Şimdi Ara

2021- 2023 Honda Civic | ANA KONU | [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
38.967
Cevap
305
Favori
2.226.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Regionella

quote:

Orijinalden alıntı: yaman06

Konsolu güzel. Ancak;

Yol sesi bariz alıyor, fb7 ile aynı ayarda görünüyor. inşallah ülkemizdeki de böyle olmaz.

Videodaki motor seçeneği nedir bilemem ama 0-100 7 sn denilen turbo benzine de benzemiyor, aynı fb7 gibiydi hızlanması.

Hız birimini mil olduğu için size zayıf gelmiştir. Türkiye'ye 9-zf ile kombine edilmiş dizel motoruyla gelir inşallah. Şu Cvt'ye alışabilmiş değilim.

• Mazda'nın design güzel ama kaza ve slalomda Honda açık ara önde ama Subaru ikisindende iyi olabilir cünkü sürekli 4WD
  • eskemre kullanıcısına yanıt
    HB aynen böyle gelirse tekrar HB e dönmeyi düşünebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

heleki o jantlarla gelirse :)
  • quote:

Hb böyle gelir ve tüm motor secenekleri olursa çok can yakar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Civic Kanada'da yılın sedan otomobili seçildi, dün fuarda ödül aldı.

http://www.ntv.com.tr/galeri/otomobil/kanada-autoshow-2016-basladi,1Ksx2buoX06xUFQPXkPV4g/41kkYZRbZUKNdvegg4qRIg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurD7 -- 12 Şubat 2016; 19:44:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Yeni Civic Kanada'da yılın otomobili seçildi, dün fuarda ödül aldı.

http://www.ntv.com.tr/galeri/otomobil/kanada-autoshow-2016-basladi,1Ksx2buoX06xUFQPXkPV4g/41kkYZRbZUKNdvegg4qRIg

Honda boşuna şimdiye kadar ki en iyi civic diye lanse etmiyor, araç sürekli ödül alıyor, bu kasa kesin efsane olacak

• Videodaki arabanın 2.0 motorlu versiyonu olduğunu düşünüyorum. Hızında mph cinsinden olduğunu unutmamak lazım

Gece sürüşü iyi güzelde adam kamerayı kafasına mı takmis acaba birde diger kapı kollarına baksaydı keske düğmeler ışıklı mı karanlık mı göremedim yolcu ön ve arka kapıların
  • LastNova L kullanıcısına yanıt
    2.0 sadece LX ve EX donanımda sunuluyor. Araba 1.5 Turbo benzinli.
  • OnurD7 kullanıcısına yanıt
    Eğer öyleyse biraz gürültülü çalışıyormuş.

• quote:

Gece sürüşü iyi güzelde adam kamerayı kafasına mı takmis acaba birde diger kapı kollarına baksaydı keske düğmeler ışıklı mı karanlık mı göremedim yolcu ön ve arka kapıların

Hocam eleman aksiyon kamerası kullanıyor, zaten fark ettiysen aksiyon kamerası kullanmamış ve ne olduğunu bilmeyen arkadaşlar aracın sesli olduğu ve ses izolasyonunun iyi olmadığını söylüyor, kamera sesi stero ve yüksek kalite de alıyor vitesi geçirişinin çıkardığı ses tonuna dikkat et mesela, sürekli bir hışırtı var kamera kaynaklı bazıları bunu yol sesi sanmış yorumlara bakınca Yapmak istediği sürücü gözüyle bakınca araç nasıl onu anlatmak ve sürüş deneyimi yaşatmak, aslına bakarsan arabayı tanıtmak gibi bir amacı olmadığı için kapılara ve arkaya bakmıyor Motor çalışması klasik honda yine sessiz, kapının sesine bakarsan baya tok, iç mekanda legen değil desene millete kafayı yedirecek yeni kasa

• LastNova L kullanıcısına yanıt
    araba 1.5 cvt şu da gündüz sürümü , aynı araba herhalde, aynı adam yüklemiş

https://www.youtube.com/watch?v=gz-bQwpdObQ
    2 senedir soruyorum tostosçulara bu tok kapı sesi nasıl birşey diye ne tarif edebiliyorlar ne de örnek gösterebiliyorlar belki de şehir efsanesidir.
  • hd che H kullanıcısına yanıt
    Bu videoyu görmemiştim teşekkürler. Sesi çok hoş geliyor 1.5 motorun ama yol sesi konusunda hala düşündürüyor. Gerçi yollarda çok bozuk orda

• quote:

Orijinalden alıntı: LastNova

Bu videoyu görmemiştim teşekkürler. Sesi çok hoş geliyor 1.5 motorun ama yol sesi konusunda hala düşündürüyor. Gerçi yollarda çok bozuk orda

Maalesef çekik gözlü dostlarımızın ortak noktası izolasyon sıkıntısı yeni civicde de var gibi gözüküyor.

Umarım yanılıyoruzdur.

• Alin size izolasyon sorununu halletmis çakma bir Alman nasılda sessiz
    https://youtu.be/IiCRuL4iIhQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskemre -- 13 Şubat 2016; 11:09:10 >
  • Yazıp yazmamakta kararsız kaldım ama. Dayanamadım. Yapılan her türlü eleştiriye veya aksi fikre cevap verme ihtiyacın. İnan sana olan güvene zarar verdiği kanaatindeyim. Umarım yanlış ifade etmemişimdir.

• Honda mevcut civic de 0.92 oranlı faiz kampanyası başlatmış, bu kasa bitsin diye bile 0 faiz yapmadılar, yeni civic için sanırım 0 faizli finans kampanyası hayal oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskemre -- 13 Şubat 2016; 10:19:55 >
  • cengizky C kullanıcısına yanıt
    +1

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.