Şimdi Ara

hosting, domain konusunda yarım edebilir misiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, Forumda yeni olduğum için konunun yeri burası mı bilmiyorum eğer değilse taşınabilir.
    Öncelikle bir kaç sorum olacak.
    godaddy sitesinden .com ile alan adı aldım. hostinger sitesindende domain almayı düşünüyorum. Fakat açmayı düşündüğüm site hyip tarzında olacağı için Türkiye'de bu şekilde açmamda bir sakınca var mı yani biri sitemi şikayet ettiği zaman beni bulma veya hakkımda suç duyurusunda bulunma hakkı varmı?
    (Tabii ki kullanıcı sözleşmesinde şu maddeler geçicek: Sisteme gelmeyen paralar bizim sorumluluğumuzda değildir. Fakat sisteme ulaşan paralar herhangi bir kapanma yanlış anlaşılma durumlarında iade edilecektir.)
    Benim amacım kesinlikle bir dolandırıcılık sitesi açmak değil. Fazla üye kabul etmeden az üye kabul ederek yatırdıkları paraları ekibimle beraber arttırmayı hedefliyorum.
    Ayrıca banka hesabımda birikmiş bir miktar para var ve bu miktara göre yatırım alıcam eğer kötü bir şey olursa banka hesabımdaki paradan kullanıcılar paralarını ödeyeceğim.
    Özetle benim Türkiye'de böyle bi site açmam yasal mı değilse açtığım durumlarda ne gibi durumlarla karşılaşırım.
    Birde şu anda elimde hyip için bir scriptim yok ve paramdan script için harcama yapmak istemiyorum. Scriptlerin hem ucuz hemde güvenilirini bulabilirmiyim.
    Eğer elinizde bunun için uygun script varsa veya ben yazabilirim diyen varsa ücreti karşılığında alabilirim.
    Zahmet edip okuduğunuz için teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasarerl -- 26 Mart 2017; 20:29:22 >

• Merhaba,

Oncelikle bu tarz bir icerige sahip olacak sitenizi Turkiye lokasyonlu acmamanizi tavsiye ederiz. Dilerseniz 5 farkli ulke secenegi sunan hosting paketlerimizden faydalanabilirsiniz. Ayriva whois gizliligide kullanmalisiniz.

Ayrica dilerseniz istedigiiz scripti oldukca ekonomik maliyetlere istediginiz sekilde hazirlayabiliriz.

Iyi Calismalar,
    https://hosting13.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.