Şimdi Ara

Honor 9X ve 9X Pro resmen tanıtıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ksph

9X kesin gelecek. 9X Pro hakkinda henüz bir açıklama yok.

Alıntıları Göster
    Ne zaman gelecek hocam bilginiz var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanDar05

Ne zaman gelecek hocam bilginiz var mı

Alıntıları Göster
    Firmaya yakin bir kaynaktan aldim haberi. Ağustos ayi icinde Türkiye'ye gelecekmiş. Gerçi henuz Avrupa'da da çıkmadı global versiyonu. Bayram tatili vs nedeniyle firmalsr 19 Ağustos öncesinde gümrüklü malları dahi çekmiyorlar, fakat bayramdan önce Y9 Prime geldi. En gec 15 gun icinde belli olur durumu. Bakalım iyi bir fiyattan gelirse ben de düşünüyorum. Yoksa realme'nin yeni versiyonlarini duyurmasini bekleyeceğim. 20 Ağustos'ta yeni realme modelleri duyurulacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ksph

Firmaya yakin bir kaynaktan aldim haberi. Ağustos ayi icinde Türkiye'ye gelecekmiş. Gerçi henuz Avrupa'da da çıkmadı global versiyonu. Bayram tatili vs nedeniyle firmalsr 19 Ağustos öncesinde gümrüklü malları dahi çekmiyorlar, fakat bayramdan önce Y9 Prime geldi. En gec 15 gun icinde belli olur durumu. Bakalım iyi bir fiyattan gelirse ben de düşünüyorum. Yoksa realme'nin yeni versiyonlarini duyurmasini bekleyeceğim. 20 Ağustos'ta yeni realme modelleri duyurulacak.

Alıntıları Göster
    200 dolarlık fiyatıyla rekabetçi bir fiyattan girmesi lazım,umarım fiyatını şişirmezler yoksa seçenek çok

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Yenilik açısından pek bir şey yok ama fiyatlar fena değil. Ekranda parmak izi okuyucu yerine güç butonuna parmak izi okuyucu koymuşlar. Kirin 810 un performansı testlerde snapdragon 730 larla yarışıyor. Tr ye 2000 altına getirirlerse yeni fiyat performans şampiyonu olur.
    2.000 ya da altına gelmesine imkan yok...

8X 200$'a tanıtıldı 2.300'e geldi. Yanında kulaklık falan dediler. Yemedi 100tl'de çek verdiler. Sonra hepsi kalktı 2.100 falan oldu ama hiç 2.000 olduğunu duymadım A101'de.

Bence yine 2.299 yada 2.399 falan olur hediyesiz.
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    İmkan var ama getirmezlerse kendileri kaybeder. Sonuçta google desteğini kesmiş durumda ve redmi note 7-8-8 pro gibi alternatifler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

İmkan var ama getirmezlerse kendileri kaybeder. Sonuçta google desteğini kesmiş durumda ve redmi note 7-8-8 pro gibi alternatifler var.
    Keşke getirse. 1.80 ya da 1.900 gibi alan çok olur
  • Honor 9x Türkiye lansmanı varmış 19 kasımda
  • Türkiyeye gelecek versiyon Kirin 810 ile Kirin 710 F işlemci ile gelecek yanlız unboxing videolarında hep Kirin 710 F ile çıkıyor telefon
  • 19 Kasım bilgisi doğruymuş, basın bültenini gördüm. 5 gün sonra fiyat ve özellikleri belli olacak. Globale 710 ile geliyor. 810 için Google lisansı alınamamış. Globale 3 kameralı Pro versiyonu gelecek, yanda parmak izi yerine arkada parmak izi var.
    Fiyat belirleyici olacaktır, geçen senenin işlemcisine 2019 fiyatı istenirse iş yapmaz. Bu segmentte bir sürü alternatif var artık. Aralık'ta realme markası da resmi yollarla Türkiye'ye gelecek.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.