Şimdi Ara

HORI Tactical Assault Commander Pro M2 [TAC PRO M2] for PlayStation 4 & 3 /// 1399TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
10
Favori
21.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar cihazdan almayı düşünüyorum ama inceleme videolarında xim apex'e göre ivmelenmesinde bir gariplik var gibi geldi bana. Kullanan arkadaşlar nasıldır yorum alabilirmiyim atlama vs yapıyor mu? xim apex çok mu daha iyi performans veriyor acaba? Çok fark var mı aralarında
  • Urun hala satista mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

Urun hala satista mi ?
    Evet mevcuttur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba bende cihaz mevcut 3 yildir aktif kullaniyorum ama ne yazik ki su anda cihazim da bi sorun var basmadigim halde analog kismi oyun icinde aktif oluyor kendi kendine biseyler oluyor bu cihazin tamirinden anlayan bi yer var mi ? Yardimci olursaniz cok sevinirim yeni evlendim yenisine vericek para yok su anda 😔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bybugi B kullanıcısına yanıt
    malesef tamiri yok hocam, belki deneme yanılmayla birşeyler yapabilabilir haricen zor
  • ya icine acıp bi bakmak istiyorum ama korkuyorum da elimde kalır diyede :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: bybugi

ya icine acıp bi bakmak istiyorum ama korkuyorum da elimde kalır diyede :(
    Acmayın ıcınden acılıpta tamırı yapılacak bır yerı yok. anakart var ama sızdekı sorun muhtemelen yazılımsal bır sorun. bazı modellerde beyın arızası olarak bu durum cıkıyor. en temızı analog fonksıyonlarınız cıhazın komut tus atama fonksıyonları ıle boş olarak secıp analog kısmını kullanmak.
  • söylediğiniz mantıklı evet peki bunu cihazın kendi programıyla mı yapıcam
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.