Şimdi Ara

Honda CR-V Executive kullanıcılar için bir kaç soru

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
1
Favori
1.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Honda CR-V Executive almayı düşünüyorum. Mevcut durumda 2014 Civic Executive var.

Kullanıcılara sorularım şunlar;

1- Siyah renk düşünüyorum. İçi bej. Özellikle bendeki de bej ve kir sorunu oluyor. CR-V'de de durum böyle mi, koruma vs ile sorun çözülür mü?
    2- 30km altında iken otomatik duruyormuş. Gerçekten kendi kendine fren yapıyor mu?
    3- 2012-2014 Civic'ten CR-V'ye geçen varsa fikirlerini ayrıca paylaşabilirler mi?

Çok teşekkürler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mino -- 22 Haziran 2016; 18:04:45 >

• mino kullanıcısına yanıt
    1-Siyahın bakımını göze aldıysanız gayet güzel. İç döşemeler de kaliteli ürünlerle bakımı ve temizliği yapılırsa sorun olmaz. Ama boya veren kıyafetler yazın özellikle rengini verip daha çabuk kirlenmesine sebep olur. Ama bakımını yapan biri için vazgeçme sebebi değil :)
    2-Evet gerçekten kendi kendine fren yapıyor. CR-V konusunda ve facebook Honda cr-v 2015 sayfasından da detaylı bilgi alabilirsiniz.
    3-Kullandığım tek Civic 2008 otomatik elegance. CR-V ile sürüş dinamikleri vs çok farklı elbette. En güzeli test sürüşü yapmanız...

*Bu şekilde yeni yeni bir sürü konu açmak yerine ilgili konudan oldukça detaylı bilgi alabilirsiniz. Kimse cevap yazmamış buraya gördüğünüz üzere
  • Çok teşekkürler cevap için.
    İlgili konuya da bakıyorum :)
  • 27000 km de 2010 model crv executivem var
    aynı zamanda 2007 honda civic elegancede var

1 siyah ve içi bej aracımın çok kullanmadığım halde açık renk olması sebebi ile kir tutuyor
    2 cmbs denilen güvenlik paketli araçlar otomatik fren yapıyor benim aracımda yok o özellik ilk alıştı 2 bin tl fark ile alınıyordu
    3- civic e göre üst sınıf araç oldugu için konfor kalite ve yalıtımda daha iyi

tavsiyem yorulmamış bir araç bulmanız

bütçeniz varsa makyajlı kasa dışı beyaz içi bej cam tavanlı cmbs li araç bulabilirseniz ömürlük binersiniz ancak dediğim araç biraz tuzlu olur ilandaki gibi
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-honda-cmsb.li.sifir-gibi-hatasiz-boyasiz-sadece-53.binde.4x4.a.t-313424413/detay
    aynı araç cam tavansız içi siyah cmbs olmasa ve aracın rengide gri olsaydı 70 lira zor ederdi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.