Şimdi Ara

Hometech alfa 10 mb

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
141
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    25 Mesaj
    Merhabalar. Yazdığım yerin konu itibari ile yanlış olduğunu biliyorum ama Hometech ile alakalı konu bulamadığımdan yazdım bunun için özür dilerim. 19-06-2020 de Bim magazasından hometech alfa 10 mb diye bir tablet aldım ancak tabletı daha ilk kutudan cıkarım hesap tanımlayacağım esnada play store durduruldu hizmetler durduruldu, haritalar durduruldu vb sürekli hatalar verdi fabrika ayarlarına döndüm aynı hatalar devam etti bime götürdüm iae almadıklarını bayiye garantiye göndermem gerektiğini söylediler. Hometech firmasını aradım muhatap bulamadım. Firmaya mail attım 4 gün oldu hala cevap gelmedı. Rom bulup yukleyeyım dedim ılgılı tabletle ilgili bir rom bulamadım. Yorumlara baktım firmaya yollarsanız kullanıcı hatası diyerek ücret talep ettiklerini söyleyen müşteriler var ayrıca garantiden 40 günden önce dönmediği gibi şikayetler olmus bu konuda ne yapabılırım. Uygun rom bulabılme sansım varmıdır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

|
    |

• Er
    3 Mesaj
    Aynı tabletten bende aldım ses berbat ekran idare eder. Performans orta. Sen onu sıfırla düzelebilir.

|
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    3 4 defa fabrika ayarlarına döndüm hard reset yaptım değişen birşey olmadı. Bugün servise gönderdim. Birde cihaz android 6 satarken bunuda belırtmemeleri ayrı bir sıkıntı.

|
    |
  • Yüzbaşı
    302 Mesaj
    Hocam bu tür markaların yanından bile geçmeyin. Bunlara verilen her kuruşa yazık. Çöp bile diyemem hometech e, zira çöp dediklerim gücenirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
  • Er
    2 Mesaj
    Hometech Alfa bende aldim bende bir sorun yok. Cihaz rootluolarak geliyor. Oem kilidini gelişmiş seceneklerden acarak baska bir costom rom flashlayabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Media Sözlük
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.