Şimdi Ara

Honda Accord 2000 Model 2.0 ex Lpg Kiti Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kısmet olursa uzun bir aradan sonra bir araba almayı düşünüyoruz anlaştık gibi sadece aracın motor şanzuman kaporta vb kontrolleri kaldı.
    Bu araç için lpg kiti düşünüyoruz fakat uzun zaman oldu lpg konusunu takip edemedim.
    Şu an fiyatlar ne durumda ve hangi marka lpg kiti hem fiyat olarak uygun hemde performanslı olur açıkçası bilmiyorum.
    Araca 250,000 km ye kadar lpg kiti hiç takılmamış , istiyorumki servisi bol olan sorunsuz montaj yapabilen bir kurum ile bu işimi halledeyim.
    Sormak istediğiniz bir detay varsa bildiğim kadarı ile söylerim. Araç kaç silindir bilmiyorum ama 2000 cc ve 133 hp olduğunu söyledi satıcı.
    Aslında gönlüm Prins'ten yana olsada o kadar açılmak istemiyorum , çok uygun olsun diye araca zarar verecek bir kit te olmasın .
    Özellikle ve özellikle sorunsuz montaj yapabilen bir firma ile çalışmak istiyorum.Her ne kadar uzak kaldıysam da bu işte en önemli noktanın montaj olduğu gerçeği hala değişmedi.
    İstanbul da Büyükçekmece de ikamet ediyorum. Yakın bir yerde montaj edebilmek dileği ile :).
    Şimdiden Vereceğiniz değerli bilgiler için teşekkürler ederim.
    Saygılar.

• floryada ömer usta aradan bilgi alabilirsiniz
  • İletişim bilgilerini verirmisiniz.
  • Ömer Usta Otogaz | İstanbul Yetkili Kişi : Ömer Erkınacı
    Adres : Beşyol Mah. San. Sit. Akasya Sk. 1. Blok No:8-9 Küçükçekmece/İst.
    Telefon : 0212.424 36 36
    Fax : 0212.424 13 13
    E-posta : omerusta_@hotmail.com

www.cetinsayotogaz.com ramazan usta
  • Teşekkürler.
  • Arkadaşlar araştırmalarımı yaptıktan sonra araca KITMTM marka lpg kiti taktırmaya karar verdim. Her ne kadar servis ağı yaygın olmasa da kullanıcıların memnun olduklarını okudum . Bir dönem regülatörlerde sıkıntı olmuş ama Firma ürünün arkasında sağlam durmuş ve birebir ürün değişmiş. Enjektörlerin Khein ve fiyatının aynı enjektörü kullanan İyi bir markaya göre uygun olması seçimim de etkili oldu. Gerisi montaja kaldı . İnşallah hakkımızda hayırlısı olur. Selametle kalın.
    Hayırlı Cumalar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.