Şimdi Ara

HORI Tactical Assault Commander Pro M2 [TAC PRO M2] for PlayStation 4 & 3 /// 1399TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
10
Favori
21.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mehmet hocam dan 1 Sene önce Hori tac Pro aldım kullandım memnunum fakat tuşlarda hafif bi soyulma oldu bunu belirttim resmini çekip attım kendisine.
    Hemen garantiye gönderip yeni ürün verebileceklerini söyledi. Dediği gibide oldu. değişim sagladılar.
    Çok dürüst bir satıcı aklınız kalmasın. Sattıgı ürünün sonuna kadar arkasındadır... Her türlü güvenebilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

quote:

Orijinalden alıntı: gozluklu oyuncu

Horinin mouse’u küçük hareketleri görmüyo genelde leş bir sistem

ben kendı mouse umu kullanıyorum logıtech g700s ve g602 gayet stabıl yag gıbı akıyor.

yapılandırma ıle alaklı bır durum olsa gerek. yoksa sony gibi koskaca japon devi, hori gibi aksesuar üreten koskoca japon devi ile partner olupta, ortak lisanslı resmi ürün çıkarırlar mıydı ? cıkarmazlar mıydı ?

Alıntıları Göster
    Hori tac pro zaten klavye mouse değil mi ekstra mouse klavye mo bağlıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: oldboy83tr

Hori tac pro zaten klavye mouse değil mi ekstra mouse klavye mo bağlıyorsunuz.

Alıntıları Göster
    klavye mouse setı ama kablosuz klavye kullanmak ıstıyor arkadaşlar oyuzden cıhazın kablosuz mouse destek ozellıgı de var
  • Merhaba PC den PS4 de geçen biriyim ve DS benim için işkence oluyor oyunlardan zevk alamıyorum. Hori Tac Pro almak istiyorum. yalnız öğrenmek istediğim birşey var bu cihazı sadece fps oyunlar da mı kullanabiliyorum? Mesela bir MMORPG için uygun değil mi veya Strateji bir oyunda Mouse özelliğini kullanmam mümkün mü bunları merak ettim. fiyatla ilgili de bilgi verirseniz çok memnun olurum.
  • boxor kullanıcısına yanıt
    Merhaba PC den PS4 de geçen biriyim ve DS benim için işkence oluyor oyunlardan zevk alamıyorum. Hori Tac Pro almak istiyorum. yalnız öğrenmek istediğim birşey var bu cihazı sadece fps oyunlar da mı kullanabiliyorum? Mesela bir MMORPG için uygun değil mi veya Strateji bir oyunda Mouse özelliğini kullanmam mümkün mü bunları merak ettim. fiyatla ilgili de bilgi verirseniz çok memnun olurum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faim

Merhaba PC den PS4 de geçen biriyim ve DS benim için işkence oluyor oyunlardan zevk alamıyorum. Hori Tac Pro almak istiyorum. yalnız öğrenmek istediğim birşey var bu cihazı sadece fps oyunlar da mı kullanabiliyorum? Mesela bir MMORPG için uygun değil mi veya Strateji bir oyunda Mouse özelliğini kullanmam mümkün mü bunları merak ettim. fiyatla ilgili de bilgi verirseniz çok memnun olurum.
    merhaba ps4 neyı desteklıyorsa hangı oyunu acıyorsa hepsınde kullanabılırsınız sony resmı urunu zaten pes nfs vb her turlu oyunu oynarsınız

harıcen kendı kablosuz ve mmo mouslarınızı kullabılırsınız. ama mmo mouse ayarlamak ve horı de calıstırmak bıraz kafa karıştırıcı olabiliri. mouse ozellıgının makroya ızın vermesı lazım. mesela mouseda 8 tuş varsa oncelıkte horı den atayacagınız kare tuşu bılgısayra bagladınızda hangı komutu verıyor ona bakacaksanız. kare tuşu dıyelım kı " r " vuruşu yapıyorsa, sızde mouse tuuşunu makro yazılımla " r" komutu vereceksınız gıbı....

Turkıye ye artık ıthal etmıyorum bellı bır sure gelmeyeycek sadece yurtdısından adrese teslım ısteyenlere kapalı garantılı faturaları olarak tum masraflar dahıl nakıt fıyattan 799tl olarak 1 haftada teslım gonderılecektır.

• Konuyu hortlatiyorum ama Hori Tac 4 Battlefield 1 de mouse sorunu yaşıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

• bende tlou online oynuyorum kendimce bir ayarlar yaptım ama başarili oldugum söylenemez nasil ayar yapacagiz bir link varmi acaba

• ayarlar ılk sayfada yazıyordu arkadalar en ıyı bf1 ayarlarını kullanabılırsınız
    tşk ederim hocam

• Playstation 4 diyor? Playstation 4 pro ya olmuyor mu bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

Playstation 4 diyor? Playstation 4 pro ya olmuyor mu bu?
    Cihazın adı hori tac pro

Ps4-ps3 modellerinin tamamıyla uyumludur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 05.02.2018 TARİHİ İTİBARİYLE GÜNCEL OLARAK STOKLARDADIR.
  • Arkadaştan hori tac pro v2 ürününü 25 şubat günü satın aldım ve bugün adresime teslim edildi. Ürünün sıfır kokusu üzerinde ister istemez başta bir tedirgin oluyorsunuz tanımadığınız birine önce eft yapıp sonra ürünü yollaması konusunda ancak satan arkadaş gerçekten ilgili ve dürüst birisi eft yaptıktan yarım saat sonra kargo takip kodu içeren fotoğrafı gönderdi :) Akşama ürünü deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diamariposa

Arkadaştan hori tac pro v2 ürününü 25 şubat günü satın aldım ve bugün adresime teslim edildi. Ürünün sıfır kokusu üzerinde ister istemez başta bir tedirgin oluyorsunuz tanımadığınız birine önce eft yapıp sonra ürünü yollaması konusunda ancak satan arkadaş gerçekten ilgili ve dürüst birisi eft yaptıktan yarım saat sonra kargo takip kodu içeren fotoğrafı gönderdi :) Akşama ürünü deneyeceğim.
    yorum ve geri dönüş için çok teşekkür ederim. Hayırlı olsun. Bir sorun olursa 7/24 destek elimden geldikçe destek verebilirim. cihazı bluetooth ile telefonuza bağlayıp, güncellemesini yapmayı unutmayın. Telefon sarjınız dolu olmalı, güncelleme 3 dakika sürecektir. Güncelleme sırasında telefonunuza kapanırsa, sistemsel bug'lara sebebiyet verebiir.

• Selam, ürünün şuandaki güncel fiyatı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ambiante

Selam, ürünün şuandaki güncel fiyatı nedir?
    aleyküm selam fiyat stoktan satış 1150tl

ıkıncı el temız cıhaz vardır 1000tl den verebılırım
  • merhabalar hori tac pro var bende bulututsuz versiyonu acaba pc olmadan telefondan ayar yapılabilirmi telefon uygulaması varmidir yeni mause aldim mausenin tüm tuşlarını aktif etmek istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cevik001981

merhabalar hori tac pro var bende bulututsuz versiyonu acaba pc olmadan telefondan ayar yapılabilirmi telefon uygulaması varmidir yeni mause aldim mausenin tüm tuşlarını aktif etmek istiyorum
    merhaba malesef, pc ile ayar yapılan cihazdır. sizin ürününüz v1. bahsettiğiniz özellik v2 için geçerlidir.
    tesekkürler ederim üstat iyi satişlar

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.