Şimdi Ara

★★★ HONOR 10 KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
11
Favori
17.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: realistic34

G7 derken LG G7 ThinQ modelinden mi bahsediyorsunuz ?
    evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar 6gb ramli model birkaç aylık yada sıfır olabilir. Ciddi aliciyim satacak olan varsa iletişime gecsin

• honor 10 da (xiaomi ve meizu telefonlarda olduğu gibi) otomatik görüşme kaydı özelliği var mı?
  • kimse bu telefonu kullanmıyor galiba. başlığa yazan, kimse yok. ben 1 yıldır kullanıyorum ve memnunum sadece ekran ışığı anlık kısılıp tekrar açılıyor ve bunu gün ışığına göre otomatik ayarlıyor gibi. bu benim sandığım gibi özellik olarak sunulduysa nereden kapanacağını bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi removebyfriction -- 29 Ağustos 2019; 21:13:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: removebyfriction

kimse bu telefonu kullanmıyor galiba. başlığa yazan, kimse yok. ben 1 yıldır kullanıyorum ve memnunum sadece ekran ışığı anlık kısılıp tekrar açılıyor ve bunu gün ışığına göre otomatik ayarlıyor gibi. bu benim sandığım gibi özellik olarak sunulduysa nereden kapanacağını bilen var mı?
    Bende 1 yıldır kullanıyorum hocam memnunum , ayarlar ekran kısmında parlaklık otomatik tikini kaldırın ondan olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de telefon Türkiye'de çıktığından beri kullanıyorum ve son derece memnunum. Tek memnun olmadığım şey hiçbir ekran koruyucu camı tam oturmuyor illa bir yerinde hava kalıyor

• Honor 10 cihazınız android 10 aldı mı acaba? Planda yer almıştı diye hatırlıyorum?

• Slm honor 10 alma ihtimalim var 4/128 modeli tavsiye edermisiniz ısınma cihaz kalitesi güncelleme vs yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar 2000 tl fazla mı olur bu modele
  • Arkadaşlar telefon boşta inanılmaz şarz harcıyor ne yapacağız

• Al benden de o kadar şarj %14 e indiğinde ekran sürem 4.5 saatti. Max 30dk oynamışımdır. çift hat kullanıyorum birini devre dışı bırakmama rağmen sonuç bu. Cihaz otomatik parlaklıkta wifi açık pil kullanımında donanım %60 yazılım %40 batarya yiyorr. Donanım kısmında ekran %40 mobil veri sinyali %30 bu normal mi?. Bu arada uygulama başlatma otomatikte işlemci yapay zeka dedik batarya dostudur dedik günü çıkarmıyor.)) Yukarıdaki ekran sürelerine bakarak almıştım cihazı. Bu arada cihaz android 10
  • cidden öyle rezillik

• Bana hala emui 10 gelmedi desteğe girdiğimde güncellemenin üstünde kırmızı nokta var ama girdiğimde yazılımınız güncel diyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar honor 10 IMEI degistirme işlemi yaptıran oldu mu ? benim tel kapandı ve 1 senedir bosbos yatiyor.

• Türk Telekom ile çekme sorunu mevcut bende. Böyle bir sorunu var mı telefonun. Bizimki mi sıkıntılı

• Merhaba çalıştığım şirket tarafından 2 hafta önce 1 tane honor 10 sahibi oldum. Normalde 9 aylık Redmi Note 8 kullanıcısıyım. Bu yazıcaklarım bu iki telefon arasında kalan alıp almamakta kararsız olanlar için; Redmi Note 8 vs Honor 10

Öncelikle fiziksel açıdan bakınca Honor tabiki redmiye göre çok daha şık ince ve hafif bir yapıya sahip. Ama nedense bilmiyorum redminin elimde yarattığı baskı ağırlık hissi bana daha iyi geliyor :)

Kamera performansında hem gece hem gündüz çekimlerinde Honor bariz daha güzel resimler ve videolar çekiyor.

Telefonda oyun oynayan birisi değilim onun için oyunlarla ilgili yorum yapamıyorum.

Genelde ofis mail uygulamaları kullanan telefonu iş için kullanan kesimdeyim. Her iki cihazda gayet seri ve akıcı ama nedense Redmi nin ekranı sanki daha az gözümü yoruyor gibi bir histeyim.

Pil sarj konusunda iki cihazda çok hızlı şarj oluyor. Redmi gün içinde daha fazla zaman ayakta kalıyor. Honor 1,5 gün Redmi 2 gün diyebilirim. (karantina zamanı hiç telefonla uğraşmadığım için Redmi ile 4 gün gördüğüm oldu)

Şimdi gelelim sen olsan hangisini alırsın. Arkadaşlar benim gibi telefonu iş için iletişim için kullanan biriyseniz hangisi ucuz ise ona bakın derim. Az önce baktım redmi için 2000 TL gibi honor için 2800 lira gibi fiyatlar var. Şahsen yine para verecek olsam redmi alır kalan parayı evime çoluğuma çocuğuma eşime harcarım.

• 2 yılı geçti garantisi bitti hala honor 10 kullanıyorum. Oyun film dizi hepsi var bende :) hala piyasadaki orta segment cihazlardan daha iyi. Ama yaşlanıyor artık:) eğer maddi durumunuz varsa android in iphonu olan oneplus cihazlarını öneririm. Yoksa honor 10 a devam. Batarya yavaş yavaş bitiyor sanki. Eskisi gibi değil. Ya da huawei watch gt2 saatimi bağladığım içinde olabilir. Sonuçta bluetooth ve konum sürekli açık. Ayrıca nfc özelliği de. Bugün ikinci el uygun paraya alır mısın deseler, kesinlikle alırım. Oyun oynayacak çocuğa da alınır ders çalışacak kardeşe de, haber okuyacak anne babaya da. Hatta bugün bile kendime alabilirim bu cihazı. Tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor. Tasarımı hala estetik. Sadece yeni cihazların kamera sayıları daha yüksek :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar telefonun bataryası şişti Ankara da garantili batarya değişimi yapan yer önerebilirmisiniz

Huawei servisine götürsem yapabilirler mi acaba

• Revaha_06 R kullanıcısına yanıt

servise gidip çarpılma. kaç yıllık telefon. huawei bataryası olan herhangi bir yerde değiştirt. kendi şehrinde herhangi bir telefoncu bile fiyat verebilir. ya da pili araştır kendin internetten al , herhangi bir telefoncuda taktır , bu daha mantıklı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.