Şimdi Ara

Homeland (2011-2020) (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.188
Cevap
26
Favori
76.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turkcell tv den ücretsiz üyelik başlattım, diğer bölümlerde de böyle altyazı çilesi çekilirse üyeliği devam ettiririm. para verip izlemeyi tercih eden olursa en ucuz turkcell tv den izlenilebiliyor aylık 7liraya.izlenecek diğer platformlar da taahhütlü üyelik alırsanız fiyatlar 9lirayla(tivibu da 6. aydan sonra 19lira) 35 lirasında. o yüzden şimdilik en temizi turkcell tv.
  • Türkçe altyazı subscene'e düşmüş
  • Diziyi nereden indirebilirim Rar.bg'den torrent indireyim dedim paylaşım veren yok sanırım inmiyor
  • ßlaCKFOX ß kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj attım.
  • ßlaCKFOX ß kullanıcısına yanıt
    ben oradan DEFLATE sunumunu çektim, sıkıntısız.

diziyi baya baya unutmuşum.sakin sayılabilecek bir bölümle başladı fakat artık eski tadı alamıyorum bu diziden.

bence fazla uzamasa bu dizi iyi olur, bakalım sezonun gidişatı nasıl olacak.
  • Şu anda Turkcell TV+'da 1.bölüm var alt yazılı. Fox crime kanal. İlk defa bir işe yaradı Turkcell TV

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sezonun ılk böiümü olarak yayınlanan Fragmanda görünenden daha sakindi O'Keefe'i koruyan kim belirsizlik devam ediyor .üstüne muhtemelen aynı güç bir de General McLendon'u hapishanede infaz etti soru işaretlerinin oldukça fazla olduğı bir ilk bölüm oldu
  • 7x01
    Bipolar Carrie geri gelmesin aman diyim. Tamam kadın harika oynuyor da yine de düzgün Carrie iyidir.
  • Klasik homeland sezonu 1. bölümü
  • Nihayet başladı.Bakalım bizdeki kumpas ihanetinden esinlenerek biten 6.sezon sonrası 7.sezonda neler olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 19 Şubat 2018; 9:10:37 >
  • Bu arada 2 kuruşluk online dizi sitelerinden izlemek istemeyenler için ilk bölüm altyazısı TWD'in altyazısını indirdiğimiz malum sitede mevcut..
  • İlk bölüm itibariyle beklediğimize değmiş dedim.Gene çoook güzel başladı...
  • s07e02

ne kadar boş bi bölümdu, yıllardır cia'de çalış, kafana göre git resme tıkla tam kurtlar vadisi oldu bu dizi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BackConnect

Şu anda Turkcell TV+'da 1.bölüm var alt yazılı. Fox crime kanal. İlk defa bir işe yaradı Turkcell TV

Turkcell TV arayüzünde saklı mı ? Yani online işlemlerden girip de tekrar izleniyor mu ? Ben Apple tv ile kullanıyorum da , oradaki arayüzde geçmiş dizilere falan ulaşamıyorsun.

Fox Crime için geldiyse Tivibuda da vardır artık bir bakayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Valla arama kısmında arama yaparak buldum. Homeland yazınca direkt çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BackConnect

Valla arama kısmında arama yaparak buldum. Homeland yazınca direkt çıktı.

Buraya yazdıktan sonra girdim baktım ben de çıkmadı.
  • İlginç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takipte olduğum için gördüm , dizi hala devam ediyor mu ?

En son bıraktığım da saçmalamaya başlamıştı.Şimdi ne haldedir kim bilir.

Sanırım 4. yada 5. sezon da bırakmıştım.
  • 2. bölümün altyazısı hakkında bilgi sahibi olan var mı? Ne zaman gelir?
  • iburak İ kullanıcısına yanıt
    Çevirmen bu ve bundan sonraki bölümler için en geç cumartesi gününe kadar çevirip atarım yazmış. Ara ara bakıyorum, alt yazı düşünce burada da paylaşırım zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.