Şimdi Ara

Honda Civic 2012 Erken Makyaj (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
3.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Berk Erden

Sanki biraz acele ettiler bu kasayı çıkarmakla, araç aceleyle yapılmış hissi verdi bana

aynen katılıyorum
  • Ondan sonra amerikada satış rekorları kıran Yeni Elantraya laf atıyorlar. Yeni Civic in bir önceki kasadan kalitesiz olduğunu görmek için otomobil uzmanı olmaya gerek yok. Önce dıştan bakıyorsun ön tasarımla arka tasarım arasında uyum yok. Özellikle Arka tasarımın tutmayan satıştan kaldırılan cityden copy paste yapmışlar. İç desen uyumsuz sert plastik hat safhada önceki kasaya göre kalitesiz bir honda civic. Bu aracın adı CIVIC olduğu için satılıyor Türkiyede yoksa hormonlu honda citydir kendisi. Fiyatıda düşük olunca bizim millet atladı bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkimore -- 27 Şubat 2012; 17:59:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: **osk@r78**

Herkesin kendi görüşüne saygı duyarım , ben onu beğenirim sen beğenmezsin burada ben araç karşılaştırması yapmadım dostum görüşümü söyledim .

Sen beğeniyorsan problem yok alır binersin.Savunma yapmaya yada başka araçları aşağılamaya gerek yok..

Forum burası bırakta istediğimiz görüşü bildirelim değil mi?

Genel olarak aynı şeyi söylüyoruz, fakat görünüş için arabanın erken makyajlanması gibi bir durum söz konusu olamaz. Örnek vardır belki ama ben hatırlamıyorum en azından. Auris'i zamanında birine almak için incelemiştik, iç mekan kalitesi olarak yeni civic'ten iyi fakat iç mekandaki vites bölümünün tasarımı olsun dış tasarımı olsun hiç beğenmemiştik. Biraz abartı yazmışım özür dilerim.

Kuyruk acısı vs. diyen insanlara kişi kendinden bilir işi diyorum. Altı üstü metal bunların Allah yardımcınız olsun.

• Bu civic zaten amerikada çoktan vardı.Amerikayla türkiye modeli arasında çok fark var.Fabrikaları bile farklı.Klimasından tut farlarına,kalitesinden tut motoruna kadar.Avrupa modeline makyaj olmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insomnia__

quote:

Orijinalden alıntı: **osk@r78**

Herkesin kendi görüşüne saygı duyarım , ben onu beğenirim sen beğenmezsin burada ben araç karşılaştırması yapmadım dostum görüşümü söyledim .

Sen beğeniyorsan problem yok alır binersin.Savunma yapmaya yada başka araçları aşağılamaya gerek yok..

Forum burası bırakta istediğimiz görüşü bildirelim değil mi?

Genel olarak aynı şeyi söylüyoruz, fakat görünüş için arabanın erken makyajlanması gibi bir durum söz konusu olamaz. Örnek vardır belki ama ben hatırlamıyorum en azından. Auris'i zamanında birine almak için incelemiştik, iç mekan kalitesi olarak yeni civic'ten iyi fakat iç mekandaki vites bölümünün tasarımı olsun dış tasarımı olsun hiç beğenmemiştik. Biraz abartı yazmışım özür dilerim.

Kuyruk acısı vs. diyen insanlara kişi kendinden bilir işi diyorum. Altı üstü metal bunların Allah yardımcınız olsun.

Dediğim gibi birine güzel gelen tasarım başka birine güzel gelmeyebiliyor.Mesela benimde vitesin yüksek yapısı gayet hoşuma gidiyor.Uzun boylu olduğumdan mıdır nedir aracı sürerken çok rahat ediyorum.

Çok takılmamak lazım.Problem yok..

• Amerikan versiyonu bilmiyorum ama yeni Civic te arka süspansiyon tam bağımsız.Autoshowdaki testte yol tutuşunun çok iyi olduğundan bahsediliyordu.
  • Kesin amerikan versiyonu için inip ben yanlış mı düşünüyorum acaba diye bir daha yol tutuşa baktım.Hala güzel.Yorumları okuyorum:onlar da güzel.Dergiler beğenmiş.Ben beğendim.O zaman no problem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkimore

Ondan sonra amerikada satış rekorları kıran Yeni Elantraya laf atıyorlar. Yeni Civic in bir önceki kasadan kalitesiz olduğunu görmek için otomobil uzmanı olmaya gerek yok. Önce dıştan bakıyorsun ön tasarımla arka tasarım arasında uyum yok. Özellikle Arka tasarımın tutmayan satıştan kaldırılan cityden copy paste yapmışlar. İç desen uyumsuz sert plastik hat safhada önceki kasaya göre kalitesiz bir honda civic. Bu aracın adı CIVIC olduğu için satılıyor Türkiyede yoksa hormonlu honda citydir kendisi. Fiyatıda düşük olunca bizim millet atladı bakalım.

Hormonlu city supermis:)))))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cıvıcem

quote:

Orijinalden alıntı: Darkimore

Ondan sonra amerikada satış rekorları kıran Yeni Elantraya laf atıyorlar. Yeni Civic in bir önceki kasadan kalitesiz olduğunu görmek için otomobil uzmanı olmaya gerek yok. Önce dıştan bakıyorsun ön tasarımla arka tasarım arasında uyum yok. Özellikle Arka tasarımın tutmayan satıştan kaldırılan cityden copy paste yapmışlar. İç desen uyumsuz sert plastik hat safhada önceki kasaya göre kalitesiz bir honda civic. Bu aracın adı CIVIC olduğu için satılıyor Türkiyede yoksa hormonlu honda citydir kendisi. Fiyatıda düşük olunca bizim millet atladı bakalım.

Hormonlu city supermis:)))))

Aynen

• bu amerikan civic,bizimle alakası yok.
  • Erken makyaj olucağını sanmam.
  • "The previous Civic, which came out in 2005, was known for its sporty driving, high-quality interiors, lack of noise and excellent braking," says David Champion, senior director of auto testing for Consumer Reports.

zaten bizim civic bu özellikleri bilinmediği için sıkıntı olmaz.

bu arada bu civic abd de 2011 nisan ayında çıktı, bizle arası 7-8 ay yani...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.