Şimdi Ara

Honor sınırı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: andzone

Aynı fiyat(Silin bu cğmleyi)

Tamam anladım bende 85k honor olacak diye seviniyordum

Not: Uçmuşum Böyle better

Nasıl aynı fiyat ? Yeni sezonda S3 ring alırsan şimdiki S3 ring ile aynı fiyat olacak. Yani kâr yapmış olacaksın

Edit : Kim silecek sen silsene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Goldthwait -- 22 Haziran 2008; 0:13:13 >

• quote:

Yeni yüzük gelecekmiş. Boşuna aldım bunu .GM'ye ticket attım sil dedi sildim. Honor üst limit olduğu için honoru vermedi. Canın sağolsun dedim. Bu numara işe yaramıyor. Yüzüğü geri verdi.

Anlamadım benim yüzümdenmi oldu
  • Yok. Çarşamba günü değiştirecem yüzüğü
  • Yin e 75k oldu Gem mi alayım
  • zıppppla
  • quote:

zıppppla

böyle dvm ederek postu 2m ye ulaştırcaz haydi ha gayret xD
  • 1.6da bırakacam Ama kaç saattir bişe yapmıpyrum bi yardım edin honor 75k oldu napayım? 9k exp kaldı son. Yanlışıkla lwl atlayacam. Meslek kasmaktan sıkıldım. Ne yapayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andzone -- 22 Haziran 2008; 20:38:03 >
  • alt kas
  • Aynısı düşündüm ama başka yapacak bişey yok mu? Yeni gemler gelecekm i?
  • quote:

1.6da bırakacam Ama kaç saattir bişe yapmıpyrum bi yardım edin honor 75k oldu napayım? 9k exp kaldı son. Yanlışıkla lwl atlayacam. Meslek kasmaktan sıkıldım. Ne yapayım?

bi dk...
    70 pvp si yapmadınmı hiç?!?!?!
    ...
    kusura bakma ama s2 olsan bile 70 pvp si hiç yapmadıysan dağılırsan ilk başlarda
  • Yanlız blizz login ekranına not geçmiş. Eski itemler elinizde patlamasında

• GMle konuştum ben. Benim yüzğü s4 yapacakmış. Bu arada 8k honor isteyen trinket aldım. 71.3k honor olu.

@W4rmUp

Bende onu düşünüyorum. İnş Baywatch guildine girersem yardım ederler.
  • quote:

GMle konuştum ben. Benim yüzğü s4 yapacakmış. Bu arada 8k honor isteyen trinket aldım. 71.3k honor olu.

@W4rmUp

Bende onu düşünüyorum. İnş Baywatch guildine girersem yardım ederler.

Niye onu aldın ki.. Madem bu kadar meraklısın honor kasmaya yenisini alsaydın ömrünün sonuna kadar kullanırdın ne güzel 40 Resilience
  • O kadar honor kasamazdım. 400 exp kaldı AV'ye girersem Level atlarım. XP barını 0latmak istedim, GM olmaz dedi foruma yeni konu aç yada forumlara bak dedi.
  • bide şu honoru harcamaya korkmayın ya birikir tekrar(tabii item için bg yapmıosan)
    bende 60k honor var ama s2 değilde 40k lık trinketi alırdım yani cidden yada battlemaster oh mis gibi :D.
    ah andzone o kadar kastığın honoru 70 olup kasaydınya... hiçdeğilse bişeyler kapardın 70 pvp sinden
  • quote:

O kadar honor kasamazdım. 400 exp kaldı AV'ye girersem Level atlarım. XP barını 0latmak istedim, GM olmaz dedi foruma yeni konu aç yada forumlara bak dedi.

Sen niye kasıyorsun ki 70 olmayayım diye ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Goldthwait

quote:

O kadar honor kasamazdım. 400 exp kaldı AV'ye girersem Level atlarım. XP barını 0latmak istedim, GM olmaz dedi foruma yeni konu aç yada forumlara bak dedi.

Sen niye kasıyorsun ki 70 olmayayım diye ?

70 olunca dandik itemlerle gezmek istemiyorum. Takıntım var. WoWU çok seviyorum WoWu. Orgda lwl atlayacam herkesi çağıracam Çarşamba guilde girecem 300 res istiyorlar o yüzden s2 alacam.

• 75K honor ile Warrior olarak 300 Resilience yapamazsın ki

• 1 s4 yüzüğü 1 s3 yüzüğü bi 8klık trinket bide s2. Yapamam doğru Ama bu hafta inş yaparım.
  • quote:

1 s4 yüzüğü 1 s3 yüzüğü bi 8klık trinket bide s2. Yapamam doğru Ama bu hafta inş yaparım.

S4 yüzüğü de alamazsın öyle hemen rating istiyor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.