Şimdi Ara

Homend 1708 Royaltea Paslanmaz Çelik Konuşan Çay Makinesi 250 TL HB (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
3
Favori
5.840
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Gidip al bence, evde yok diye geri gönderirlerse uğraşırsın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • B.AYAR kullanıcısına yanıt
    Bu mesajı okurken kargo geldi 🙂, daha denemedim ama herhangi bir sorun yok görünüyor. Fırsatı haber veren arkadaşa çok teşekkürler, bir teşekkür de Hepsiburada'ya benden, müşterisini yarı yolda bırakmadığı için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim siparişi iptal ettiler ve 25 tl çek verdiler, başka yere aktaramayacaklarini söylediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önce siteden yazarak kayıt açtım, dönen olmadı. Bir süre sonra yeniden yazdım yine dönen olmadı. Cuma günü müşteri hizmetlerini aradım, satıcıya sorulmuş, bugün kargoya verilecekmiş, verilmezse yine arayın dedi. Zaten kargo tarihinden sonra 8-9 gün geçmiş, başka alan kişilere tedarikçi değişimi yapılmış, hatta ellerine bile geçmiş, siz benim tedarikçiyi değiştirin en iyisi dedim ve Ayt Home olarak değiştirildi. Dün kargoya verildi, bugün de teslim edildi.
    Konuyu açan arkadaşa, müşteri hizmetlerini arayarak tedarikçi değişimi talebi öneren arkadaşlara ve tabii hepsinden önemlisi bizi mağdur etmeyen Hepsiburadaya teşekkürler. (Doğrusu hiç beklemiyordum, şaşırdım. Parayı geri almak için uğraşırım sanıyordum.)

• Benim çaycı konuşmuyor. Ses butonu açık. Sanırım arızalı ama değişim diyede birşey yok ki eticarette o yüzden buna şükür diyip çayı demleyip yudumluyorum. İlk defa hepsiburada ya teşekkür ediyorum sanırım ama en büyük teşekkür konuyu açan ve tedarikçi değişimini öneren arkadaşlara 👏

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.