Şimdi Ara

Honda city aux girişi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
7
Favori
55.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hafta sonu benimde aracın aux çıkışı oldu sonunda :D
    yukarıda anlatılan bilgiler için çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saki3d

Hafta sonu benimde aracın aux çıkışı oldu sonunda :D
    yukarıda anlatılan bilgiler için çok teşekkürler.

İzmir de bir adam akıllı usta bulamadım çoğu 250 ye yaparız diğer türlü olmaz diyor

radyoyu açmak için diğer aux kablolalarına karışmayacaklar 80 den kapı açıp 50 tl diyorlar

fazla geldi, ya kabloyu yanlış yaptıysam o da çöpe gidecek var mı yardımcı olabilecek tanıdığı olan :)
  • pvp_headshot kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

http://forum.donanimhaber.com/m_39638619//tm.htm
    yukarıdaki linkteki anlatımlara göre yaptım.

https://store.donanimhaber.com/5d/0f/15/5d0f15516c9081a5de0cf1f2d62f5091.jpeg
    kablonun ne şekilde bağlanacağı yazıyor.

teybe giriş kısmına soket olarak,
    pc kasasında kullanılan eski bir işlemcinin fan soketini kullandım.
    Aux aktive etmek içinde eski bir bilgisayar kasasının hard disk led kablosunun soketini kullandım.

Teybi sökmek tek sorlandığım nokta oldu diğer işlemler 30 dk almıyor. havya gerekir lehim ile kabloları ekleyecekseniz, diğer türlü kablo uçlarını burarak ekleyebilirsiniz. daha sonra elektrik bandı veya makaron ile izalasyonlarını yaparsınız.
  • ufukoto kullanıcısına yanıt
    Araçta aux var ( teypte aux düğmesi vs var) ama çıkışı yok, nekadar yapıyosunuz bu işlemi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul Anadolu yakasında bu işi yaptıran varsa yaptırdığı ustanın adresi ve maliyetini yazabilirmi?

• izmirde yardımcı olabilecek varmıdır çıldırmak üzereyim işi bilen adam akıllı usta bulamadım

Bu cumartesi Ankara dayım o da olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pvp_headshot -- 24 Ekim 2016; 14:45:05 >
  • mdkmdk M kullanıcısına yanıt
    beşiktaş fulya ya gelebilirsen yardımcı olurum 05357228867 harun usta
  • honda acord aux ınput montaj.

Honda city aux girişi

Honda city aux girişi
     Honda city aux girişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harun-mbox -- 30 Ekim 2016; 0:28:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pvp_headshot

izmirde yardımcı olabilecek varmıdır çıldırmak üzereyim işi bilen adam akıllı usta bulamadım

Bu cumartesi Ankara dayım o da olur

up
  • Arkadaşlar İzmir'de bir yer var sanırım. Geçende uğradım ve yaparım dedi.

Yer: 2. Sanayi, Bornova
    Mekan: Sound 360 diye bir yer. Ustanın adı Kenan'dı sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KontG

Arkadaşlar İzmir'de bir yer var sanırım. Geçende uğradım ve yaparım dedi.

Yer: 2. Sanayi, Bornova
    Mekan: Sound 360 diye bir yer. Ustanın adı Kenan'dı sanırım.

ne yaptınız hocam yaptırabildiniz mi ?
  • pvp_headshot kullanıcısına yanıt
    Henüz zamansızlıktan uğrayamadım maalesef. Bu arada fiyat olarak 50 TL vermişti

• quote:

Orijinalden alıntı: KontG

Henüz zamansızlıktan uğrayamadım maalesef. Bu arada fiyat olarak 50 TL vermişti

ben yaptırdım hocam 2.sanayide kabloyu kendim yaptım götürdüm

Ersan Müzik 0232 462 69 24
    Usta çok ilgili sağolsun baya yardımcı oldu
  • Ya Allah belasını versin bu Hondanin adam akıllı yap şunu da insanları uğraştırma.Ben bunu hayatta yapamam imkansız yani

• quote:

Orijinalden alıntı: bluebee

quote:

Orijinalden alıntı: ertugrulbirses

Arkadaşlar merhaba, internette aratırken şans eseri bu başlığı buldum, hafta sonu aux işini yaptım fakat hiç bir yeri sökmeden yorulmadan kendimi paralamadan hallettim bu iş için sadece ince bir ele ihtiyacınız olacak, sadece alttaki kül tablasını sökerek ulaşa biliyorsunuz, bende bu şekilde aralıktan elimi sokarak gerekli kabloları taktım, testini yaptım ve gayet iyi bir şekilde harici ses aygıtlarını kullanabiliyorum...

Teşekkür ediyorum, sayenizde aynı yöntemle aracıma usb çalan aparatı takabildim. çakmak ve kül tablasının olduğu panel tek vida ile kolayca sökülebiliyor. arkasını elinizi sokup yukarıya doğru yokladığınızda teybin arkasındaki soketleri ( cd changer girişi ve aux girişi) hissedebiliyorsunuz. uydurması biraz zor ama eliniz ince parmaklarınız uzunsa 5 dakikalık çabayla takılabilir. aldığım ürün de şu:

http://urun.n11.com/usb-ve-sd-cevirici-modul/audio-system-honda-city-2002-2011-arasi-usb-sd-aux-aparati-P48978378

kablonun diğer ucunu kül tablasından çıkardım ve aşağıdaki bardaklık olan kısma da aparatın kendisini koydum. zaten küllük kullanılmıyor artık arabalarda. birazcık kablo gözüktü ama cd yazmaktan kurtuldum en azından.

Hocam kablolarının ucuna soket taktıktan sonra mı teyp arkasına bu şekilde taktınız? Öyle ise hangi tür soket takılıyor kablo uçlarına ?
  • https://m.aliexpress.com/item/32814081085.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32814081085&productSubject=6-8-Pin-CD-Changer-Jack-Plug-Car-Audio-AUX-Input-Cable-Adapter-for-Honda-Civic

Hatirladigim kadari ile yukaridaki urune benzerdi. Ilave soket kullanmadim. Aletle gelen kablonun ucunda uyumlu soket zaten vardi. Sadece onu el yordami ile cd playerin arkasina taktim.

• Değerli üyeler hepinize selam olsun hayırlı bayramlar diliyorum. Ben küllük kısmını söktüm klimanın kablolarını çıkarttım. Zor olan 2 vidayıda çıkarttım ama teyp bi türlü yerinden oynamadı. Sökerken vidanın biri yalama oldu diğeri kayboldu. Teyp hala öyle acaba neyi eksik yapıyorum da yerinden çıkmıyor bu teyp. Şimdiden teşekkür ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.