Şimdi Ara

HOOVER DYN 10124 D3S A+++ 10 kg

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_hoover-dyn-10124-d3s-a-10-kg-1200-devir-%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r-makinesi-1142712.html

mediamarkt an bu makinayı almayı düşünüyorum. sizce pişman olurmuyum.

mediamarkt adana optimum mağazasında bu ürünü görmek için gittim. ama ürün yoktu sanırım internet stoklarında var. orada çalışan eleman 10 kg olark lg önerdi ama çok pahalı idi . bütçemizi aşırı zorlar.
    .ben Hoover yokmu dedim bizde yok dedi ve ekledi aslında aynı fiyata gelir hooveri 5-6 yıl kullanırsınız. lg yi 20 yıl kullanırsınız. bütçemizi zorlar diyince Vestel var dedi. full satıyoruz dedi. ben Vestel için mırın kırın yapınca olurmu Vestel dünya rekorları kırıyor demeye başladı.

sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz?

• Yersen demek istemiş kesene uyan hangi profiloyu bulursan o nu al geç pişman etmez seni.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hoover kaliteli mi kalitesiz mi bilmiyorum ama ara sıra teknolojik mağazalarını dolaştığımda beyaz eşyaları da inceliyorum Hoover in bir Çamaşır makinesine de baktım malzeme kalitesi hoşuma gitmedi kalitesiz izlenim uyandırdı bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: 181501

Yersen demek istemiş kesene uyan hangi profiloyu bulursan o nu al geç pişman etmez seni.

evet elindeki malı satmaya çalıştı. profiloda planlarımın içinde. ama Hoover fiyat ve donanım olarak daha iyi duruyor. babamın 1974 de aldıkları ilk buzdolabı markası. birazda nostaljik
  • canerrtass C kullanıcısına yanıt
    malzeme kalitesi olarak sac ve kazanının dan mı bahsettiniz sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradoks01

malzeme kalitesi olarak sac ve kazanının dan mı bahsettiniz sanırım

Evet hocam. Buna ilave olarak deterjan çekmesi malzeme ve plastiği kötü geldi. Uzman değilim sadece gözlemlediklerimi yazdım. Tabi kullananlar daha net yorum yapacaktır.

• canerrtass C kullanıcısına yanıt
    evet kullanıcı yorumlarına bakmak lazım.. birde şikayetvar dan inceleyeceğim. teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradoks01

evet kullanıcı yorumlarına bakmak lazım.. birde şikayetvar dan inceleyeceğim. teşekkürler.

Rica ederim :)).

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.