Şimdi Ara

Horoz Lojistik - Hepsiburada Alışveriş Deneyimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hepsiburada üzerinden Profilo marka bir bulaşık makinesi aldım.
    Ürün Horoz lojistik firması ile teslim edildi. Daire çıkardıklarında ürünün arkasında baya hasar olduğunu gördüm.
    Fakat tahminim kargodan değil zaten bu şekilde olan bir ürün yollandığı yönündeydi.

Horoz lojistik çalışanlarına tutanak tutturmak istedim fakat böyle bir tutanak tutma gibi hizmetlerinin olmadığını söyledirler ve satıcı ile irtibata geçilmesi gerektiğini söylediler.
    Sonrasında hepsiburada ile temasa geçtim iade ve değişim için kargo şirketinden tutanak olması gerektiğini söylediler.
    Tekrar horoz lojistiği aradım telefonda tutanak tutmadıklarını söylediler.

Ben bu ürünü nasıl iade edeceğimi şaşırmış durumdayım.
    Benzer sıkıntıyı yaşayanlar olduysa nasıl çözüm üretebileceğim konusunda yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar?

• Horoz lojistik malesef sorunlu bir firma hepsiburada.com dan buzdolabı aldım ben işteyken eve gelmiş merdivenleri bahane ederek buzdolabını geri götürmüşler 1 hafta depolarında beklettiler kavga dövüş zar zor eve getirttim hepsiburada.com'a şikayet ettim ancak kısa sürede bir çözüm ortaya koyamadılar kargo firmasını şikayetvar.com'a yazdım ancak öyle teslim ettiler keşke biraz çıkışsaydınız kargo firması çalışanları malesef işgüzarlık yapabiliyor en son çare olarak tüketici hakem heyetine başvurun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • horoz lojıstık ne yazııkı ne calısanları neden kurum kulturleri var. ben kanepe almıstım .kutunun her yerınden talas dokuluyordu .tutanak tutun acalım bakalı m dedım yok dedıler bırakıp gıttı ıkı tane at hırsızına benzeyen adamlar .eve aldıgıma pişman oldum ..neyse kanepeyı ben gerı parasını aldım fırmadan .fırma gerı alınması ıcın horoz lojıstıkden ıstek olusturdular .adamalara telefon edıyorum gelın malı goturun dıye almadılar .adamlar 6 ay sonra telefon ettı eve geldık urunu almaya dıye .bende urunun copte oldugunu soyledım .4 ay oadada tuttum kac defa teelfon ettım gelmıyormusunuz dıye bıde .bırdaha ne arayan oldu ne soran
  • sonuç ne oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogecoin

sonuç ne oldu

Bunlarla uğraşacak vaktim olmadığı için sonuç olarak lanet olsun diyerek kullanmaya başladık.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.