Şimdi Ara

Hoşlandığım kızın verdiği cevap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben bugün hoşlandığım kızla konuştum bu sene ikimiz de üniversite sınavına gireceğiz. Seni seviyorum falan dedim kız şaşırdı ilk defa böyle bir şey yaşıyorum çok kibarsın teşekkür ederim falan dedi. Sonrasında biliyorsun ki sınava hazırlanıyoruz ben pek sıcak bakmıyorum dedi. Derse geçtik bana bakarak gülümsedi ben de ona gülümsedim fakat üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. Bu ne anlama geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir insan seni seviyorum dediği kişi veya kişileri asla unutmaz, bende reddedildim ve bende reddettim. İlk kez bir kızı reddettiğimde kendimi daha önce reddedildiğim kızın yerine koydum ve şunu düşündüm. Beni reddeden kıza karşı hiç şansım yokmuş demek ki çünkü reddettiğim kızın bana karşı hiç şansı yoktu ve bunun bir sebebi de yoktu. Sadece ilgimi çekmiyordu hepsi bu. Güzelde kız iyide kız ama olmayınca olmuyor. Ben sevdiğim kıza onca şey yapıp şunu düşünmüştüm, bu kadar şeye rağmen bir insan nasıl bir insanı sevemez. Sen kıza sevdiğini söylemişsin ve emin ol bu çok hoşuna gitsede seninle aynı duyguları paylaşıyor olup olmadığnı anlaması çok uzun zaman almaz. Eğer sana hala daha geri dönmediyse bu konuyla ilgili, sınıfta sana gülümsemesi sadece sevildiğini hissettiği insanı karşısında görmesidir. Bu ona iyi hissettirir ve sana karşı nazik olmak istemiştir ama fazlası değil, malesef. Resmen haksızlık, bu kadar sevdiysem bu iş olmalı diyorsun ama olmuyor bazen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.