Şimdi Ara

HOTLİNE MIAMI 2 WRONG NUMBER ÇEVİRİ TAMAMLANDI (ÜCRETSİZ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
4
Favori
10.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir çevirmen olarak sana yöneltilen eleştiriye yönelik kullandığın üslup karşı tarafın üslubundan da daha sert hatta artistik taslayan vari bir üslup oluyorsa bu konuda eleştiri alabileceğini göze almışsın demektir. Ben senin kullandığın dili eleştiriyorum bunu konuyu baltalamak olarak nitelendirmek ne diyebilirim ki. Asıl ben senin gibi klavye delikanlılarından bıktım . Ben senin yazdığın cümleleri yargılıyorum asıl senin tanımadığın bir insanı nasıl yargıladığın yukarıda gün gibi ortada.Hatta bana ölücü deme gafletine bile düşmüşsün aşağıda. Bir söz verilirken bu tarz işlerde iyice düşünülüp söz verilmelidir gündelik hayat ile bu olayı mukayese etmek içi boş savunmadan başka bir şey değil.

Önce ''Yamayı ücretsiz olacaktır'' sonra paralı olacak diyorsun yani bir söz verip sözünden dönüyorsun. Yazdığınız cümlelerin anlamını bile kavrama kabiliyetine de sahip değilsiniz sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordVGrim -- 20 Şubat 2021; 15:53:3 >

• LordVGrim L kullanıcısına yanıt

Ben söz falan vermedim onu nereden çıkarıyorsun? İnsanın aldığı firikleri değiştirmesi onu dönek mi yapıyor? 8 Lira çok para doğru hepinizi ölücüsünüz.

• Allah akıl fikir versin diyorum ben ve ölücülük he. Kendisini savunabilecek bir argüman bulamayan tiplerin her zaman yazdığı yorum işine bak . Tutamayacağın sözler söylemeyeceksin ki sonra böyle komik duruma düşmeyeceksin diyorum son olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordVGrim -- 20 Şubat 2021; 15:51:16 >
  • Tamam sensin tamam. Hadi yolun açık olsun işine bak.

• Sadece şunu diyorum;

HOTLİNE MIAMI 2 WRONG NUMBER ÇEVİRİ TAMAMLANDI (ÜCRETSİZ)

Anlayana sivrisinek olarak...

Düzeltme: O zihniyetini saydığım açgözlü tayfadan olmadığına sevindim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 20 Şubat 2021; 17:9:37 >
  • O kadar çeviri yapıyorsunuz tamam ama HOTLINE MIAMI yazarken neden büyük İ kullanıyorsunuz.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

Gözden kaçmış.

• Doom4627 kullanıcısına yanıt

Abi biraz pahalı sanki ben oyunu indirimde 6 tl ye aldım

• Çeviri ücretsiz yayınlanacak sanırım ?

• HeLLgaTe kullanıcısına yanıt
    Evet ücretsiz olacak.
  • Link eklenmiştir.

• Link eklenmiştir. Türkçe yama korsan versiyonda çalışıyor. Hangi versiyondan çalışacağına ben karar vermedim şimzi bazıları gelip orjinal oyuna hiç mi saygın yok demesin. Böyle olmasını ben belirlemedim. Dosya sistemi ile alakalı birşey. İyi oyunlar.

• @Doom4627 abi yama ücretsiz olabilir ama sitede bu yamaya erişebilmek için 10 tl lik premium almamızı istiyor.

• GÖKHAN AKAL G kullanıcısına yanıt

İlgileniyorum bu karışıklık oldu herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom4627 -- 7 Mart 2021; 22:54:41 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.