Şimdi Ara

Honor X9a özel bir kampanya ile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Honor X9a özel bir kampanya ile geliyor
    Honor markasının iddialı akıllı telefonlarından Honor X9a modeli özel bir kampanya ile geliyor. Hepsiburada üzerinde yapılan kampanya hediye çeki ve teknik servis avantajları sunuyor.

Honor X9a kampanyası nedir?

Özel kampanya ile 8 Şubat günü saat 23.59’a kadar kampanya sayfasındaki Kayıt Ol butonuna tıklayanlar 1000TL kupon elde edecekler. Bu kuponları ise 8 Mart günü saat 23.59’a kadar Honor X9a satın alımlarında kullanabilecekler. Kampanya 1000 adet ile sınırlı olacak.

Ayrıca Bkz.Huawei Mate 50 serisinin kırılmaz Kunlun ekranı detaylanıyor

Yine lansmana özel 9 Şubat-9 Mart tarihleri arasında yapılacak satın alımlarda VIP servis avantajları da sunulacak. Satın alındıktan sonra ilk 90 gün ücretsiz ekran değişimi, ücretsiz kargo hizmeti, ücretsiz ekran koruma filmi, garanti harici onarımlarda ücretsiz işçilik bunlar arasında.

6.67 inçlik AMOLED kavisli ekran, Snapdragon 695 yonga seti, 8GB RAM, 256GB depolama, 64MP üçlü kamera, 5100mAh batarya, 40W hızlı şarj gibi özellikleri olan Honor X9a için henüz resmi fiyat açıklanmadı.

• UFS 2 (Tarihi eser) -----> UFS 4 çıktı

Snapdragon 695 -----> Tarihi eser işlemci

1080p@30fps -----> Tarihi eser video kayıt

OIS yok

Stereo ses yok

4000 - 4500 tl lik telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 6 Şubat 2023; 14:48:11 >
  • Tasarımı iyiymiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bjkyener kullanıcısına yanıt

hocam bu telefon türkiyede 5000 tl ye satılırsa ilk alan kişilerden biri ben olurum yanlış anlamayasın şu anda türkiyede satılan telefonlar çöp ötesi buna kıyasla...

• dreamblue35 D kullanıcısına yanıt

işlemcisi zayıf olan telefon kullanılmaz ömrü kısadır

Samsung Galaxy S20 FE

Snapdragon 865

UFS 3.1

Super AMOLED, 120Hz

4K@60fps video çekiyor

32-bit/384kHz audio sterio ses

OIS var

11000 - 11500 tl ye alınıyor

hocam doğru diyorsun sonuna kadar haklısın fakat bu önerdiğiniz telefonu geçen sene para denkleştiremedim kredi de çekmedim çok pişman oluyorum almadığıma; neyse bu sene doğan kuzuları kurban bayramına yetiştirebilirsek 3 kuzu parasına alırım fiyatı artmazsa...

• dreamblue35 D kullanıcısına yanıt

Geçen sene Samsung Galaxy S20 FE 8/256GB 7000 - 7500 tl ye 6/128GB olanı 6000 - 6700 tlye satılıyordu

Honor X9a özel bir kampanya ile geliyor

https://forum.donanimhaber.com/samsung-galaxy-s20-fe-128-gb-snapdragon-samsung-turkiye-garantili-6-689-tl--152413341

• Hb de 10999₺ ye satışta 1000₺ ön kayıt indirimiyle 9999₺ ye bu telefon alınır mı ? Snapdragon 695 gerçekten çok mu kötü ? Oyun oynyan birisi değilim uyguk fiyatli 4-5 yıl sorunsuz idare edecek bir telefon almak istiyorum poco x4gt ve bunun arasında yada honor 50 70 de olabilir en fazla 11-12 civarında ne tercih edilebilir tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ankarag3lü

Hb de 10999₺ ye satışta 1000₺ ön kayıt indirimiyle 9999₺ ye bu telefon alınır mı ? Snapdragon 695 gerçekten çok mu kötü ? Oyun oynyan birisi değilim uyguk fiyatli 4-5 yıl sorunsuz idare edecek bir telefon almak istiyorum poco x4gt ve bunun arasında yada honor 50 70 de olabilir en fazla 11-12 civarında ne tercih edilebilir tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler

Bende bunu bekliyordum telefon güzel lakin işlemciden kaybediyor o yüzden eledim bunu şu aşamada ya Poco x5 pro ya da Xiaomi 12 Lite daha iyi gibi geldi bende bu iki model arasında kaldım Xiaomi 12 Lite ağırlık basıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bu gün satışa çıkmasını bekliyordum, cumartesi günü de redmi note 10 pro siparişi verdim amazondan(8k) eğer fiyatı aynı seviyeden giriş yaparsa dedim belki bir ihtimal 1000 tl hediye çeki ile daha avantajlı bir fiyatı olur diye düşündüm iade eder alırım dedim ama fiyat konusunda hüsrana uğradım iyi ki de redmi yi almışım diyorum daha avantajlısı yok gibi...

• Poco X5 pro poco x4 gt 12 lite arasindaki seçiminiz nasil olurdu

• Siyah gelecek mi acaba?

Bro, 4k da 60fps çeken kaç tane android telefon var ki zaten hemde ois olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 2 Mart 2023; 0:55:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankarag3lü

Poco X5 pro poco x4 gt 12 lite arasindaki seçiminiz nasil olurdu

12 lite alacağım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.