Şimdi Ara

Honda Civic 1,6 Otomatik & Vw Golf 7 yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Honda Civic 1,6 otomatik aracım var yakıt dışında çok memnunum.
    Bir araştırma yaptım benim aracımı 9 litrenin altına düşüremiyorum, Vw Golf, Polo, Jetta araçlarına baktım 5 yada 6 litre yakıtı var dizelde!
    Civic 9-10 litre yakıyor benzinde ama sorunsuzluğundan çok memnunum araç Maşallah taş gibi kolay kolay arıza vermiyor tek sorunu yakıt.
    Peki Vw araçları Honda gibi sorunsuzmudur. Yakıttan kaçarken doluya tutulmayalım :) bilgili kişiler yardımcı olursa sevinirim.

• Ike kullanıcısına yanıt
    bende golf düşünüyordum vw forumunda biraz gezince otomatik olarak uzak durulacak bi model olarak görüyorum en azından 2. el de sıkıntı
    0 alırım 40.000 düzgün kullanır satarım diyosan alınabilecek araba ama sorunsuz diyosan civicten vazgeçme derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ike

Arkadaşlar Honda Civic 1,6 otomatik aracım var yakıt dışında çok memnunum.
    Bir araştırma yaptım benim aracımı 9 litrenin altına düşüremiyorum, Vw Golf, Polo, Jetta araçlarına baktım 5 yada 6 litre yakıtı var dizelde!
    Civic 9-10 litre yakıyor benzinde ama sorunsuzluğundan çok memnunum araç Maşallah taş gibi kolay kolay arıza vermiyor tek sorunu yakıt.
    Peki Vw araçları Honda gibi sorunsuzmudur. Yakıttan kaçarken doluya tutulmayalım :) bilgili kişiler yardımcı olursa sevinirim.

eski işyerimde honda civic otomatik çok kullandım. şimdi de 1.4tsi golf aracım var. golf alacaksan illa dizel peşinde koşman gerekmez. hızlara göre ortalama yakışlarım:
    19 km ort. hız - 8.2 lt
    30 km - 7.6 lt
    60 km - 4.8 lt

ben bu yakışı hiçbir benzinli araçta görmedim. muhteşem rakamlar bunlar.

golf zaten sorunsuzluğuyla ünlü bir araçtır. civic de sorunsuzdur ama sürüş keyfi-donanım olarak golf'ün yanına yaklaşamaz. tavsiyem bir golf bayiine git, aracı bir elle. orasını burasını kurcala, bir test sürüşü yap. sürüşüne hasta oldum ben. kapı ceplerine keçe koymayı bile düşünmüşler. sessizlik içinde süzülüyor araç. civic'in çok gıcık olduğum bir yanı arkada hava üfleçleri olmamasıydı. öndekiler donuyor, arkadakiler pişiyor. bagajı yaylı. donk diye kapanıyor. start-stop harika birşey.

civic ile sorunsuz ve gürültülü, iyi sürüşlü bir aracın olur. golf ile sessiz, az yakan, mükemmel sürüşlü, işçilik kalitesi çok yüksek bir araca sahip olursun. bir auto show şubat sayısını al ve golf, bmw 1, mercedes a karşılaştırmalı testini oku derim. sonuçta golf bu araçlarla karşılaştırılan ve o testte birinci olan bir araç. ben daha hiç civic'in böyle bir karşılaştırmaya girdiğini görmedim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.