Litresi Nedir Bilen Yardım LütfenHotpoint Ariston Derin Dondurucumun Modeli ve Litresi Nedir Bilen Yardım LütfenHotpoint Ariston Derin Dondurucumun Modeli ve Litresi Nedir Bilen Yardım LütfenHotpoint Ariston Derin Dondurucumun Modeli ve Litresi Nedir Bilen Yardım LütfenHotpoint Ariston Derin Dondurucumun Modeli ve Litresi Nedir Bilen Yardım LütfenHotpoint Ariston Derin Dondurucumun Modeli ve Litresi Nedir Bilen Yardım Lütfen
    Bilgisi olan kullanıcı olup modelini arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler iyi günler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.