Şimdi Ara

Hisse Senetleri www.BorsaNasilOynanir1.com 'dan takip eldilir!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba donanım haber üyeleri, borsa ve forex piyasaları hakkında bilgiler bulunan borsa nasıl oynanır 1 sitesini sizlere tanıtmak istedim.

Hisse Senetleri www.BorsaNasilOynanir1.com 'dan takip eldilir!

Borsa piyasalarında hisse senedi alım satım yapanlara ve piyasa deneyimi henüz oluşmamış kişilere hizmet vermeyi amaçladığımız borsa nasıl oynanır 1 sitesinin hisse senetleri konularını okuyarak kısa sürede piyasa hakkında bilgi sahibi olabilir, en kazançlı hisseleri öğrenebilir ve ne zaman kağıt alıp satacağınız konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Hisse Senetleri: http://www.borsanasiloynanir1.com/hisse-senetleri/

Eğer sizde borsa veya forex piyasalarında hisse senedi alıp satmayı ve kar etmeyi düşünüyorsanız; yatırım sermayeniz ne kadar olursa olsun bu kategori içerisindeki yazıları okumanızı tavsiye ederim. Çünkü ülkemiz gibi ekonomisi gelişmekte olan ülkelerde hisse senetleri alıp satmadan önce dikkat etmeniz gereken bir çok detay vardır.

Örnek vermek gerekirse; http://www.borsanasiloynanir1.com/hisse-senetlerinin-degerlemesi/ başlıklı yazımda bu piyasanın değişkenliği ve alım yaparken nelere göre hissenin değerlendireleceği gibi önemli hususlarda bilgiler verilmektedir.

Umarım sitemizi beğenmişsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altaybilgin -- 9 Mart 2014; 4:05:53 >

• başarılarınızın devamını dilerim.
  • Başarılar dilerim Altay Bey; siteniz hayırlı olsun.
    Ancak hisse senetlerinin canlı fiyat grafikleri, en çok artan ve azalan hisseler gibi verileri sitenize eklerseniz yatırımcılar için daha faydalı olacağını düşünüyorum.
  • Merhaba arkadaşlar beğendiğinize sevindim.
    Şuan borsa 70bin seviyesini gördü. Bu 2014'ün en yüksek değeri.
    Yani demem odur ki hisse alımının tam zamanı şuan, çünkü ben artışın devam edeceğini düşünüyorum.
  • Borsa müthiş bir artış içerisinde. Yerel seçimlerin ardından hükemet ile orantılı oy çıkması endekslerin artacağını tahmin etsemde; bu denli yüksek bir artış beklemiyordum. 72bin gibi rekor seviyeler birçok kişinin hisselerden parayı vurmasını sağladı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.