Şimdi Ara

hotmail güvenliği için yapınız!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
11.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bugun aksam durup dururken msnden düştüm. başata normal bi düşüş sandım ama tekrar baglanmak istediimde sifrenin yanlış oldugu uyarısını verdi. belli ki gereksiz adamın biri maili hacklemişti. allahtan onceden hotmaile ikinci mailimi kaydetmiştim. bu maile yolladıım şifre sıfırlama mailiyle durumdan yara almadan kurtuldum. benim onerim sizde mutlaka hotmailinize ikinci mail adresinizi kaydedin. bu hackle mackle ugrasanların sanmıyorum ki ikinci mail adresini kontrol etsin ve eger varsa silsin. en azından boyle bi durumda mailinizi kurtarma sansı olusur. alternatif mail adresini nası kayıt edilecegi daha once de belirtilmişti ama amacım su an bilgisi olmayanalarında bilgilenmesi. ikinci maili kaydetmek için yapmanız gerekenler:

bu sayfadan sonra gelen sayfada login olun ve asagidaki sayfadaki işlemleri yapın.

ikinci mailinizi bu sekilde kayettikten sonra mail sifrenizin calınması durumunda;

https://registernet.passport.net/emailpwdreset.srf?lc=1033&em=sizinmailiniz@hotmail.com&id=2&cb=

adresini tarayıcınıza yapıstırın ve sizin mailiniz yazan yere sifresi calınan mail adresinizi yazın. gelen sayfada gerekli işlemleri yaptıktan sonra alternatif mailime sifre sıfırlama maili gonder secenegini işaretleyip işlemi tamamlayın. daha sonra alternatif mailinizi kontrol edin ve hotmailden gelen maildeki linke tıklayarak yeni bi sifre olusturun.

bu arada bu forumda da boyle gereksiz işlerle ugrasan arkadaslar varsa sacmalamasınlar. bunlar cocukca seyler. benim mailimi alsan ne işine yarar. lutfen enerjinizi daha faydalı işlere harcayın.
    saygılar...

-lutfen daha once bahsedilmişti demeyin bugun canım yandıgı için durumdan habersiz bi kişi de olsa bilinçlenmesini amac edindim.-

• benim msn şifrem ile mail şifrem farklı sıfılama gönderdiğimde kurtarmıştım güzel olmuş paylaşım eller,ne sağlık
  • teşekkürler uyarın ıçin
  • Bunu Zaten Ben Kullanıyorum. Bilmeyenler İçin Çok GüzeL oLmuş. Eline Sağlık
  • Boyle birşey mümkünmü yani hotmail şifren ile msn de kullandığın şifren farklı öylemi nasıl yapıldığını bizede söylermisin?

quote:

Orjinalden alıntı: absolut_master

benim msn şifrem ile mail şifrem farklı sıfılama gönderdiğimde kurtarmıştım güzel olmuş paylaşım eller,ne sağlık
  • evet bu sıfırlama olayı güzel bişey bende bir kere herzaman ki kullandığım şifre ile giremedim maileme sonra sıfırlama yolu ile tekrar bi şifre oluşturdum bilmeyen arkadaşlar bence hemen alternatif mail adresinizi girin
  • cok tesekkrüler bilgin için herkesin dikkat etmesi gerek bu konuya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.