Şimdi Ara

Hosting Firması Aranıyor! 10 Adet site için Ücretsiz Host Sağlayabilecek, Komisyon sistemli...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10 adet web sitesi yapacağım. Hepsi orjinal içerikli olacak. Amacı Google reklamları üzerinden para kazanmak olacak. Hedef bir site üzerinden aylık ortalama 20 USD. 10 Site X 20 = 200 USD.

Bu 10 adet site için 25 Mb lık 10 adet hosting sağlayabilecek birisini arıyorum.

Hosting sağlayıcısı için kazanç sistemi ise;

Bir sitenin hedeflenen aylık 20 USD'lik bütçesinin fazlası gerçekleştiği taktirde %15 komisyon. Yani siteler aylık 30 USD getirecek olursa, 10 X 30 = 300 , 300(%15) = 45 USD/AY ödenecektir. Talep edildiği taktirde sistem, GOOGLE üzerinden birlikte takip edilebilir.

Ayrıca, sitelere koyacağım reklam alanlarında, hosting hizmetini sağlayan firma için dilediği reklamı yapabileceği bir alan da oluşturulacaktır.

İlgilenenler ve detay isteyenler lütfen PM ile iletişim kursunlar.

NOT; Talep edilen hizmet sadece hosting içindir. Yani alan, trafik, e-posta, ftp vb. işlemler içindir. Alan adı hizmeti talep etmiyoruz.

• Google üzerinden bu kadar kolay hesaplı para kazanamazsın. bence bu hesabı sen unut.. Hosting işi basit ama bahsetttiğin hesaplar tutmaz.

Benden söylemesi hayal kırıklığı yaşama boşuna
  • Sitelerin Hit sayısını Garanti edebilir misiniz ki ?
  • yns hosting ve yunus çelik biz yaparız derlerse inanmayın,sadece dolandırılırsınız
  • Konu ile gerekli bilgiyi PM olarak yolladım. Teklifimi sundum. Tabi gerisi size kalmış bir durum.
  • Zarara gireceksin...
  • google o kadar kolay para verse keşke...umarım başarırsın
  • bence de bu kadar kolay olsa, herkes yapabilirdi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.