Şimdi Ara

HOPİ Fırsatları ANA KONU (Boyner-Beymen-Fabrika-Morhipo ve dahası) (425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.736
Cevap
424
Favori
483.252
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bp den 35 tl hopi var bu ayin sonunda suresi doluyor ve memeleketteyim bp yok. Bu 35 i baskasina verwbiliyor muyum 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

quote:

Orijinalden alıntı: trallesli antemius

Akadaşlar "Beymen kişiye özel 500 Paracık x 2 kampanyası" gelmişti hesabıma, 500 Paracık kullanarak 1062 liralık alışverişe 62 lira ödedim. Aldığım ürünler zaten %60 indirimliydi. Şimdiye kadarki en iyi Hopi kampanyalarından biriydi. Gönderilse burada paylaşacaktım.

Hocam o 500 paracığı kazanmak için kaç bin tl alışveriş yaptınız :)

200/100 hopi zamanlarında biriktirmiştir :) bendede 400 vardı bi ara migrosda bitirdim
  • brkbrktgl B kullanıcısına yanıt
    Yok hocam inanın binlerce liralık alışveriş yapmadım. Boyner'den birkaç sene önce 3 ayrı hesaptan toplam 300 Paracık kazanmıştım örneğin. Hatta avantajlı bir kampanya beklerken 200'e yakın Paracık'ım silinmiş. 340 vardı, 160 Paracık kazanmak için de iptal etmek üzere Boyner ve Morhipo'dan alışveriş yaptım. Yalnız pardon şimdi farkettim, 160 lira da Paracık'lara ödemiş oldum, alışveriş 220 liraya gelmiş oldu toplam. Ama silinmeseydi 500 Paracık'ım vardı benim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • export20 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam :) Ben hatta ürünleri iade etmiştim ama Paracık'ları geri almamışlardı. İlk kazandığım Paracık'lardı belki ondan. 200'e yakın da kullanma süresi dolduğu için silinmiş hatta haberim yok. Bu arada silineceği zaman bildirim gelmiyor hocam size geliyor mu? Bildirimler açık.

• quote:

Yok hocam inanın binlerce liralık alışveriş yapmadım. Boyner'den birkaç sene önce 3 ayrı hesaptan toplam 300 Paracık kazanmıştım örneğin. Hatta avantajlı bir kampanya beklerken 200'e yakın Paracık'ım silinmiş. 340 vardı, 160 Paracık kazanmak için de iptal etmek üzere Boyner ve Morhipo'dan alışveriş yaptım. Yalnız pardon şimdi farkettim, 160 lira da Paracık'lara ödemiş oldum, alışveriş 220 liraya gelmiş oldu toplam. Ama silinmeseydi 500 Paracık'ım vardı benim.

Anladım hocam. Güzel alışveriş olmuş :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • black_leon kullanıcısına yanıt
    Doğru hocam :) satmaya kalkınca 500 lira ediyor da, ürünler %70'den daha ucuza geldi. Yoksa zaten almazdım. Biliyorsunuz Beymen'de çok yüksek fiyatlı ürünler var, %70 değil, %90 indirim olsa bile yine çok pahalı :) ama benim aldıklarım öyle değil.

• quote:

Aynen öyle hocam :) Ben hatta ürünleri iade etmiştim ama Paracık'ları geri almamışlardı. İlk kazandığım Paracık'lardı belki ondan. 200'e yakın da kullanma süresi dolduğu için silinmiş hatta haberim yok. Bu arada silineceği zaman bildirim gelmiyor hocam size geliyor mu? Bildirimler açık.

Bana sms atmıslardi geçen ay şu kadarı silinecek diye kullandım bende

• export20 kullanıcısına yanıt
    Ürünü iade ettiğimizde parçacıkları almadılarsa bile kredi kartınıza eksik iade yaparlar hocam.

Hocam evet onu bilerek yaptım alışverişi. Yani parayla 160 Paracık almış oldum ama 2 kat kullandım. Toplamda 220 lira çıktı cebimden. İlk yorumda unutmuşum 160 Paracık'ı.

• Mezarcı.Baba kullanıcısına yanıt
    Nasıl mesela hocam? :)

• trallesli antemius T kullanıcısına yanıt
    bpyner morhipo gap network vs herkes bilir :)

• quote:

Hocam evet onu bilerek yaptım alışverişi. Yani parayla 160 Paracık almış oldum ama 2 kat kullandım. Toplamda 220 lira çıktı cebimden. İlk yorumda unutmuşum 160 Paracık'ı.

hocam bu iki kat olayını bi ben bilmiyorum sanirim beni bilgilendirirmisin :)
  • onurforever53 O kullanıcısına yanıt
    hocam o x2 olayı genelde kişiye özel kampanya şeklinde oluyor. dönem dönem değişiyor.bazen*1.25 olyor bazen %50 oluyor bazen de x2 oluyor. hopi uygulamanızı 3-5 günde bir kontrol ederseniz kampanyaları kaçırmazsınız.
  • 100x2 morhipo hesabı kullanmayacak var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_leon

hocam o x2 olayı genelde kişiye özel kampanya şeklinde oluyor. dönem dönem değişiyor.bazen*1.25 olyor bazen %50 oluyor bazen de x2 oluyor. hopi uygulamanızı 3-5 günde bir kontrol ederseniz kampanyaları kaçırmazsınız.

eyvallah hocam beklemeye devam o zaman :))
  • morhipo x2 hopi hesabı alınacaktır.
    İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    öyle bir hesap yok hocam, nerden çıktı Morhipo 2x hopi olayı, Morhipo da olmaz bu olsa olsa Boyner de olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmadığını kim söyledi de emin gibi konuşuyorsunuz hocam.daha dün kullandım bi arkadaştan.100 paracığı 200 şeklinde kullandım.ve ayrıca bazı kişilerde kişiye özel olarak var. 3ağustosa kadar da geçerli ;) detaylı açıklama olmuştur sanırım.

• boyner mağazada bir ayakkabı var alacağım,
    ürünün fiyatı 119 tl..
    üründe, 159 öde 40 hopi kazan kampanyası mevcut..
    benim hopi hesabımda da, boyner mağaza 150/30 hopi kampanyası mevcut..
    ürüne 159 ödesem, 40+30 hopi kazanır mıyım?
    bir de bonus giyim+ garanti one kampanyasıyla birleşirse...
  • sak0575 kullanıcısına yanıt
    40+30 hopi kazanımmolmaz.sadece bir tanesi olur.mağazalarda da aynı durum bende de vardı tek bir tanesini seçiyorsunuz zaten hopi kimliği girince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi black_leon -- 23 Temmuz 2017; 2:49:20 >
  • 
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.