Şimdi Ara

HONDA TAKIMI Hayat 5500de başlar.... (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.143
Cevap
0
Favori
104.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ziebart hediye gibi oldu bize pazarlık yerine ziebart yaptılar

16' jant satıyo topici war guidenin bi bak derim
  • http://us1.webpublications.com.au/static/images/articles/i511/51187_00mg.jpg

yaw arkadaşlar bı linkteki araç Civic Coupe diye geçiomuş...de Türkiye'de bulma ihitmalim nedir ne diildir???Birde bunu bulamazsam 2000 model 1.6ies 120HP versiyonunu düşünüorm...onun arka kapı kollarını Alfa Romeo tarzı yaptımayı düşündüm nasıl olur???
  • quote:

Orjinalden alıntı: snoopcess

http://us1.webpublications.com.au/static/images/articles/i511/51187_00mg.jpg

yaw arkadaşlar bı linkteki araç Civic Coupe diye geçiomuş...de Türkiye'de bulma ihitmalim nedir ne diildir???Birde bunu bulamazsam 2000 model 1.6ies 120HP versiyonunu düşünüorm...onun arka kapı kollarını Alfa Romeo tarzı yaptımayı düşündüm nasıl olur???

O araba Civic SI dir bugün araştırdım türkiyeye gelmediler kendileri NFS Underground serilerinden hatırlayan hatırlamıştır

• hayallerimin otosu honda civic
    aaah ah
  • Focus seni de yazıım mı?
  • bizde hondacıyız vesselam.
  • Sende hoşgeldin hmaraba
  • Focus ekledim seni de
  • bendede honda civic var 99 model 77.000 km.de
  • leboss1 hoşgeldin
  • arkadaşlar bi sorum var...daha önce civic mayaklıımı belirtmiştim...genel bi araştırma yaptım ve 1.6ies bir hondayı kendi motoruyla 400Hp haline getirip,Veilside'ın bodykitini alıp,inanılmaz ses tesisatı,fren aksamları,cart curt herşey dahil yani arabayı baştan yaratkmak için...yaklaşık 25000YTL tarzı bi para gerekio...turbo,intercooler,buji,egsoz,komple yürüyen aksam,teyp,kolonlar,amfiler,angel eyes,spoiler,jant...herşey dahil....bir geçeğe yakın bir fiyat mı bu???iki bu işlemleri yaptıktan sonra arabanın orjinak birçok parçası elimde kalcak...bunları satmak istesem ne kadar eder???Full civic bodykit,jantlar,farlar,koltuklar,fren balataları ve yürüyen aksam,full egsoz sistemi fln ???yapçam abi kafaya koydum...o zengin ipnelerin eline vercem...şu üni bi bitsin!!!
  • hoşbulduk
  • Arkadaşlar çok yakın bi tarihte Civic HB 2005 sahibi olacağım. We şimdiden kulübünüze katılmak isterim. Fakat Honda Civic HB 2005 ile ilgili attığım topiğe az sayıda kullanıcı yorum yazmış. Buda canımı sıktı biraz. Ama ne olursa olsun HONDA FOREWER....
  • quote:

Orjinalden alıntı: anathema35

Arkadaşlar çok yakın bi tarihte Civic HB 2005 sahibi olacağım. We şimdiden kulübünüze katılmak isterim. Fakat Honda Civic HB 2005 ile ilgili attığım topiğe az sayıda kullanıcı yorum yazmış. Buda canımı sıktı biraz. Ama ne olursa olsun HONDA FOREWER....

2005inde teyzemde wardı sedanlardan daha kalite sadece vites biraz garip.Light Type-R diyebiliriz
  • War mı üye olmak isteyen
  • ben bi daha üye olabilirmiyim..çok seviorm hondayı napiim
  • Seni 2 kere üye yaparım bu ara sticker hazırlamaya çalışıom arabalarının arkaya Honda Team diye
  • takdir ettim çalışkanlığını,merakla bekliyoruz
    quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

Seni 2 kere üye yaparım bu ara sticker hazırlamaya çalışıom arabalarının arkaya Honda Team diye
  • @jeandan Type-R sen de hondacımısın???bu Honda team'i kurduysan sevgin büyük demektir..peki avatardaki WRC ne öle..bu arada sticker çalışmandan dolayı tebrikler...yapabilceem bişi varsa söle photshoptan az çok anlarım
  • bende honda severım benım 2000 honda cıvıcım vardı ama 2 hafta once kaza yaptım arabam pert oldu sımdı hurdalıga satıldı hala cok uzuluyorum gul gıbı 120 bg lık arabam artık yok ne diyim :(
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.