Şimdi Ara

HOOVER WDYN 9646 PG 9KG YIKAMA 6 KG TAM KURUTMA ÇAMAŞIR MAKİNASI ACİLLL.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
4
Favori
73.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dede kardeş senin aklından zorunmu var.Alicems hoover almış 1 sene kullanmış ve memnun kalmış yazıyor. Bende aldım 6 ayı devirdi gayet güzel ve sessiz makina.Sen kullandınmı ki kötüleyip duruyorsun. Bir kere o makina avrupa üretimi italyan.Yani kore çin tayvan falan değil. Bir çok elektronik özellikleri var. 7 yıl garanti yaptırdım bende.Bir seferde 9 kg yıkıyor daha ne olsun.Alırken electrolüx mü alayım yoksa hoovermi arada kalmıştım. Bu tercihimde yanılmamışım çok iyi.Hoover çok sağlam makina.Electrolüx kullanan eşimin kardeşinin makinasının açma kapağının kilit yeri kırıldı daha yeni makinaydı o zamanlar. Servisi aradılar garantiden yaptırmak için saymadı kullanıcı hatası dedi ve 70 tl karşılığı yaptılar.Üstelik parça yurtdışından geldi ve 1 ay beklediler. Sen burda şimdi kullanmadan etmeden yorum yapma tamammı kardeş. Benim yaş 35 çocuk değiliz bu arada.
  • dede ne demiş 2 programla çamaşır mı yıkanır demiş, dediği bu ama okumadan yada okudugunu anlamayan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

dede ne demiş 2 programla çamaşır mı yıkanır demiş, dediği bu ama okumadan yada okudugunu anlamayan...

Ben dedenin okuduğunu anlamadığını düşünüyorum. Genel olarak 2 program yeterli diğerleri özel durumlarda kullanılıyor olabilir ama GENEL olarak 2 program yeterli neden anlamıyorsunuz ?

Bir cep telefonu aldığınız zaman genel olarak bir kaç özelliğini kullanırsınız ama o telefonun binlerce işlevi ve uygulaması olabilir. Gerekirse bunlarıda kullanırsınız, gerekmezse kullanmazsınız...

gavura kızıp orucu bozmak istemiyorum ama neden insanlar fikir sahibi olsun diye yorum yazdığım için eleştiriliyorum anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicems

quote:

dede ne demiş 2 programla çamaşır mı yıkanır demiş, dediği bu ama okumadan yada okudugunu anlamayan...

Ben dedenin okuduğunu anlamadığını düşünüyorum. Genel olarak 2 program yeterli diğerleri özel durumlarda kullanılıyor olabilir ama GENEL olarak 2 program yeterli neden anlamıyorsunuz ?

Bir cep telefonu aldığınız zaman genel olarak bir kaç özelliğini kullanırsınız ama o telefonun binlerce işlevi ve uygulaması olabilir. Gerekirse bunlarıda kullanırsınız, gerekmezse kullanmazsınız...

gavura kızıp orucu bozmak istemiyorum ama neden insanlar fikir sahibi olsun diye yorum yazdığım için eleştiriliyorum anlamadım.

Anlamamak mı ? hayret sanırım anlamayan sizsiniz, dede kötü bir şey dememişki yünlüleridemi o iki programda yıkıyorsunuz demiş, bunda kızacak ne var.
    Ben çamaşır makinemin sonsuz programı var haman haman bir çogunu kullanıyorum eğer kulanmasam almazdım.
    Siz iki program kullanınız ama bin program kullananlarında düşüncesine saygılı olmak lazım.
    Ayrıca Android telefonum var kulanmadıgı özelligi yok.

Viper
    facebook uygulaması
    Whatsapp
    programları barkod okutarak indirme, yani telefonumda ne varsa kulanırım, kullanmayacak olsam ikinci el 35 tl telefon alırım.

Gene siz fikir sahibi oldugum için eleştiriliyorum demişsiniz ona bir şet dememişki, sadece iki program kullanıyorum demişsiniz ona laf söylemiş.
    Burası forumsada söyler.

• quote:

quote:

quote:

Anlamamak mı ? hayret sanırım anlamayan sizsiniz, dede kötü bir şey dememişki yünlüleridemi o iki programda yıkıyorsunuz demiş, bunda kızacak ne var.
    Ben çamaşır makinemin sonsuz programı var haman haman bir çogunu kullanıyorum eğer kulanmasam almazdım.
    Siz iki program kullanınız ama bin program kullananlarında düşüncesine saygılı olmak lazım.

Viper
    facebook uygulaması
    Whatsapp
    programları barkod okutarak indirme, yani telefonumda ne varsa kulanırım, kullanmayacak olsam ikinci el 35 tl telefon alırım.

Gene siz fikir sahibi oldugum için eleştiriliyorum demişsiniz ona bir şet dememişki, sadece iki program kullanıyorum demişsiniz ona laf söylemiş.
    Burası forumsada söyler.

Sanırım saygılı davrandıkca ukalalık yapıyorsunuz, direkt teknoloji üzerine çalışıyorum ve sizin gibi boş boş eleştiri yapan insanların kullanmadığı bir çok cihazı dibine kadar kullanıyorum. Biraz haddinizi bilin

"Genel olarak 2 program yeterli diğerleri özel durumlarda kullanılıyor olabilir ama GENEL olarak 2 program yeterli neden anlamıyorsunuz ?"
    yazdım anlamadınız başka yazacak bir şey yok.

Tiksindirdiniz beni artık istediğinizi yazın, istediğinizi söyleyin /dev/null

• quote:

quote:

quote:

quote:

Viper
    facebook uygulaması
    Whatsapp

Burası forumsada söyler.

Sanırım saygılı davrandıkca ukalalık yapıyorsunuz, direkt teknoloji üzerine çalışıyorum ve sizin gibi boş boş eleştiri yapan insanların kullanmadığı bir çok cihazı dibine kadar kullanıyorum. Biraz haddinizi bilin

"Genel olarak 2 program yeterli diğerleri özel durumlarda kullanılıyor olabilir ama GENEL olarak 2 program yeterli neden anlamıyorsunuz ?"
    yazdım anlamadınız başka yazacak bir şey yok.

Tiksindirdiniz beni artık istediğinizi yazın, istediğinizi söyleyin /dev/null

Yazık acıdım size desem bana yazık acınacak adam değilsiniz.

Ukalada sizsiniz bütün hakaretleri size iade ediyorum değmezsiniz ama ben gene bana düşeni yapayım.

Cahillikte son nokta olarak sizi göstermek lazım dünyaya.

Ukala ne demek bilmedigi konuda ahkam kesen echeli cühelaya denir yani size.

Yazık dede beyi anladım cahille cahil olunuyor burada ben adama yazılım atar onu android cihaz diye kullanırım sen kimsinki beni eleştiriyorsun behey cahil.

Sen dünyada yokken ben türkiyenin en büyük firmalarında elektronik ürün üretiyordum.

Behey, baştan deseydin o zaman ben genelde iki program kullanıyorum digerleri arada anlanırdı ama senin gibi cahil değil herkes dibine imiş neyin dibi.

Bütün bunları sizin hakaretleriniz gereği yazdım hak ettiniz.

Deim ya herkesi kendiniz gib boş beleş sanıyorsunuz.

Yazmayın benim klavyem kirleniyor size yanıt veriken.

• Ne kadar anlatırsan anlat,anlatacakların karşındakinin anlayabileceği kadardır.

Allah onların kalplerini ve kulaklarını mühürlemiştir ve gözlerinin üzerinde de bir perde vardır.

Biliyorsan konuş alim sansınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar.

Binlerce yazarım ama anlayacak biri lazım.
  • Burada hoover kullanan kadar kullanmayanda yorum yapmış birde aşağılayıcı kelimeler kullanılıp 'psikyatriye görün gibi' formun kalitesi düşürülmüş. Mat35 ve dede siz bu makinayı kullandınız mı yorum yapıyorsunuz. Burada kullanıcı yorumları önemli. Konuyu açan arkadaşta KULLANAN VARSA SERVİS VE CİHAZ HAKKINDA ACİL GÖRÜŞ istemiş. Neymiş efendim kalitesiz üretiyormuş vs vs.Nerden biliyorsun kalitesiz olduğunu? Kalitesiz mal olsa 7 yıl garanti verirmi? Siz başka bir markanın elemanı olarak mı çalışıyorsunuz yoksa çamur atmak için? Makina avrupadaki fabrikada üretiliyor diyorum.Çin kore malı değil. Mesela avrupa bir arabayla (mercedes bmw alfa ) kore üretimi bir araba ( hyundai kia mesela) bir olurmu? Aynı fiyat olsa sen hangisini alırsın? Bu durum çamaşır makinasında da geçerli anladınmı? Terbiyemizi bozmayalım. Bu yorumlardan makina hakkında bilgi almak isteyenler yararlanıyor. Yoksa burada argo kelimeler kullanıp yorum yazmak hiçbir işe yaramaz.Forumların birinde lg alıp makinanın özürlü çıkması ve servisin buna kullanıcı hatası deyip değiştirmediği bir arkadaş vardı.Buna ne diyorsunuz?Gorenje alıp kullanmış mesela camı çatlamış servis bakmıyor. Bu ne oluyor sence?

• yahu okusanız anlayacaksınız emme, okumak şöyle dursun sallıyorsunuz, arkadaşların yorumu makinenin kalitesi ile ilgili değilki program kullanımı ile önce oku sonra anla.
    yani önce bilgi sahib ol sonrada fikir sizde tam tersi.

Servislerde yabancılar çalışınca olay bitecek ne marka alırsan al servisde çalışanlar bizim insanımız sallamacıyız yani, onun için iyi mal alın.

argoyu ilk inceleme yazdıgını sanan kişi kulanmış adama hakaretler etmiş ama ne yaptıgından zerre haber yok.

Eğer üretilen yer italya ise eve sokulmaz.

Anlamayacagınızı bile bile yazdım.
  • CHERY DE ARABALARINA 150.000 KM 7 YIL GARANTI VERİYOR.ŞİMDİ RENAUTTAN BMW DEN TOYOTA DAN KALITELIMI OLDU?
  • Cherry arabası çin arabası. Avrupa değil arkadaşım kalitesiz yani.
  • Cam kapağı çatlayan yada kapak kiliti kırılan electrolüx sizce dahamı kaliteli hooverden.
  • Konuyu açan arkadaş 2.5 ay önce açmış. Ne aldı acaba merak ediyorum. Herhangi birşey yazmamış.
  • Ha çin malı ha italyan malı.

Ayrıca çin malı kötü değildir,

gree
    midea
    haier

dünyanın en iyi çin malı klimalarıdır.

Çin denince ne anlıyorsanız hayret, çinden gelen dandik malları bizzat yaptıran Türk iş adamları.
  • Konuyu açan dimahmudi arkadaş makineyi aldınmı? Foruma giriyorsan merak ettim ne aldın acaba?
  • quote:

- Biz makineyi çok çok fazla kullanıyoruz (haftada 5 sefer civarında) suyu çok az kullanıyor sanırım su faturamız çok az geliyor. (yada bizim su saati bozuk ) Elektrik konusundada aynısını düşünüyorum.

Su faturası ne kadar geliyor?
    Mesela son 3 ay?
  • Hoover alıp kullanan ve memnun olan olabilir, amenna. Ancak LG, Gorenje gibi markalarla kıyaslanmasına da pes dedim artık.

En başta İtalya Electrolux grubu haricinde(ki son 2-3 yıldır Electrolux'ü de bu gruba katabiliriz) en kötü çamaşır makinesi üreten ülkelerdendir.

Camı çatlayan Gorenje, bilmem nesi kırılan Electrolux olabilir. Bundaki sıkıntılar zaten üründen çok atış sonrası hizmet kalitesizliği ile alakalı. Hoover grubunun da bu konuda çok açıkları var zaten. Bu eleştiriyi yapan arkadaşların tambur kaynak yeri ayrılarak kendini parçalayan ve bunun onlarca örneğinin görüldüğü Hoover ve Candy'lerden haberi var mı acaba? Hatta kendi can güvenlikleri için tetikte olmalarını tavsiye ederim, evinizde ciddi bir tehlike potansiyeli kullanıyorsunuz!

Hoover bana göre darbe emici sistemi kötü (kazan hızlanırken kasa kenarlarına bile çarpabiliyor, Youtube'da örneklerini görebilirsiniz) ve plastik aksamı(özellikle deterjan gözü berbat) son derece kalitesiz çamaşır makineleri üreten markadır. Eski ürünleri iyiydi ama son serisi bence çoğu markanın gerisinde.

Bana göre Hoover bırakın LG, Gorenje'yi, Arçelik'in bile gerisinde şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 4 Mayıs 2012; 21:32:06 >

• Ailem 40 yıl öncede hoover kullanmış, söyledikleri şu; aynı kalitesizlik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

- Biz makineyi çok çok fazla kullanıyoruz (haftada 5 sefer civarında) suyu çok az kullanıyor sanırım su faturamız çok az geliyor. (yada bizim su saati bozuk ) Elektrik konusundada aynısını düşünüyorum.

Su faturası ne kadar geliyor?
    Mesela son 3 ay?

Aylık 30 ila 40 TL arası fatura geliyor. Haftanın her günü bulaşık makinesi açılıyor, özel kullanımımız çok yüksek ve çamaşır makinesi yoğun kullanılıyor. (Bu makinenin bir dezavantajı olarak kurutma işleminde de su kullanıyor fakat buna rağmen faturada bir yükselme yok.)

• Kaç kişilik aile, haftada kaç defa makine çalışıyor?
    Mesela biz 3 kişilik bebekli bir aileyiz ve Bosch' un 7Kg lık modelini kullanıyoruz. Kışın su faturası 40-45TL gelirken, son faturalar (son iki ay) 30-35TL geliyor
    Kullanım alışkanlığımız değişmediği halde faturada ki bu düşüşe anlam veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 4 Mayıs 2012; 20:31:23 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.