Şimdi Ara

Hollow Knight: Voidheart Edition 25 Eylül'de PS4 ve Xbox One'a Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Team Cherry, Hollow Knight: Voidheart Edition'ın 25 Eylül'de PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacağını duyurdu.

Hollow Knight: Voidheart Edition PlayStation Store üzerinde ön siparişe açıldı. Fiyatı 64,00 TL (PS Plus üyeleri için 51,20 TL).

Hollow Knight: Voidheart Edition'da ana oyun ve oyuna yeni görevler, yeni boss dövüşleri, yeni yetenekler ve daha fazlasını ekleyen dört içerik paketi bulunacak. 

Hollow Knight şu anda PC ve Switch üzerinde ulaşılabilir durumda.

Voidheart Edition fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Bunun Ps4'e gelmesine o kadar çok sevindim ki. Kaç zamandır bekliyordum. Fiyatı da çok uygun ön sipariş geçeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu türe en ufak bir ilgisi olan varsa kesinlikle almalı, inanılmaz güzel bir oyundur kendisi. Kapatacaksın ışığı takacaksın kulaklığı ve o müthiş Hallownest atmosferini yaşayarak oynayacaksın bu oyunu.
  • Geçtiği mekanlar ve atmosferi hiç beğenmedim yoksa kesin alırdım. Bu tür de Ori nin üstüne oyun tanımam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak ettiğim bir oyunun sevdiğim platforma gelmesi. :))

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Hollow Knight: Voidheart Edition 25 Eylül'de PS4 ve Xbox One'a Geliyor

Dün gece Store'a gelmesiyle almam bir oldu. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 12 Eylül 2018; 12:11:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok zor oyun gerçekten. Ama bugüne kadar oynadığım en iyi 2D oyun. Çok da uzun bir oyunmuş.
    Çok karmaşık bir oyun ayrıca. Dev gibi bir haritada nereye gideceğini söylemiyor.
    10\10 veriyorum oyun kusursuz resmen. 3 tane dlc veriyor bedavadan. Ubisoft olsa 10 dolardan koyardı tanesini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Bu oyunu sevdiysen bir kaç oyun öneriyim sana. Salt And Sanctuary ve Odin Sphere: Leifthrasir, Guacamelee 1 ve 2, Deaths Gambit.

• Salt and Sancutary de listemde. Bunun iyice suyunu çıkarınca onu alacağım. Karanlık atmosferi olan oyunları ayrıca seviyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt
    Death'S Gambit de oldukça karanlık. Değerlendirmeni öneririm.

• Ben de Iconoclasts'ı öneriyorum kesinlikle bu türde. Atmosfer karanlık değil ama verdiği keyif bakımından çok benzer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.