Şimdi Ara

Hitachi VG540PRU3 BUZDOLABI 1.999 TL (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
6
Favori
6.893
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dragicevic

Benzer bir kampanya ile Enplus'ın İstanbuldaki bir şubeden sadece telefon görüşmesiyle R-WB550PRU2 buzdolabı aldım birkaç ay önce. Buzdolabından inanılmaz derecede memnunuz, sebze-meyveler iki hafta sonra ilk günkü gibi çıkıyor dolaptan. Hacmi bu ürünle aşağı yukarı aynı, iki kişi olduğumuz için bize rahatlıkla yeterli oluyor. Distribütör ve servis hizmetini sağlayan enplus'tan da şu ana kadar memnunuz, kurulum kargo hepsi sorunsuz oldu inşallah arıza gibi sebeplerle de işimiz düşmez ilerde.

Diyeceğim ürünün fiyatı gerçekten indirimliyse ve hacim vs. özellikler uygunsa kaçırmayın.

bu dolap çok güzelmiş görsel olarak. Siz kaça almıştınız hocam?
  • nihilist76 kullanıcısına yanıt
    435 netmis, izmirdeyim bunumu alsam acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar samsung'un "twin cooling" dediği, hani derin dondurucu kısmını istediğiniz zaman normal buzdolabına çevirebildiği, özellik bu markalar da var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolap tayvan malı.ben hiç mennun değilim.isteyen buzdolabı bölümünde yazdıklarıma bakar.dolabın ses izolasyonu ve damper kapağı tasarım hatalı

• quote:

Orijinalden alıntı: blackeyes

Dolap tayvan malı.ben hiç mennun değilim.isteyen buzdolabı bölümünde yazdıklarıma bakar.dolabın ses izolasyonu ve damper kapağı tasarım hatalı

samsungmu hitachimi taiwan malı?
  • Hitachi nin dolapları tayvan malı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackeyes -- 23 Eylül 2016; 23:28:41 >
  • MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    Hocam ben küçükken 1996 lı yıllarda bir çok ev eşyamızı arçelikten bu şekilde almıştık ön ödemeli diye geçiyordu. Ne günlerdi buzdolabı 500 liraydı ve babamın 4-5 maaşı toplam 500 liraydı ki her maaşı şimdinin 2500 lirası gibi bir rakamdı. Eskiden bir şeyler almak zordu çin elektroniği acaip düşürdü bu da beyaz eşyayı diye düşünüyoeum.

• seeder kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle dostum ahhh ne günlerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

10yıl garanti olsa ne olmasa ne markanın ömrü 10yıldan az olduğu takdirde hiçbir işe yaramaz, isterse 55 yıl olsun

Asırlık şirkete güvenmiyorsan hangi markaya güveneceksin?

Nerden duyum aldın Hitachi'nin 10 seneye yok olacağını?
  • İyi güzel marka da bunun teknik servis işinini soran yok. Buzdolabı bildiğim kadarıyla Türkiye genelinde 60 adet teknik servisle ithal edilen bir ürün. Hadi İstanbul da Ankara da bulursunuz adam gibi tamir yağan servis ama diğer illerde zor.

• Kaçırmadan alın bence bu dolabı. Ben 1 yıl takip ettim 3.000 TL idi yeni düşmüş.

Liebherr, Sharp, Hitachi buzdolabında Mercedes, Audi, BMW gibidir.
  • uzun zamandır bu markayı takip ediyorum kesinlikle alınabilir ama mevcut dolap 535 LT bu dolap 489 LT yoksa kesin alırdım
  • guvensizlik degilde bu memlekette ne dunya markalari heder oldu,bnn sebebide marka yada urunlerin kalitesizligi fln degil sorun satis sonrasi hizmetlerin yetersiz kalmasindandir.bkz.mazda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1- Buzdolabının Vestel ile uzaktan yakından alakası yok
    2- Japon firması ve kalitesi ile öne çıkmış bir buzdolabı markası
    3- Her modeli iyi midir bilmek çok zor, model bazında iyi veya kötü olarak değerlendirmek lazım
    4- Çok fazla yerde servis var. Servis işini servisplus diye bir şirket kurup ona yaptırıyorlar. Ben Balıkesir gibi küçük bir ilde oturuyorum. İstanbul Marmara forum mağazasından almıştım. Kurulum - nakliye açısından herhangi bir sorunum olmadı. Siz de kendi şehrinizdeki servisi kontrol edin. Hatta telefon açıp adresini öğreninhttp://www.servisplus.com.tr
    5- Fiyatı çok çok düşmüş gibi gelmedi bana. Ben daha 2.5 ay önce şu modeli 3500 TL ye aldım :
    http://www.enplus.com.tr/hitachi-solo-buzdolabi-siyah-r-w660pru3-gbk

aynı firma hepsiburada'da aynı buzdolabını çok daha uyguna satıyor :

http://www.hepsiburada.com/hitachi-buzdolabi-siyah-r-w660pru3-gbk-p-MTENKAY50014451?magaza=Enplus&wt_gl=cpc.elk.beyazesya.pla&gclid=CjwKEAjw652_BRDfkebVrdOGkDISJAD0Q2RuRPzczS1Oi-DpDD-2qwGDtoPwJnUFqNoZkaLw9d2CGhoCd9rw_wcB

Konudaki dolaba göre iç hacmi çok çok daha iyi. 3000 TL den düşmüş olayı çok inandırıcı değil. Düşündüğünüz dolabı mümkünse mağazasına gidip görün ve pazarlık yapın. Bundan daha uygun fiyata almanız mümkün. Belki de o anda teşhirde bulunan daha güzel bir dolabı daha uygun bir fiyata da alabilirsiniz.

6- Hitachi eski ve güvenilir bir Japon firması ancak Türkiye 'ye sadece enkaya holding getiriyor. Kendileri bu markayı yarın öbür gün bırakır mı bilemeyiz tabi. Sharp da almayı düşündüğüm markaların biriydi ancak 2.5 ay önce buzdolabı alırken kontrol ettiğim kadarıyla şu an resmi bir distribitörü ve servisi yok.

7- Kaliteli bir bozdolabı arayıp da daha uygun bütçe ayıranlar LG dolaplara baksınlar. Bunun da her modeli iyi olmayabilir ama genelde kaliteli üç beş buzdolabı markasından biri olarak sayılıyor.
  • alan oldu mu
  • Ben gittim gördüm inceledim ve aldım .

Hitachi varken LG filan hikaye ..

• Mysterious27 kullanıcısına yanıt
    Stokta var mıydı

• nihilist76 kullanıcısına yanıt
    nasıl mal ediyoruz 1400 e açıklarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackeyes

Dolap tayvan malı.ben hiç mennun değilim.isteyen buzdolabı bölümünde yazdıklarıma bakar.dolabın ses izolasyonu ve damper kapağı tasarım hatalı

quote:

ses sorunu konusu şu şekilde çözüldü bu modellerde ilj çıkan serilerde motor izole edilmemiş.Hitachi gelen şikayetler doğrultusunda yeni serilerde motor izolasyonu yapmış durumda.Bende bir fark yukarıda bahsetiğim modelaldım.Şuan ses sorunu yok.i

Merhaba, bu yorum size ait değil mi
    kendime yada yakınıma almaya kalksam ilk düşündüğüm model bu f/P zannettiğim için ama kafam karıştı açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GlamourSS -- 13 Ekim 2016; 3:55:52 >
  • Evet bana ait.Ayrıcabu dolapları iklim sınıfı süt yanitropikal kuşak sınıfında.İnanın para iadesi yapmaları başka marka alacaktım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.